Jump to content
BulForum.com

[Prototype]


Crazy_Hamster

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Играта е страхотна обаче тия звуци ми провалят удоволствието.Ще ги оправя и продължа след това.Иначе и оптимизацията не е лоша.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо я качих. В играта аудиото е на макс и нищо не се чува. Уредбата седи на 7-8, а сега я увеличих на 16-17 за да се чува нормално. Нямам време да я поцъкам сега и затова после ще е погледна по-сериозно. :)

Link to comment
Share on other sites

Умира се, разбира се. На филмите показват героя напълно развит сигурно с човек, който знае как се играе. Играта си е супер, забавна е и има страшно ефектни и разнообразни комбота и начини да лееш кръв и разчленяваш тела.

Link to comment
Share on other sites

And yes, there will be blood...

:)

 

Играта е впечатляваща! Кефи ме свободата да убиваш всеки, който ти се изпречи. Тичането по сгради, скачането от покрива и последващият кратер в земята при падане - уникално! Още не мога да свикна с управлението и камерата, но това е дребен проблем. Звукът се прецаква само по време на клипчета, но се преживява.

Нямам търпение да отключа "ножката" и да филетирам народа по улиците :D

Link to comment
Share on other sites

Е това е pure fun игра?Ти какво очакваш?Метъл Гиър ли?Стига сте я плюли, за целта си е страхотна.Само някой разбра ли от къде идва проблема със звука.Нито диалозите се чуват, нито музиката ми е ок?!?!Всички други игри си ми работят на 6?

 

___________________________________

 

Защо гледате клипчета вместо да играете и коментирате все едно сте я превъртели вече????

Link to comment
Share on other sites

Е бива ли да е толкова зле интелекта бе? Tо това е чак прекалено. И много ме дразнят моменти, в които при цъкането за извършване на действие, обектите застават в определена позиция. На клипчето има един такъв пример. 2-рото преобразуване.

Link to comment
Share on other sites

Така пробвах играта и честно да си кажа ми хареса не е лоша ,яко фън е :)..Ще я врътна :)..Най-много в играта ми харесва историята и най-вече точно заради нея ще я врътна.Смесицата е според мен между новият Х-мен, Spider-Man Web of Shadows , която беше много добра игра , както и X-men-a.Взели са и от GTA IV някой дребни детайли.Според мен , който му е харесала Spider-Man web of shadows и X-men и тази игра ще му хареса и , ако обича яко екшън играта е точно за него.На кошницата от подписа играта ми върви горе-доло добре (по-доло ще дам снимка да видите на какви настройки я играя , това са ми максмималните в смисал не ми дава да пусна играта на по-голяма резолюция, анти и тн. от тези) , малко се усеща сеча от време на време , ама става за игра :).Като си взема новото видео пак ще я врътна :P.

 

Малко снимки от мен :

 

123lyx.th.jpg 45208409.th.jpg 22135271.th.jpg

 

323e.th.jpg 61719842.th.jpg 49439534.th.jpg

 

29045910.th.jpg 6666r.th.jpg 10011067.th.jpg

 

Плюсовете на играта според мен са :

+Забавна, яко тупалка

+Добра история

+Що годе добре оптимизирана

+Може да се клонират хората (освен заразените и зомбитата), което за първи път виждаме в игра.

+Става да си изкараш гнева , ако си много бесен и да разпуснеш след даскало/работа :D..(особено , ако са те изнервили на работата/даскалото :D)

 

Минусите :

-Графиката можеха да я направят и по-добра (все пак сме 2009)

-Почти е невъзможно да умреш

-Управлението можеха да се постараят да го направят по-добро.

 

Оценка : 8/10

 

Горе-доло това са ми впечатленията от играта..Играл съм днеска сутринта като станах 2 часа и като се върнах от школо към 7 часа към 2 часа :)..Дано само да не е много къса играта, макар че до края на тоя месец няма да мога много да играя (защото точно сега накрая имам изпит и класно по френски :().Но завърша ли даскало ще я играя нон-стоп.Смятам като я врътна да я врътна после пак с новото видео :).

Link to comment
Share on other sites

A как мина оная врътка в склада( ако може без да разваляш историята за другите ме светни ;) )?

Нещо не мога да те разбера за кой склад става въпрос?Там където трябва да клонирам някав пич дето кара танк?Или там в склада с ония хънтари , където клонирам остриетата..? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Много бързо ми писна. Снощи поиграх до по-късно и след няколко душевни оргазъма, получени по време на изтребването на населението по улиците, тръпката изчезна.

Link to comment
Share on other sites

Какво да ви кажа. Става игрицата. Не е култов трепач, но за отмаряне върши работа. Горе-долу мнението ми за играта (плюсове и минуси) се препрокрива с това на кечиста. На ви ся скрийнове :)

 

prototypef2009061018293.th.jpgprototypef2009061018454.th.jpgprototypef2009061018461.th.jpgprototypef2009061018510.th.jpgprototypef2009061109174.th.jpg

prototypef2009061109175.th.jpgprototypef2009061109554.th.jpgprototypef2009061110023.th.jpgprototypef2009061110052.th.jpgprototypef2009061110054.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

На обаче ми хареса, от 2 часа я играя ама предимно летя от покрив на покрив. :D Взех и втория джъм бууст и сега летя ли летя...

Link to comment
Share on other sites

Маа и стара и игрица... тръгва перфектно звук - идеален, графиката и тя абе, тръгва си с овации и по някое време като започне да насича (това се случва съвсем рандъм) и сече докато не ми тръгне с тридесетина кадъра в минута. Това е релийз на Рейзър 1911. Някакви идеи какво точно се случва и евентуално как се оправя това?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...