Jump to content
BulForum.com

[Prototype]


Crazy_Hamster

Recommended Posts

http://www.gametrailers.com/player/30525.html

 

Game Features

 

• Unprecedented Abilities and Control — Play as the most powerful and dynamic character ever created with innovative shapeshifting powers and over the top parkour locomotion movement.

 

 

• Shapeshifting — Attack with brutal and devastating powers; instantly triggering hundreds of power combinations (Attack, Defensive and Sensory).

 

 

• Disguise — Assume the perfect disguise by transforming into any character and assuming the victim's powers, skills and abilities.

 

 

• Open-World Action Thriller— New York City is your hunting ground! Jam-packed, vibrant, fully interactive city filled with thousands of people and enemies out to destroy you.

 

 

• Conspiracy Based Storyline — Delve to the bottom of a conspiracy that has haunted the American government for decades. Who is responsible for your condition? Only you can find out!

 

 

• Multi-Player — 2 Person Co-Op Online Multi-Player.

 

http://www.prototypegame.com/

 

Аз лично съм и доста наточен на тази игрица. Ще има яко клане! Дано си изпълнят обещанията :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Тея от сиера защо не направят по една игра за всяка свръх-естествена способност за която се е говорело някога .

Първо се огъваше времето .

Сега се сменя формата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази игра ще е много злобна. Преди време по геймъри шоу дадоха един трейлър и мога да кажа, че геймплей-а беше невероятен. Общо взето хвана окото.

Link to comment
Share on other sites

Видях, че ще излиза това лято... Чудя се дали ще е с по-големи минимални изисквания от Assassin's Creed ...

 

Да кажем дано НЕ СА! :D От трейлърите не може да се види каква ще е графиката, но общо взето ще са нещо като на крийд-а. Играта ще е уникална според мен.

Link to comment
Share on other sites

Да кажем дано НЕ СА! :D От трейлърите не може да се види каква ще е графиката, но общо взето ще са нещо като на крийд-а. Играта ще е уникална според мен.

 

О, че ще е уникална ще е уникална спор да няма ... Въпроса е единствено дали ще се налага пак да се дават пари за ъпгрейд или ще може да се изчака още 1/2 година... ^^

Link to comment
Share on other sites

Винаги се дават пари за нови части .

Абе сиера много добри заглавия си пускат и започнаха да ги вадят едно след друго .

Аз чакам да видя какво ще е следващото творение , което ще обяват ... надявам се да е нещо още по-добро .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Тази игра ще бъде ненормална, днес докато разглеждах трейлъри попаднах на нея - нямам думи просто.

 

Повече трейлъри може да гледате http://www.gametrailers.com/game/5383.html като ви препоръчвам да гледате тези в HD. Или няколкото клипчета тук: http://gamerzhut.com/games/video.php?gid=370

 

Жалко, че са я отложили за 2009а, но поне ще има и мултиплейър, който ще е кооперативен.

Link to comment
Share on other sites

В Gametrailers пише 15 септември 2008. Може да са назад с инфото... Оначе играта изглежда доста добре. Със сигурност ще я разцъкаме...

Link to comment
Share on other sites

Играта ще е върхът , има някой доста интересни идеи вложени вътре ... ще се играе .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

С това клипче играта просто ми стана малко безсмислена, все едно клипчето гласеше "10 неща за които не трябва да играеш Прототип"... всички способности на супер-героите в един човек, тук показват 10 неща от хилядите с които можеш да си мачкаш като бог, а самият герои ми изглежда като безсмъртен просто.

Добавка: Забавно е, но се губи чувството за реализъм и кефа от самият замисъл на играта. Прекалено са се изхвърлили създателите на играта с тези неща.

Малко критика не е в излишък.

:)

Link to comment
Share on other sites

... Забавно е, но се губи чувството за реализъм и кефа от самият замисъл на играта. Прекалено са се изхвърлили създателите на играта с тези неща.

 

... и аз съм на това мнение. като гледам какви неща може т.нар. лирически герой ( :lol: ), наистина се прави няква асоциация с бог (тоя може ли да умре и изобщо има ли някакъв лимит за него?!) ... лично на мен ми се вижда доста безсмислена ... и най-важното - ква е целта в играта :laughing:

 

Conspiracy Based Storyline — Delve to the bottom of a conspiracy that has haunted the American government for decades. Who is responsible for your condition? Only you can find out!

 

 

wow ... тея не можаха ли да измислят някво по-ненатрапчиво клише от това?! импотентност отвсякъде

 

между другото от тези "10-те неща" най-много ми допадна #4 :ph34r:

 

п.п. втората част сигурно вече ще се вилнее на някоя друга планета ... щото на земята няма да остане сграда и/или живо същество за унищожаване :woot

Link to comment
Share on other sites

В клипчето не видях задушаващо тръшване на танк или гръбнако трошач на хеликптер... Язък...за малко да ме грабне...

Link to comment
Share on other sites

Защо търсите реализъм в подобен тип игра само не знам...

 

Кефа на това е точно във факта, че си хипер урод и правиш изсилени неща. Едно време като играехте Мустафата на жетонките, оплаквахте ли се от факта, че пребиваш тиранозавър с голи ръце?

Link to comment
Share on other sites

Аз играх най-много с "мечката" и Джак. От време на време и с Хана, шапкаря не ме кефи никак :д Лудите фериси :)

Link to comment
Share on other sites

Да сравняваш Кадилака с тая игра е меко казано несериозно... Там поне имаше тръпка дали ще успееш да затиснеш правилно царя или дали ще успееш да го убиеш, преди играта да е взела живот на партньора, който е умрял 2 секунди преди това и т.н. А тук - вървиш и изораваш всичко по пътя. Колкото и да е динамична и разнообразна, няма ли тръпка, много бързо омръзва...

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че половината тук сте бета тестери под прикритие и сте запознати напълно с играта и точно какво и как се прави.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да се направи нещо повече като асасинс креед, повече снийк, повече прикритие с цел да не се издаваш и малко по-умерени супер сили. Иначе историята е клише, да, обаче това не пречи играта да е добра, нали? На клипчето се вижда как той оре хора с голи ръце, коли, хора, коли, хора, войници, хеликоптери, коли и хора... е те нямат ли свършване? Обстановката е нереална, което е типична предпоставка за масово мазало, тип kill them all, без да се пазиш от нищо и от никой за да намериш човека, виновен за твоята съдба. Повече мога да се изкажа като излезне играта, моля се да има и плюсове като цяло.

:wacko:

Добавка: Не съм бета тестър под прикритие, но филмчето гласи "10 неща за които си заслужава играта", ако това е най-доброто в самата игра, то какво остава за останалите неща, които не са показани в клипа?

С това ли трябва да те впечетли едно заглавие издадено в 2009 година? Не трябва ли да е нещо епично и новаторско от към графика и енджин?

Историята е оставете на страна, то вече всичко е измислено и винаги ще се дъвче някой сценарии, които вече е бил дъвкан! Разочаровах се от клипчето, което е направено с цел да ме накара да харесам играта.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да се направи нещо повече като асасинс креед, повече снийк, повече прикритие с цел да не се издаваш и малко по-умерени супер сили. Иначе историята е клише, да, обаче това не пречи играта да е добра, нали? На клипчето се вижда как той оре хора с голи ръце, коли, хора, коли, хора, войници, хеликоптери, коли и хора... е те нямат ли свършване? Обстановката е нереална, което е типична предпоставка за масово мазало, тип kill them all, без да се пазиш от нищо и от никой за да намериш човека, виновен за твоята съдба. Повече мога да се изкажа като излезне играта, моля се да има и плюсове като цяло.

:wacko:

Добавка: Не съм бета тестър под прикритие, но филмчето гласи "10 неща за които си заслужава играта", ако това е най-доброто в самата игра, то какво остава за останалите неща, които не са показани в клипа?

С това ли трябва да те впечетли едно заглавие издадено в 2009 година? Не трябва ли да е нещо епично и новаторско от към графика и енджин?

Историята е оставете на страна, то вече всичко е измислено и винаги ще се дъвче някой сценарии, които вече е бил дъвкан! Разочаровах се от клипчето, което е направено с цел да ме накара да харесам играта.

 

Assassin's Creed? Че какво е Assassin's Creed? Хареса ми в началото. Докато убивах първите 4-5 уредника в градовете. После почна да става едно безсмислено тъпчене. Едно и също, едно и също и после пак малко от същото. Градовете бяха много хубави и автентични, но това е..... Tова беше играта. Градове. Oстатъка го минах на бързо за възможно най-краткото време, само за да видя историята. И какъв стелт? Аз тая игра я минах като Devil May Cry. Tрепане наред. Мразя стелт. Игра направена около стелта е направена по начин по който да не може да се мине по друг начин. Tази не беше такава. Бил съм се с по 10 човека наведнъж, а дори при битката срещу тоя темплиер, дето беше жена, а не той, бяха към 20.

 

И защо да трябва графика и енжин да грабват в игра от 2009 година? Фар Край като има графика какво, играеш ли я? Или я псуваш, че не можеш да я играеш като хората, защото на минимални изисквания сече? Играта трябва да грабне с новаторство, но не в графиката и енжина, а в историята и начина по които се случват нещата. Графиката ще я гледам 2 нива. Crysis даже не можах да я изиграя до края, нищо че имаше готина графика. Като стигнах там едно от първите нива, видях, че играта нищо ново не предлага и я затрих.

 

Нека изчакаме да излезе, пък тогава да говорим. Tака говорите, сякаш безмозъчните пуцалки никога не са се увенчавали с успех. Ами Serious Sam?

Link to comment
Share on other sites

Мен лично това което виждам ме радва много! Можете да сте сигурни, че в финалната версия ще се умира доста лесно, за това има индикации и в тези филмчета, но не става много ясно поради начина на изрязване на сцените. Иначе пичът си вилнее доволно, прави разни смахнати изпълнения (едва ли не GodMod)- така, че заради интригата няма начин да няма някаква уловка в цялата работа...

 

Edit: А Фар Край я псувах по съвсем друга причина - тотално засрана и по никакъв начин не е свързана с предната част, супер елементарна от към геймплей и толкова монотонна и сюжетно накъсана, че няма накъде повече! Веднага след нея си инсталирах пак единицата и усещането беше съвсем друго - нищо, че графиката е много далече от тази която е във втора част...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...