Jump to content
BulForum.com

[Prototype]


Crazy_Hamster

Recommended Posts

Смени си драйвърите на видиото и после влез в ръчните настойки (не на играта, на видеото) и ги дай на дифолт, може нещо да е объркано.При мен става по някой път щото ги бърникам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Може да е от прегряване на процесора или видето. Също така може и да е от запълване на системната памет. Няма да е зле да увеличиш виртуалната памет х 2 от системната. Тоест ако имаш 2ГБ рам, виртуалната трябва да ти е 4ГБ.

Link to comment
Share on other sites

Маа и стара и игрица... тръгва перфектно звук - идеален, графиката и тя абе, тръгва си с овации и по някое време като започне да насича (това се случва съвсем рандъм) и сече докато не ми тръгне с тридесетина кадъра в минута. Това е релийз на Рейзър 1911. Някакви идеи какво точно се случва и евентуално как се оправя това?

 

Имаш ли инсталиран FRAPS?

Link to comment
Share on other sites

Като убиеш всички хора в милитари беис, можеш ли да я взривиш?

Link to comment
Share on other sites

Смени си драйвърите на видиото и после влез в ръчните настойки (не на играта, на видеото) и ги дай на дифолт, може нещо да е объркано.При мен става по някой път щото ги бърникам.

Не е от драйверите, първото нещо което опитах беше сменянето им....

 

Може да е от прегряване на процесора или видето. Също така може и да е от запълване на системната памет. Няма да е зле да увеличиш виртуалната памет х 2 от системната. Тоест ако имаш 2ГБ рам, виртуалната трябва да ти е 4ГБ.

Температурите на процесора и видеото са си в нормите, но виж - виртуалната памет ми е 150% спрямо системната..., та като нищо може и да се окаже, че от препълване стават тези хави...

 

Имаш ли инсталиран FRAPS?

Обясни ми го това като на прос човек, моля те.

Link to comment
Share on other sites

Обясни ми го това като на прос човек, моля те.

FRAPS - програма тип "screen capture". Правиш си клипчета от игри примерно.Предполагам,че w00x имаше в предвид,че може случайно да си пуснал запис ако имаш програмата ест което съответно води до frame loss

 

Иначе играта като цяло доста ми хареса,свободата на действие,combat системата,историята. Единсвтения недостатък може би е,че ми се видя малко кратка,а бонус мисиите малко безсмислени :s

Link to comment
Share on other sites

Обясни ми го това като на прос човек, моля те.

 

Ами видях, че знаеш какви са ти фреймовете, затова реших, че имаш инсталиран софтуер, който да ти ги показва на екрана. Най-разпространеният е FRAPS, а той също може и да записва клип. По дефолт, клипа е на F10, затова може като натискаш F10, да почва да записва и да пада производителността драстично.

 

FRAPS - програма тип "screen capture". Правиш си клипчета от игри примерно.Предполагам,че w00x имаше в предвид,че може случайно да си пуснал запис ако имаш програмата ест което съответно води до frame loss

 

Правилно предположи :)

Link to comment
Share on other sites

Маа и стара и игрица... тръгва перфектно звук - идеален, графиката и тя абе, тръгва си с овации и по някое време като започне да насича (това се случва съвсем рандъм) и сече докато не ми тръгне с тридесетина кадъра в минута. Това е релийз на Рейзър 1911. Някакви идеи какво точно се случва и евентуално как се оправя това?

При мен на лаптопа така почват да ми секът игрите щото тъпия AMD-ски процесор много грее и имам чувството че мога да си изпържа яйце на лаптопа.Дали ако си сложа друг вентилатор ще се оправи този проблем?

Link to comment
Share on other sites

При мен на лаптопа така почват да ми секът игрите щото тъпия AMD-ски процесор много грее и имам чувството че мога да си изпържа яйце на лаптопа.Дали ако си сложа друг вентилатор ще се оправи този проблем?

 

Вентилатор? Вентилатор като, настолен вентилатор дето да ти духа в лаптопа? Или вентилатор като, подложка с вентилатор, дето да си я слагаш на краката и да охлажда и теб и лаптопа?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой ще ми подшушне ли какво да направя след като онзи пич McCullan (или нещо подобно) реши да не кацне и после не ме оставят на мира няколко хеликоптера дето нито мога да им избягам, нито мога да оцелея. Т.е. целта е evade или kill all military staff. Кой вика хеликоптерите - танковете ли? Т.е. за да спрат да идват постоянно кой трябва да убия? Щото evade както и да се пробвам не става, освен да открия подземен паркинг и евентуално тогава ако се разотидат.

 

tnx

Link to comment
Share on other sites

За да се кача в хеликоптер сигурно трябва да намина към някоя от военните бази? Четох walktrough и там пишеше да избягам от вертолетите и да се преобразувам във военен и така щяли да си тръгнат. Само дето тия вертолети не ме оставят да им взема аванс и сякаш няма ефект... но ще пробвам пак.

 

В движение мога ли да се кача във вертолет? Аз редовно им скачам на вертолетите със шутове и след 2-3 ги трепя, ако става по тоя начин качването - окей, ще пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Става, вместо да го биеш, натискаш Е и влизаш в него. Другия вариант е да си намериш от някой войник базука и да ги сваляш с нея, защото става по-бързо. Аз така я минах тая мисия.

Link to comment
Share on other sites

Хмм, нещо не схващам логиката - защо аз като ги трепя (с крак, с нормална пушка) идват постоянно нови, а като ги избия с хеликоптер или с базука спират да идват? Нищо, ще пробвам така щом при теб е минал тоя номер. Благодарим :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Нали има едни мисии където консумираш някакъв военен /обикновенно тези мисии са отбелязани с войнишка каска на на картата/ и те са 2 типа - единия е за определено време в 4-те края на картата да консумираш персонажи или да консумираш някакви учени и пазачите им - тези не те интересуват. Другия тип са след като консумираш началния таргет да отидеш до някоя база и да консумираш там командира - изглежда като войник по къс ръкав с очила - само 1 е и си личи изчакваш го и го консумираш чрез стелта докато се вре между танковете да гледа нещо след това може да се влезне в базата. Там обикновенно има 3 или 4 таргета за консумиране освен че всеки да еволюшън точки дава и някаво умение - точна стреба с пусшка с гранотомет базука и т.н. или пък управление на машина - танк или хеликоптер. Преди да си консумирал танкист и пилот поне веднъж не може да управляваш нито танк нито хеликоптер. Може и първите който консумираш да нямат пилот между тях, но следващия път ще има така че без претеснение. След това след като си си усигурил небходимия скилл може и да се качваш на хеликоптер след като ти е на таргет и натиснеш Е. После е лесно в зависимост за кое се хванеш но там ще се управиш добре обяснено е. Сваляш хеликоптерите и се изнасяш възможно най-далеч. Ако някой те преследва го убиваш. За избора на оръжие на хеликоптера най-добро е второта което е като ракетки сваля ги най-бързо и оцелва. Другия начин е да консумираш някой бягаш 2-преки и там между блоковете в някоя тясна уличка където хеликоптерите не могат да се проврат или видят си сменяш вида.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност доста лесно получи, още в първия момент тръгнах към моста и скривайки се под него се преобразих и минах нивото. В крайна сметка нямам пилотски умения тъй като не успях да се кача нито веднъж в хеликоптерите. Май пропускам твърде много от страничните мисии, но като имам повечко време ще наваксам :)

Link to comment
Share on other sites

А и с хеликоптерите колко кошери и заразени контейнери с вода съм бутнал...

 

Dreamer, сори за недоразумението. Явно сме объркали мисиите... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...