Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
2-3 ма ?

Още нещо да попитам :

Как мога да се конектна към HLTV и да spect-вам игрите в тяхните сървъри ?

така значи сарвар се прави с една програма която е има в контрата и се казва hlds, та стартирвате е тая програма и ви се показва едно прозорче в което нагласяш вида на сарвара, името, картата, нетлорк-а които трябва да е на LAN не на интернет, махималния брои хора, пасс-а на Rcon-a на сарвара който е много важен защотова сарв с него се оправляара( после ще обясна) и Valve secure- това е защита на валве против хакове ако е пусната савара си има собствена защита и неможе да се влезне ако сте с пуснат cheating-death. Това са парвоначалните настройки сега пускате сарвара (start server) и в едно прозорче е написано ип-то което го даваш на фриенд-овете и те влизат в него. В менюто configure има още настроики по сарвара.

 

Сега да обясна за ркон-а, значи той представлява нещо като администраторки пасс, ако го знаеш и си нещо като господар на сарвара и можеш да правиш каквото си искаш. rcon-a se вкарва с командите:

 

rcon_password 888 - примерно и след това трябва да се напише

rcon 888 - ако не е така пасс-а ще напише че паролата е грешна.

Сега когато сте господар на сарвара можете да сменяте на което ниво искате, да кик-ате да баннвате, да рестартирате и т.н. това става като пред сяка команда се сложи rcon например :

 

rcon changelevel de_dust2 - за да се смени нивото на дъст2

rcon say sldkjfslkdjf - за да кажете нещо през сарвара

 

някои команди обаче са малко променени например

 

rcon sv_restart 1 - за да дадете малак рестарт (да се ресне сарвара след една секунда)

не се нещам сега други :unsure:

 

HLTV-to е програма за правене на тека наречените демота. За да вкарате някаде хлтв-то след като сте го пуснали в конзолата му пи6ете coonect <ip> например :

connect 84.252.43.50

и то влиза в сарвара под името HLTV player

след това за да го пуснете да записва се пише record <demoname> например :

 

record eoL_vs_SK

 

след като започне да си записва то копира демото в папката на играта в "cstrike" под име малко променено от това което сте записали например може да го запише като : "eoL_vs_SK-de_inferno-234234" за да гледате това което сте записсали трябва да влезнете в играта и в конзолата да напишете :

 

playdemo "eoL_vs_SK-de_inferno-234234" 1 - като 1 е скороста с която да варви демото и 1 е defaut скотоста, димек нормалната. Ако искате само да прегледате за барзо едно демо трябва да използваре команадта viewdemo и ще стане :

 

viewdemo "eoL_vs_SK-de_inferno-234234" 1 - като като дадете esc ще се появи един player с коймо можете да го вращате назад напред да ускорявате и т.н

 

Еми тва е друго друго не се сещам да кажа, освен че като направите такав сарвар и ако влезнат повече от 5 човека ще почне да лагва (незнам точно от защо лагва или е заради мощонста на комп-а трябва да е много мощен или защото интернет-а с който сте няма достачно бърз Upload за да осигори добра игра в савара когато са много хора)

 

Enjoy :punk

Link to comment
Share on other sites

Помощ :excl: Не мога да взизам в сърварите! Значи по-точно логвам се и след 30секунди ме изхвърля. Какво да правя? Явно това е от CD kye-я или от врсията, щото свалих няква, която е само cs и ъпдаейтнах до 1.6!

Link to comment
Share on other sites

Помощ :excl: Не мога да взизам в сърварите! Значи по-точно логвам се и след 30секунди ме изхвърля. Какво да правя? Явно това е от CD kye-я или от врсията, щото свалих няква, която е само cs и ъпдаейтнах до 1.6!

може би най накрая са упдатнали cheating-death-a сигорно вече не е 4.29.0 ами по нов

Link to comment
Share on other sites

има един с ник AGRESSIVE и играе в cs 1.6 сървърите и постоянно ползва хакове и спиидове и разваля играта на останалите хора.

Направете нещо по въпроса!

Link to comment
Share on other sites

ta zna4i imam edin counterstrike mai4e e v.1.0.0.0.0,koito e samo counterstrike bez half life

ta iskam da si si go upgreidna na v.1.5 no kato go instalnah kato go pusna mi iska Half Life(hl.exe)

kakvo da napravia,tribva da drapna Half Life li??????Moiat counterstrike si varve6e bez nego.

P.S. Kato go opravia mojem da napravim edin counter ako iskate mom4eta............... \;\;'\\\

Trqbwa da si drupne6 half-a

Link to comment
Share on other sites

има един с ник AGRESSIVE и играе в cs 1.6 сървърите и постоянно ползва хакове и спиидове и разваля играта на останалите хора.

Направете нещо по въпроса!

по въпроса нищо не може да се напвари освен да изчакаме нов C-D защото тоя 4.29.0 много се застоя и вече навсякаде има хакове за него, или пак да ми дадат Rcon-a на еврокомския сарвар и повярвайте ми така ще изчиста сарвара от хакери че за 2-ри пат няма и да си помислят да влезнат ватре :bgrin: :D :lol: :punk :)

Link to comment
Share on other sites

може би най накрая са упдатнали cheating-death-a сигорно вече не е 4.29.0 ами по нов

Бях с няква по-стара версия на cheating-death-a. 10x. Аре тая вечер да разцъкаме в еврокомския сървар за 1.6!

Link to comment
Share on other sites

Бях с няква по-стара версия на cheating-death-a. 10x. Аре тая вечер да разцъкаме в еврокомския сървар за 1.6!

хах какво че разцакваш от 20 човека в сарвара 15 са с wall, aim, speed и каквото още ти доиде на акала то просто неможе да се играе :unsure: а най SUX е че няма нито един админ в сарвара :cry

Link to comment
Share on other sites

Искам да задам един вапрос :) Някой може ли да ми каже защо няма админи които да гледат какво става в тия еврокомски сарвари :confused от 20 човека в сарвара поне 10 са с хак :angry: Надявам се да не прозвучи нахално от моя страна но ако няма хора които да администраторстват в сарварите аз мога да се заема с това B) имам познания в това отношение и мисля че мога да се справя с задалженията :) и обещавам в срок от 800 часа да опразна сарварите от "хакери" :punk

Link to comment
Share on other sites

Искам да задам един вапрос  :) Някой може ли да ми каже защо няма админи които да гледат какво става в тия еврокомски сарвари  :confused от 20 човека в сарвара поне 10 са с хак  :angry: Надявам се да не прозвучи нахално от моя страна но ако няма хора които да администраторстват в сарварите аз мога да се заема с това B) имам познания в това отношение и мисля че мога да се справя с задалженията :) и обещавам в срок от 800 часа да опразна сарварите от "хакери"  :punk

 

 

PRD подкрепям твоята кандидатура :punk .Наистина в сървите е зле,половината са някви пишлигари с хакове и една свястна игра неможе да стане.

Link to comment
Share on other sites

@PRD , трябва да отнесеш въпроса си в плей.евроком.нет ... там "админите " си чешат айде да не казвам какво , имаше ги ушким .. после ги домързя , не банват никой , вършат мизерии само .

Link to comment
Share on other sites

@PRD , трябва да отнесеш въпроса си в плей.евроком.нет ... там "админите " си чешат айде да не казвам какво , имаше ги ушким .. после ги домързя , не банват никой , вършат мизерии само .

Току що пуснах сащия пост в "форума" на playevrocom.net, но да си призная в онова нещо там.. called "форум" мисля че няма да има голям ефект

Link to comment
Share on other sites

Има ли изобщо admin на 1.6 в сървара защото постояно има хакери,с спеед хакове,wall и т.н,и ако има защо веднуъж не сам ги засичал да играят,а аз играя поне по 3-4 часа на ден,или поне някой който има права да даде на някой негов познат който играе,защото напрово не може да се играе,надявам се че скоро,ще се оправи това,защото когато играех 1.5 винаги имаше поне по един админ в сървара,и рядко имаше хакери...

Link to comment
Share on other sites

naisitna hakerite mnogo iznevqt polojenieto e oniq den tragvam ot na6ta baza vednaga sled bye time i kvo staa glava prez 10 steni

Link to comment
Share on other sites

Вече сам админ на еврокомските сарвари по 1.6 ще бадат назначени още 2-ма 3-ма и мисля че проблема с хакерите ще се реши а и се очаква края на тая седмица да се появи нов Cheating-Death и C-D Disablara няма да работи

Link to comment
Share on other sites

Вече сам админ на еврокомските сарвари по 1.6 ще бадат назначени още 2-ма 3-ма и мисля че проблема с хакерите ще се реши а и се очаква края на тая седмица да се появи нов Cheating-Death и C-D Disablara няма да работи

дано щото в тея сървари е адска тъпотия. Играх 1-2 пъти и повечето бяха с тъпите хакове.

Link to comment
Share on other sites

:P :P :P :P :P :P :P :Paaaaaaa znam 4e sam lamer o6te ili pone az taka smqtam ama koi po to4no 6te bade nazna4en za admin 6toto i az izqvqvam pretencii seriozno po4ti po cql den sam v servera i mnogo gi psovam hakerite no sega ako stana admin direction kick i tva e :P :P :P :P :P
Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 molq se ako moje da stana admin na pone edin ot 2vata serfvera na CS 1.6 6toto mi omrazna adminite da ne kickvat/bannvat horata s hackove 6toto sa im priqteli :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...