Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

Пак го издухахме! ;) Румъния би Холандия с 1 на 0, така че нашите пак ще се задоволяват с 3тото място. Само ние сме си виновни, но дано поне бием Румъния за престиж.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пак го издухахме! ;) Румъния би Холандия с 1 на 0, така че нашите пак ще се задоволяват с 3тото място. Само ние сме си виновни, но дано поне бием Румъния за престиж.

:cry :cry :cry

Гредата в последната мин беше инфарктна... от тоя мач само ние загубихме :(

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry :cry

Гредата в последната мин беше инфарктна... от тоя мач само ние загубихме :(

 

Мда. Иначе с оглед играта на Румъния бих казал, че не са по-силни от нас. Според мен изкараха голям късмет днес. Доста пропуски направиха холандците, а и липсваха много от титулярните им футболисти (Ван Дер Саар, Уесли Шнайдер, Ван Перси, Дир Кайт). За мен гола на Румънците беше вратарски, много неумело изби топката и я прати право в караката на румънски футболист. Но както вече казах сами сме си виновни. ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен гола на Румънците беше вратарски, много неумело изби топката и я прати право в караката на румънски футболист.

А, вратаря по-добре от тва не можеше да реагира. Обаче, може би голмайстора беше в засада! Щото само веднъж повториха гола от камерата от която това можеше да се види и ми се стори, че беше половин крачка пред защитника. Но така или иначе, както ти каза сами сме си виновни.

Link to comment
Share on other sites

Абе каквото и да си говорим,ние сме си виновни и никой друг!Така е като се разчита на чужда помощ...ако си бяхме били албанците тук(всички знаем виновникът) щяхме да имаме реален шанс при победа над мамлигите у нас,ама... :sick

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Абе каквото и да си говорим,ние сме си виновни и никой друг!Така е като се разчита на чужда помощ...ако си бяхме били албанците тук(всички знаем виновникът) щяхме да имаме реален шанс при победа над мамлигите у нас,ама... :sick

От да кажем математическа глeдна точка загубата от Холандия е най-тежка, защото е срещу директен съперник. :( Но вече свърши, може би е по-добре понеже сме разпасана команда и на европейското щяхме да се издъним и да се бяхме класирали.

Link to comment
Share on other sites

Хора....не сте ли свикнали още ;]

 

Както и да е, ще хапнем малко жито и пак след две години ще се пробваме ;D

Link to comment
Share on other sites

Все пак има още 2-3 мача,нека ги изчакаме.Знам,че вече само чудо ни е нужно,но може някой да поднесе изненада,в тези мачове не може да няма подценяване.

Link to comment
Share on other sites

За засада незнам, но според вратаря на холандците трябваше да боксира топката надалече, а не да я избива в краката на румънеца.

Link to comment
Share on other sites

100% засада имаше, ако не бъркам правилата, ама не ги бъркам :). при удара с глава на гол майстора беше с цялото си тяло зад защитника който го гонеше, а той беше последен в отбраната. Както и да е случват се такива неща, ама пък колко пъти се случва холандия да играе толкова зле. Верно кунтузии имаха ама пък тоооолкова зле не бях ги виждал... Терена също беше кочина, холандците падаха един след друг. Абе мизерия. Ако беше мач в нащо първенство щях да кажа даже нагласена работа. 2 супер слаби отбора просто бяха на терена и решителния гол от засада :/

Link to comment
Share on other sites

Сега видях отново гола. Абсолютна засада имаше, видя се ясно. По време на мача не забелязах, а най-странното е че холандците дори не предевиха икания за засада към съдията. Жалко е че по такъв начин се реши съдбата на националите ни, но в крайна сметка само ние сме си виновни.

Link to comment
Share on other sites

Еми да пускат още куцо и сакота да играят, а може и баба ми да пуснат, тя е млада бе, да се обиграва...смешно бфс, смешна управа, смешен треньор, сменшни футболисти (псевдо)...

Поне утеха че и др. мислещи се за големи отбори, се омазват, не сме единствени

Link to comment
Share on other sites

Ако загубим от шиптърите това ще е най-позорната страница от историята на родния футбол.

 

При все че мача е без значение, въпрос на престиж е да се победи. Иначе просто още 5-6 години е добре да не се явяваме дори и на квалификациите за първенствата...

Link to comment
Share on other sites

Малеее току що изгледах първото полувреме на мача Албания-България.Жив резил тва нащо направо не е футбол почвам да са срамувам от националния отбор.Нямахме никва защита,чуда са как могат да продължават от БФС да ни слагат някви измислени некадърни треньори дет само си чешат ушите :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе кви постижения искате :blink: Винаги сме били футболни джуджета с изключение на "онова" поколение. Имаме 2-3ма по-добри футболисти, а останалите са далеч дори от средно европейско ниво. Третото място в групата си ни приляга най-много...феновете на Английския футбол нека направят аналогия с "великата футболна сила"...е и ние сме такава :P

Link to comment
Share on other sites

Спорд мен дори и с най-малкото довейдането на някой свястен и по-компетентен и разбиращ от работата си треньор който да напъне тия данагалаци и да им даде правилни указания ще успеем да се борим насякъде за нещо повече

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...