Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

Митко е гениален ама някой други момчета не им е мястото в национала.

 

Едит:Ами момчето от една ситуация вкара гол!Който не е играл футбол не знае колко е трудно с 2+ защитници около теб да вкараш.Ако някои от тоя форум мога да вкарват от такива сит. с/у професионални футболисти ,евала ,да си направя отбор.Пената не е виновен.Виновни са ония дето го назначиха.За какво Боби Михайлов си говори с Пената преди мача и обявяването на състава ,а?Щото всичко в Бг футбола е порочно.Щото Мечо му трябва трасферче ,щото Томашич и гола вода ,щото Тинката трябваше да е изгонен от лагера и т.н.Ювелира к'во прави и той там като не е във форма?!Благо Георгиев ,нищо че е слаб играч технически ,браво.Опита с желание да компенсира.Петков ,не го харесвам ,много добре се справи.

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Митко е сирак,не виждам кво му е гениалното!

кор за Люси Печката,Тинката,Валентинката,Пената,а ве за сички дейба некадърниците...

Link to comment
Share on other sites

Мамоооо, не бях гледал мач на националния отбор от много време(сиугрно 1-2 години), ама преди бяхме по-добре.Чувствително по-добре.Особено тоя втория пропуск, дето само бутна лекичко топката , а вратаря беше легнал, като че ли не можа да я копне малко тоя да влезе...

Link to comment
Share on other sites

Густо, не си направих и труда снощи да видя лайвскора, а се обзаложих с един френд, който взе че позна точен резултат. Е тука са Хайникените :D . Няма да плюя много тези некадърници, то господ достатъчно ги е наказал...(повечето)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво правят играчи като лусио вагнер на терена,той е срам за Бразилия и уронва авторитета им,такова дърво...Ми Томашич,толкова ли нямаше българи,ами събира тия чернилки.Пената не разбра ли,че не става.

Link to comment
Share on other sites

Централни защитници колкот искаш... е след някоя друга година ше гледаме Велиличко Величков ;D

Link to comment
Share on other sites

Централни защитници колкот искаш... е след някоя друга година ше гледаме Велиличко Величков ;D

И Марин на вратата ;D ;D ;D ;).

Link to comment
Share on other sites

Абе кви постижения искате :blink: Винаги сме били футболни джуджета с изключение на "онова" поколение. Имаме 2-3ма по-добри футболисти, а останалите са далеч дори от средно европейско ниво. Третото място в групата си ни приляга най-много...феновете на Английския футбол нека направят аналогия с "великата футболна сила"...е и ние сме такава :P

 

Направих си труда да прочета повечето мнения и както и очаквах всите бяха от тъпи, по-тъпи. Явно само JDFU схваща как седят нещата. "Онова" поколение много ни прееба футбола, щото сега всички искат много. Пък то не може. Два пъти сме били на европейско. Всеки път като сме близо до класиране е успех. Англия може да не се класира. Световните шампиони може да не се класират. Защо ние се смятаме за достатъчно добри, че се плюем толкова, като не успеем? Ми толкова си можем. С обиди не става. Като сте всичките толкова кадърни за разлика от националите, айде...чакам го това следващо поколение с нетърпение...

Link to comment
Share on other sites

Англия може да не се класира. Световните шампиони може да не се класират. Защо ние се смятаме за

Тва пък е ебати тъпото оправдание...какво ни интересуват нас Англия или Италия,че съ жив зян?Или е по-лесно да си търсим причини,че видите ли "някой от Великите сили" щял да пропусне голямо първенство.

 

Боли ме трибуквието общо взето за изброените от теб отбори,Жоре ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблемите са 2 , първо нашите нямат желание , второ играят много странни футболисти...ето за мен отбора как трябва да изглежда...

вратари са...

Георги Петков , Тодор Тодоров(тоя от Литекс , ако така се казваше) и Лилчо Арсов!!!

от ляво...

Петър Занев и Михаил Венков

от дясно...

Станислав Ангелов и Йордан Тодоров

в центъра...

Александър Тунчев , Асен Караславов , Валентин Илиев и Пламен Николов

халфове...

Мартин Петров , Благой Георгиев, Ивелин Попов , Стилиян Петров , Марчо Дафчев , Чавдар Янков , Николай Димитров , Димитър Телкийски

нападатели...

Димитър Бербатов , Валери Божинов , Тодор Колев , Мартин Кушев

 

и да играем с 2-ма нападатели!!!

Edited by PaTRi0Ta
Link to comment
Share on other sites

Срам, много срам.... :wacko: :ph34r:

Верно голям срам беше... :cry

 

А това, че Англия и Италия може да не се класират нас въобще не ни топли. Не сме велика сила във футбола и не трябва да очакваме на всяка цена от нашите да се класират на всички европейски и световни. Това което трябва да очакваме от нашите футболисти, обаче е да се раздават на 100% всеки път когато излизат с националната фланелка. Ако искат да пуснат за титуляри по-слаби футболисти, това не е от толкова голямо значение, стига да се вижда, че в тях има желание и хъс за победа. Нашите срещу Албания показаха точно обратното. Това е най-гадното. Могат, но не искат. Щях да съм по-доволен да знам, че сме на нивото на Албания и нашите футболисти просто толкова си могат, но не е така. Личи си когато един отбор дава всичко от себе си в един мач и кога играе без да му пука.

П.С. Добре поне, че на врата не беше Шаранков. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми и миналата година след като шансовете за класиране станаха супер малки наще направиха равен срещу много слаб отбор. не помня вече кой, ама тва е. Разочарованието си каза думата. Като нямаме шанс за класиране от къде желанието да играят на 100%, Ние да не сме Албания ;).

Айде поне Румънците да ги бием, за да покажем че не сме по-слаби :). И двата отбора няма за какво да играят вече, всичко е решено. И двата отбора ще играят на 50%, ама ша е добре да бием...

Link to comment
Share on other sites

има си вратар

Те пък и те едни вратари? Димитър Иванков? Стоян Колев? Може би малко Гошето Петков....ама и той не е постоянен...

Link to comment
Share on other sites

Няма да плюя много тези некадърници, то господ достатъчно ги е наказал...(повечето)

То такива като тях с кво можеш да ги обидиш? Трябва да ги затворят в една стая и да гледат 3 пъти един след друг мача. Защото като се издънят и след 2 часа вече са забравили и не им пука.

Link to comment
Share on other sites

според мен истината е, че златното поколение няма да се повтори скоро...то и тогава имахме късмет, но имахме и играчи.сега имаме ритни-топковци, които мениджърите се опитват да продадат в чужбина.е така няма да стане отбор :angry:

жал ми е само за пената, че записа тази срамна страница в биографията си :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

жал ми е само за пената, че записа тази срамна страница в биографията си :bgrin:

вярно e, че са много зле резултати при него. :( Както е тръгнало до края на цикъла може и без подеба да останем.

Link to comment
Share on other sites

жал ми е само за пената, че записа тази срамна страница в биографията си :bgrin:

 

Вярно е, че Пенев беше треньорът на поколението, което стана 4-то в света, но според мен назначаването му сега беше грешка. През последните години той не се е занимавал сериозно с треньорска дейност, затова не трябваше да бъде назначаван той. Според мен привличането на чуждестранен треньор щеше да бъде най-доброто решение.

Link to comment
Share on other sites

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1112478

 

Бих казал една доста интересна статия над която всеки от националите ни трябва да се замисли (това, че няма да я прочетат е съвсем ясно). Жалко, че няма кой да им го каже това....да го чуят ушите им.

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

Според мен един нов треньор-чужденец който да си разбира от работата ша опрай положението,шото при него тия футболистчета няма да могат да си праат квот искат и ша тряя да спазват тактическата дисциплина и указанията му иначе мн лесно ще ги остай извън отбора без мн мн да му дреме .Пък и той вече ша напрай един релен титулярен отбор без да налага някви нещстасници заради мениджърски интереси или поради квато и др причина да е

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...