Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

Верно ли вярваш ли на това :blink: Аз не виждам как ще бием Румъния просто,а и сега трябва да се надяваме на Албания,Словения и ЛЮксембург да вземат нещо от мамалиги и лалета.Е няма как да стане просто...

 

абе сметката е много проста, холандия бие румъния ние не губим мач до края и е класираме, което означава победа и над румъния. така румъния ще станат с 26 точки ние с 27 и румъния го духа. Румънците нищо, че са първи в групата сега имат супер тежка задача, но пък не вярвам да стане така че холандия да бият румъния на техен терен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ще ги бием. Да не мислиш, че са световна класа и те? Та ние бяхме почти равностойни на Холандия, само два левашки гола допуснахме и то от магьосници като Снайдер и Нистелрой. Не казвам ЩЕ, казвам МОЖЕМ да бием Румъния и да си се класираме безпроблемно.

Link to comment
Share on other sites

Верно ли вярваш ли на това :blink: Аз не виждам как ще бием Румъния просто,а и сега трябва да се надяваме на Албания,Словения и ЛЮксембург да вземат нещо от мамалиги и лалета.Е няма как да стане просто...

 

 

Саше,бием Румъния.Как ли?Ами излизаме мотивирани и ги мачкаме,това е :)

Link to comment
Share on other sites

Абе,момчета,много подценявате мамалигите-неоснователно за мен :blink: Може да се твърди,че те са дори по-опасни от холандците и засега взимат мачовете си с лекота.Дори изпуснаха именно Холандия (0-0),а сега като нищо може да ги треснат насред Букурещ...

 

До ноември има още време-дано ги изненадаме.Само,че с Шаранков на вратата няма как да стане :excl:

 

Любо,само с надъхване не става ;)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Абе,момчета,много подценявате мамалигите

 

Кой ги подценява? Просто не излизаме с нагласата, че ще ни бият с поне 3 гола разлика, каквото е очевидно твоето мнение. Твърдя, че имаме реални шансове.

Link to comment
Share on other sites

Абе прав си,така е,дано порсто не излизаме със същите големи очаквания като с Швеция,че=>големи разочорования.По-добре тихо,кротко,да чакаме нашия шанс и да се надяваме прословутия израз Господ е българин да проработи :)

Link to comment
Share on other sites

Абе прав си,така е,дано порсто не излизаме със същите големи очаквания като с Швеция,че=>големи разочорования.По-добре тихо,кротко,да чакаме нашия шанс и да се надяваме прословутия израз Господ е българин да проработи :)

 

лошото е че на този етап нищо не зависи от нас, всичко е в ръцете на холандия.

 

edit: правилно в краката

Edited by paspartu
Link to comment
Share on other sites

За мен индивиди като Лусио, Игор и Димитар НЯМАТ място в национала. Първите двама, защото са трагични и не са българи, а третият, защото е трагичен :Р

Link to comment
Share on other sites

За мен индивиди като Лусио, Игор и Димитар НЯМАТ място в национала. Първите двама, защото са трагични и не са българи, а третият, защото е трагичен :Р

Не разбрах за кой Димитър става въпрос? Бербатов или Телкийски? Ако е за Телкийски съм съгласен, иначе бих поспорил. :)

 

Препоръчвам ви да гледате национала ни по волейбол, който е доста по-класен от футболния ни отбор. Днеска в мача срещу Италия (Европейския шампион) ми направиха голямо густо. Направо ги размазахме. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

За мен индивиди като Лусио, Игор и Димитар НЯМАТ място в национала. Първите двама, защото са трагични и не са българи, а третият, защото е трагичен :Р

Абе да си го кажем направо :)

Вън левскарите от национала!!!

Link to comment
Share on other sites

И след като изгоним Левскарите кой да сложим...чорбарите...??

Виж за Вагнер съм съгласен, ама за Томашич, просто по-добър няма за този пост...кой Илиев ли този смешник пфф

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Томашич, просто по-добър няма за този пост...

Хахахахах нямало по-добър от него хахахахах. :lol: Shut up please!!!!

Говеждата сган за кой ли път се осра в национала.Иванков,шаранков...всички вън

Edited by s6k
Link to comment
Share on other sites

И след като изгоним Левскарите кой да сложим...чорбарите...??

Виж за Вагнер съм съгласен, ама за Томашич, просто по-добър няма за този пост...кой Илиев ли този смешник пфф

Ахахах. Илиев поне е българин.

Link to comment
Share on other sites

Ми то и Томашич е по паспорт Българин, но поне винаги е дава всичко от себе си макар и да не е много. Колкото толкова, никога не сме имали защитници, еднинствено Тунчев и преди време Кирилов са малко по добре...

Link to comment
Share on other sites

Ахахах. Илиев поне е българин.

Според мен Томашич е добър футболист, но Вальо Илиев не му отстъпва по нищо а и голове вкарва при статични положения. Та по тая логика следва да бъде повикан тъй като е българин. За мен не е нужно да се викат чужденци които могат да се заметят от български играчи които не им отстъпват.

 

Онзи ден чета че Уелингтом да Силва - Том от Литекс иска да играе за нашия национален и според мен такъв играч може да влезне в национала просто защото може да даде много повече от други футболисти които сега в състава (мое мнение де).

Edited by paspartu
Link to comment
Share on other sites

Томашич, е също толкова българин, колкото и Вагнер не е бразилец. За мен лично е по-добре играчи като Ивелин Попов да се обиграват, от колкото старци/бездарници като Лусио и Томашич да играят. По-добре да падаме, но поне като падаме да знаем, че сме си виновни ние, а не някакви изплюти от държавите си дегенерати като тези, които споменах по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Абе кво пак го превърнахте в спор:леуски-цска?То щото чорбарите имат играчи,там само чернилки.Нали бяхте много големи като Митал взе цска,събира разни боклуци и се имат за много големи и,че правят някви грандиозни селекции.

Това е национален отбор и разни смешни клубни пристрастия трябва да останат на заден план.Да и аз съм съгласен,че вагнер,илиев и иванков са дървета,но и не викам да се вкарват "играчи" от клубните ни отбори.Добрите ни момчета както виждате играят навънка като Бербатов,Мартин,Стилян.Тука мисир до мисир,така че престанете с рекламите на играчи от вашите любими отборчета.

Link to comment
Share on other sites

Абе кво пак го превърнахте в спор:леуски-цска?То щото чорбарите имат играчи,там само чернилки.Нали бяхте много големи като Митал взе цска,събира разни боклуци и се имат за много големи и,че правят някви грандиозни селекции.

Това е национален отбор и разни смешни клубни пристрастия трябва да останат на заден план.Да и аз съм съгласен,че вагнер,илиев и иванков са дървета,но и не викам да се вкарват "играчи" от клубните ни отбори.Добрите ни момчета както виждате играят навънка като Бербатов,Мартин,Стилян.Тука мисир до мисир,така че престанете с рекламите на играчи от вашите любими отборчета.

Пич, аз съм ботевист. Далеч си ако си мислиш, че ме е грижа персонално за Илиев, но просто не искам в отбора да играят бразилци, украинци и тн.

Edited by Raging Fire
Link to comment
Share on other sites

Добавям и Пеев към листата със слабите във този мач играчи на тима ни (осван всеобщите "любимци" Вагнер, Томашич и най-вече Митето Иванков, дето не можел и балон да хване :D ).

 

И се видя че 3 птички (Бербатов и двамата Петрови) пролет не правят, така че ще си гледаме Еврото по телевизията барабар с нашите звезди. ;) Така че Боби да не мисли само за синчето и за прикаченото си киче, а да вземе да си отвори очите за реалноро положение и да вземе необходимите мерки за по-доброто бъдеще.

 

п.п. Ще берем повече срам срещу Румъния - такова ми е предчувствието.

s6k каза: Говеждата сган за кой ли път се осра в национала - True,true... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че говори за третия Димитър,дето не може да хване и балон.

Мда, това беше най-логично. :bgrin: Въобще не се усетих, че и Шаранков се казваше Димитър. :rolleyes:

Иначе нямам нищо против чужденците в национала стига да играят добре. ;) И не мисля че Томашич и Вагнер са причината за слабите игри на нашите. С един по-добър вратар и някой ден ако се намери добър халф, може и да стане нещо от отбора ни. Истината е че след като Балъков се оттегли нямаме плеймейкър в отбора, а пък вратарския пост винаги е бил проблемен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...