Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

в тотал спорта е 6 лв на тренировка  :)  картата е различно... аз знам само за плащаш 30 лева за 10 тренировки ама това е с намалението за ученици. Картите важат 3 месеца. Можеш и да си платиш за цялата година обаче сумата, като я чуеш в първия момент е доста сериозна :) аа и се плащат едни 3 лв за членска карта ... ама незнам точно през колко време.

v totala trenirovkata e 3.50-bez 4lenska karta,ne moje6 da trenira6,kade gi vidq teq 6lv?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

e pone za tolkoz pari xubavo li e az v rondoto kato si naprava karta mi izliza okolo 1.2lv na trenirovka tva e 3 pati po-malko a to nqma golqmo zna4enie dali sa novi uredite vsi4ko neobxodimo si go ima i v rondoto taka 4e ne vijdam smisul da se nabutvam pri polojenie 4e za tiq pari moga da si zema nqkvo protein4e ili ne6to ot sorta

Link to comment
Share on other sites

e pone za tolkoz pari xubavo li e az v rondoto kato si naprava karta mi izliza okolo 1.2lv na trenirovka tva e 3 pati po-malko a to nqma golqmo zna4enie dali sa novi uredite vsi4ko neobxodimo si go ima i v rondoto taka 4e ne vijdam smisul da se nabutvam pri polojenie 4e za tiq pari moga da si zema nqkvo protein4e ili ne6to ot sorta

 

Момчета "Залата" е в Тракия в камен град Бухалов и Даци я отвориха този месец.36 лв. за месец плюс сауна,огромна е два пъти колкото Перлата по квадратура ,а не на приказки или моя преценка

Link to comment
Share on other sites

относно за залите аз съм доволен от перлата, има всичко което трябва да има една добра зала единствено лошото е че няма климатици а е с вентилатори но кво да се прави тренировката е 2 кина след 3 е 2.50 или нешо такова забравил съм щото ако като хода то е сутрин и не обръщам мн. внимание. иначе и в даикс съм ходил там става и е ефтино излиза ти с карта по 1.2 някъде на тренировка тва за ученици говора а отностно ТОТАЛСПОРТ за мен тва са излишни глезотии да давам 4-5лв за тренировка

това е моето мнение относно залите :)

Link to comment
Share on other sites

да в кичука е близо до КЛУБ МАКАО ако някой го знае, ае като трътнеш от ЛЗ към Хаджията Груев и по едно време едно леко завойче наляво и си там горе-долу :) по-добре не моа обясня :)

Link to comment
Share on other sites

ne6to ne razbrax kade to4no v trakiq e ? ne 4e 6te xoda tam prosto mi e dosta dale4e az sam ot smirnenski i nqma kak da patuvam do tam prosto za informaciq

 

В Смирненски гледах някаква зала на Пещерско шосе близо ЛукОил, та тази зала какво представлява :confused , че аз в рондо немога да ходя защото имах конфликт с един човек там, след това ходих на джумаята, гребната и т.н. но вече нещо не ме кефят вече и си търся ново място за трениране B)

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип си тренирам в къщи, на зала хода 1-2 пъти седмично, и то когато имам време ( все пак хода на даскало... ). А за залата- до Симфонията, залата не е мн голяма, но има много уреди за сметна на празното пространство, с климатик е и е топло - най-важното за мен, като се има предвид сезона ;)

Цените са същите както в перлата. А лятото ще си намера къде да си тренирам на по-ниски цени, макар че започвам да оформям релефа- т.е. и в домашни условия ще успея да постигна ефекта.

 

Едит- да не забравя- досега не съм я видял пълна залата:)

Link to comment
Share on other sites

В Смирненски гледах някаква зала на Пещерско шосе близо ЛукОил, та тази зала какво представлява :confused , че аз в рондо немога да ходя защото имах конфликт с един човек там, след това ходих на джумаята, гребната и т.н. но вече нещо не ме кефят вече и си търся ново място за трениране  B)

hmmm kolega da ne si kiro anabola???6to ne moje6 da hodi6 tam,.t.e. s koi ima6 konflikt ako ne e tolkova li4no?!?hmmm mai si be6e kazal merkite ama ne si spomnqm ve4e...mom4eta mai4e edin 6ampion e sred nas...

edit:imah predvid kiril stoqnov...absoluten 6ampion po kultirisum predi nqkolko godini

Link to comment
Share on other sites

nqma da e lo6o i drugi postijenia da se pi6at...kato,klek,tqga,ramenna presa,skotovo sguvane,sguvane s prav lost za biceps,frensko i dr. koito sa gore dolu "4isti" i mogat da se sravnqvat.

edit:gre6na tema sorry

Link to comment
Share on other sites

В Смирненски гледах някаква зала на Пещерско шосе близо ЛукОил, та тази зала какво представлява :confused , че аз в рондо немога да ходя защото имах конфликт с един човек там, след това ходих на джумаята, гребната и т.н. но вече нещо не ме кефят вече и си търся ново място за трениране  B)

zali4kata q znam ama samo otvanka sam q vijdal ne sam vlizal vatre ama edva li e ne6to osobeno

Link to comment
Share on other sites

Момчета "Залата" е в Тракия в камен град Бухалов и Даци я отвориха този месец.36 лв. за месец плюс сауна,огромна е два пъти колкото Перлата по квадратура ,а не на приказки или моя преценка

 

 

Dai pove4e informacia za tazi zala,ceni,uredi uslovia i t.n.

I kade to4no se namira,6toto az sam v kiu4uka,i da ne se motam izli6no kato re6a da otida !

Link to comment
Share on other sites

hmmm kolega da ne si kiro anabola???6to ne moje6 da hodi6 tam,.t.e. s koi ima6 konflikt ako ne e tolkova li4no?!?hmmm mai si be6e kazal merkite ama ne si spomnqm ve4e...mom4eta mai4e edin 6ampion e sred nas...

edit:imah predvid kiril stoqnov...absoluten 6ampion po kultirisum predi nqkolko godini

 

не несъм Киро, хаха ха :D съжалявам ако ви разочаровах :) Та имах несъвпадение на мненията :tongue преди около 2г. с ония дето движе постоянно с Ким, не че немога пак да отида в Рондо :bgrin: , но всичко там вече ме дразни :sick , лошото е само че там имах приятели с които трнирах и беше яко, а сега си спомням само едва две имена от тях а съм и доста лош физиономист B)

Link to comment
Share on other sites

не несъм Киро, хаха ха  :D съжалявам ако ви разочаровах :) Та имах несъвпадение на мненията :tongue  преди около 2г. с ония дето движе постоянно с Ким, не че немога пак да отида в Рондо :bgrin: , но всичко там вече ме дразни :sick , лошото е само че там имах  приятели с които трнирах и беше яко, а сега си спомням само едва две имена от тях а съм и доста лош физиономист  B)

Ako govori6 za Nikito,toi ve4e ne trenira pri Kim.Ne znam dali sa se skarali ama toi nali e partia s Ceko(koito po-4esto trenira v Perlata) i ne sam go zasi4al poslednata godina...

Ina4e i men me draznat mn ne6ta tam(naprimer preobladava6tata masa "razbira4i" i mom4etata deto ne obi4at vodata(smradliovcite) i ostanalite selqni),ama navika si e navik.No za raznoobrazie pose6tavam i drugi zali,za da ne zaciklqm mn.

Link to comment
Share on other sites

да в кичука е близо до КЛУБ МАКАО ако някой го знае, ае като трътнеш от ЛЗ към Хаджията Груев и по едно време едно леко завойче наляво и си там горе-долу :) по-добре не моа обясня :)

Za fitnes zala Daiks li govorish?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ip-то на бб-теам е 80.72... което значи визио

Netvisio/Evro.Net са филтрирали мрежите на Евроком и клиентите им съответно, тъй като това е поредната простотия на конкуренцията в лицето на Визио, приканвам всички които имат проблеми да звънят или в офисите на Визио или просто да посъветват познатите си които са там да си сменят доставчика. Евроком ще вземат мерки да сигнализират съответните организации които могат да вземат съответните мерки, но тъй като това е бавен процес, не може да се отговори кога ще има достъп отново до адресното пространство на Визио/Евро.Нет. Моля приемете нашите извинения, въпреки че проблема не е във вашия/нашия телевизор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...