Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Мне по-добре изкарай колкото можеш още без да взимаш нищо (предполагам че говориш за хранителни добавки) докато растежа ти стане минимален и тогава започни да пиеш добавки...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Naskoro izpih edna opakovka tribestan na musashi, a predi tova sam pil na prah tribulis. Ne znam zashto ama ne vijdam koi znai kakuv efect, a te brat4e go davat vse edno e nai-silnata zakonna dobavka. Sled steroidi tova da se pie. Niakoi drug da go e probval ?

Link to comment
Share on other sites

А е хора вдигам от 2 месеца супер редовно и има голям напредък (ръка +2 см; гръдна +7 см) има ли смисъл да взимам някви хапове от ся или да потренирам още и да постигна максимума на чисто и след тва...

Вдигай още 4 месеца чисто, и тогава почвай. Може и след година, изборът си е твой. По принцип е хубаво да си тренирал минимум 6 месеца редовно преди да почнеш тия лайна. Ако не бързаш изчакай някаде 9-10 месеца или година.

Link to comment
Share on other sites

Вдигай още 4 месеца чисто, и тогава почвай. Може и след година, изборът си е твой. По принцип е хубаво да си тренирал минимум 6 месеца редовно преди да почнеш тия лайна. Ако не бързаш изчакай някаде 9-10 месеца или година.

Ако говориш за химия,според мен няма смисъл никога,ако ще и 5 год стаж да има.Той ходи на фитнес да изглежда добре...Химията е за профисионално ниво,за хора който си вадат хляба с бодибилдинг :)

Link to comment
Share on other sites

Naskoro izpih edna opakovka tribestan na musashi, a predi tova sam pil na prah tribulis. Ne znam zashto ama ne vijdam koi znai kakuv efect, a te brat4e go davat vse edno e nai-silnata zakonna dobavka. Sled steroidi tova da se pie. Niakoi drug da go e probval ?

 

Пие се след стероиден цикъл за сподпомагане възтановяването на собственото производство на тестостерон... А иначе няма кой знае къв ефект ;) Най-силната хранителна добавка е креатин... а и моля без обяснения че надувал само с вода :dry:

Link to comment
Share on other sites

tribestana e xubav ama ne i na musashi kupi na sofarma toi e po-dobur

a i ne e zadaljitelno da go pie6 sled steroiden cikul moje6 da si napravi6 samo cikul s nego

navremeto sam go pil ama po pomna 3x2 xap4eta li piex ili 3x3 ama silata mi se be6e ka4ila i malko masa opredeleno ima6e efekt a i da ne zabravqme 4e na musashi si4kite im produkti sa samo falbi bez nikvo ka4estvo

Link to comment
Share on other sites

tribestana e xubav ama ne i na musashi kupi na sofarma toi e po-dobur

a i ne e zadaljitelno da go pie6 sled steroiden cikul moje6 da si napravi6 samo cikul s nego

navremeto sam go pil ama po pomna 3x2 xap4eta li piex ili 3x3 ama silata mi se be6e ka4ila i malko masa opredeleno ima6e efekt a i da ne zabravqme 4e na musashi si4kite im produkti sa samo falbi bez nikvo ka4estvo

 

 

Това на софарма да не е на прах ? Аз пих преди доста време едно такова на прах и всеки път едвам сам се сдържал да не се издрайфам. Бахти дагорията гор4ива :sick . Едва ли Креатина е наи-силната позволена добавка :confused . Няма ли нещо по-яко ?

Link to comment
Share on other sites

Това на софарма да не е на прах ? Аз пих преди доста време едно такова на прах и всеки път едвам сам се сдържал да не се издрайфам. Бахти дагорията гор4ива :sick . Едва ли Креатина е наи-силната позволена добавка :confused . Няма ли нещо по-яко ?

 

Не на хапчета е (поне тоя дето аз съм виждал) И като не е креатина кое е тогава ???

Link to comment
Share on other sites

na xap4eta e i dokolkoto znam e nai-dobriq

ina4e dosta po-silna dobavka ot kreatina

spored men e NOX3 na universal polzval sam go i naistina e super

bqx ka4il dosta malko e visoka cenata no ina4e e super

 

115lv za 180 tabletki na den se piqt po 6

Link to comment
Share on other sites

v momenta imam o6te 2 kutii edno priqtel4e koeto se vra6ta6e ot amerika mi go donese :D

a ina4e i animal stak-a koito e s prohormoni dopredi te da stanat zabraneni bix kazal 4e tva be6e nai-silnata dobavka no nqkak si ne moga da se naviq da se natup4a s tiq prohormoni

Link to comment
Share on other sites

Zlobil , това Nox3 какво то4но представлява, амино ли какво е ? Също така защо е толкова скъпо ? Ти каде тренираш ? Аз съм в Рондото.

 

Друг въпрос имам - Това Пепсин кадето го рекламират, 4е усвоява протеина добро ли е?

Link to comment
Share on other sites

1vo treniram v rondoto

2ro nox3-to povi6ava azotniq balanas (pone taka si spomnqm) v kravta i tova ti pomaga kogato pravi6 porednata seriq da stigne6 do maximalno napompvane i naistina e taka dokato go polzvax bqx ka4il okolo 1 sm nasqkade koeto spored men za dobavka ne e nikak malko koeto sledovatelno vodi do muskulen rastej silata sa6to se ka4va i izdarjlivosta pi6e 4e sa6to se ka4va no pri men si ostana sa6tata drug varpos e 4e dosta ti izpakvat venite

 

3to za pepsina ne moga da ti kaja ni6to po prostata pri4ina 4e ne sam go polzval

 

http://www.bodybuilding.com/store/univ/nox3.html

http://www.trulyhuge.com/nox3.htm

http://www.tritonhealth.com/nox3.php

 

tuk ,moje6 da vidi6 i pro4ete6 pove4e za nego

edinstveniq nedostatak moje bi pri nego e 4e tabletkite mnogo lesno se tru6at parvata kutiq koqto si pora4ax v rondoto sigurno ot 180 , 80-90 bqxa na prax a vkusa mu e pove4e ot ujasen ta go smesvax s proteina za da moga da go izpiq

Link to comment
Share on other sites

Наистина няма!Поне три нови момиченца гледам се въртят там!

1 от тях ме дразни откровенно казано,отиваме 4 човека и плащам съответно входа и тая ми вика:"Вие да не сте от някаква гимназия" щяха да и искочат дзъркелите

Link to comment
Share on other sites

Между другото миналия четвъртък бях да тренирам в фитнес център Пловдив. Нищо против Мечката, който между другото е много точен пич, ама в тая зала е бати мизерията... Студ си ебе майката, половината уреди тип направи си сам и на всичкото отгоре са скъсали боксовата круша и вече няма такава... :( Само дето се точих и си купувах бинтове...

Link to comment
Share on other sites

taq 4ernata kosa stava i za.... ama tva e drug vapros ina4e kima gi e instruktiral i mi se vidqxa super kulturni :P

 

Аха!Приятна тренировка... :D

 

Между другото миналия четвъртък бях да тренирам в фитнес център Пловдив. Нищо против Мечката, който между другото е много точен пич, ама в тая зала е бати мизерията... Студ си ебе майката, половината уреди тип направи си сам и на всичкото отгоре са скъсали боксовата круша и вече няма такава... Само дето се точих и си купувах бинтове...

 

Ееее,крушата беше единственото хубаво нещо там!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

abe kvoto i da mi govorite za men rondo e nai-dobrata zala moje bi sled taq skaparskata kak be6e totalsporta makar 4e ne sam xodil tam i neznam zakvo stava vapros predpolagam 4e tq ne e za silovi postijeniq a po skoro za nqkvo poddarjane na tqloto zatva otpada :D a i kima naliva postoqnnno novi uredi v rondoto

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...