Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Като стана въпрос и аз пробвах да отворя бб-теам, но нества. Ама за мен няма значение защото не го изпозвам :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Сори, че питам тук, ама не ми се пуска цяла тема. Едно аверче се зарибява да става фитнес инструктор. Доколкото съм чувал, има нещо такова в НСА, ама не знам как точно се води специалността. Ако някой е запознат малко по-добре, ще се раздвам, ако даде някакъв акъл :)

Link to comment
Share on other sites

znam za specialnost kulturisum i za silov triboi(6tangite se podrazbira).predpolagam 4e ima i ne6to takova kato instruktor no nai dobre e da se proveri na site-a na nsa(bi trqbvalo da imat takava informacia,no ne sum proverqval)

Link to comment
Share on other sites

znam za specialnost kulturisum i za silov triboi(6tangite se podrazbira).predpolagam 4e ima i ne6to takova kato instruktor no nai dobre e da se proveri na site-a na nsa(bi trqbvalo da imat takava informacia,no ne sum proverqval)

То и аз първо на сайта търсих, ама като не го знам как се води ... :(

 

v tva novoto spisanie koeto po4na da izliza IRONMAN pi6e6e 4e v sofiq 6te se provede kurs za fitnes instruktori ama ne pomna podrobnosti posle 6te ti gi kaja kato go vida pak

Мерси много :) . И аз ще гледам да го търся това списание.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за помощта :beerchug Тоя чичо верно доста работи знае, ама трябва да го питаш както трябва :) иначе аз търсих в на НСА сайта, ама още не беше готова страницата за прием 2005.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Кажете някакви протеини за качване на маса.От каде мога да си зема и какви пари са.

Парите зависят от грамажа, иначе аз бих ти препоръчал бълграски- на Нутрим, някой въглехидратен, можеш да си вземеш от много места в Пловдив, но въпросът е къде е най-евтино.

Link to comment
Share on other sites

Не ми се чете цялата огромна тема и се извинявам, ако вече е питано, но ме интересува, ако може някой да ми препоръча някакви хапчета или нещо такова ( не разбирам от такива химии) за издръжливост. Не ми е нужна маса. Ходя на фитнес в Рондо. Правя повече серии с по-малки тежести и бягам на пътеката. Цената не е много важна, но все пак да е нормална( не че знам как вървят цените).

Link to comment
Share on other sites

Не ми се чете цялата огромна тема и се извинявам, ако вече е питано, но ме интересува, ако може някой да ми препоръча някакви хапчета или нещо такова ( не разбирам от такива химии)  за издръжливост. Не ми е нужна маса. Ходя на фитнес в Рондо. Правя повече серии с по-малки тежести и бягам на пътеката. Цената не е много важна, но все пак да е нормална( не че знам как вървят цените).

Ами най-евтиното е декстроза, което всъщност е глюкоза(около 2 лв килото), която се използва за въстановяване, суроватъчен протеин(22-50лв в зависимост от фирмата), л-глутамин(14-35лв в зависимост от фирмата) в комбинация с някакъв протеин или накакви амино също е добър избор, има и други неща, но сега се сещам за тези... Предполагам че имаш предвид хранителни добавки, защото има и химии които се използват за тази цел, ама не съм сигурен дали си готов да ги употребяваш...

 

@Stil_L протеини можеш да си вземеш от почти всеки фитнес в града, както и от повечето аптеки... За тия 50 лв бих ти препоръчал да си вземеш Amino 2700 на Universal мисля че бяха 375 хапа 40 и кусур лева, като пиеш по 10 хапа на ден смятам, че ще имаш някъв ефект...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Moje li efedrin da se nameri po aptekite, ako ne kade moje da se nabavi , niakoi znae li ?

До колкото знам може да се поръча в аптеките, освен ако не ти се направят и ти искат рецепта... Иначе може да си го намериш от разни "дилъри" ама по-добре от някоя аптека...

Link to comment
Share on other sites

Moje li efedrin da se nameri po aptekite, ako ne kade moje da se nabavi , niakoi znae li ?

Mislq 4e vse o6te go ima v aptekata do sportnoto u4ili6te koqto e do poslednata spirka na 10-kata.Ne sum tarsil ot mnogo vreme , no tam vinagi go e imalo 6toto konsumaciqta e mnogo zavi6ena okolo sportnoto.Na men ne sa mi iskali recepta kato sum kupuval,no tova be6e dosta otdavna i sega moje da sa se promenili ne6tata.

Link to comment
Share on other sites

Hora mojete li ka mi kajete niakakvi "kardio uprajnenia". Ako ima i kartinki kak se izpalniavat shte e super. ;)
Кардио упражнения са упражнения които подържат пулса ти висок например: бягане, въртене на колело, бягане на "ските", скачане на въже...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А е хора вдигам от 2 месеца супер редовно и има голям напредък (ръка +2 см; гръдна +7 см) има ли смисъл да взимам някви хапове от ся или да потренирам още и да постигна максимума на чисто и след тва...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...