Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

@zlobil ,ако не взимаха химия ( физика , медикаменти както искате го наричайте ) , щяха да се състезават в състезания за натурален културизъм . За химията трябва да се говори , именно заради това , че когато тръгнеш да взимаш , знаеш какво правиш . Това ,че някой казва протейн=химия , показва колко неук е той , на такива хора няма изобщо какво да им обясняваш , той чул от някой "разбирач " и толкова ... Лично аз започвам да се примирявам с идеята за вземането на медикаменти , може би от другата зима ( стига всичко да продължи както трябва , да продължа развитието си ) , ще започна с Клемботерол или Бионабол ( по 1 таблетка след тренировка за спирането на катаболният процес ) , като се стремя да огранича максимално страничните ефекти , ако трябва пари за някакви протектори ще давам , фактът че толкова хора са взимали , взимат и ще взимат и нищо им няма  (това вече .. не знам колко е така ) говори ,че с правилното приемане , всичко може да бъде избегнато .. За сега - добра диета , качествени тренировки с основно базови упражнения , сън и добра , много добра почивка .

 

ok ама pls хора когато цитирате имена на препарати гледаjте да не пишете Клембутерол и Биоанабол,за6тото май се казват Кленбутерол и Бианабол,(доколкото си спомням така се казваха)ина4е поне знаете за какво се използват,а ако сте ре6или да използвате Кленбутерол за 4истене по добре се откайете той разширява бронхите и увели4ава притока на кислород в кръвта но към него се привиква и скоро спира да деиства и дозата трябва да се увели4ава.Освен това като страни4ен ефект предизвиква сънливост а и самото лекарство не е толкова силно 4е да повлияе на метаболизма ви достата4но добре и да запо4нете да 4истите,използвайте го само като помощно средство.най добре л-карнитин и 4иста храна и тва е

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

@darmonko само си погледни правописа на мнението . Виждал съм да се пишат/казват по различни начини , но това няма значение , важното е за какво се използват . Ти за цикъл чувал ли си ? Нали именно чрез циклите на приемането му се избягва драстичното увеличаване на дозите. Аз четох ,че приченява безсъние , не сънливост ? И това има начин да се избегне , не се приема след 15 часа .

Лично и специално за теб намерих наименованията им : http://bb-team.org/stuff/

Бионабол , Кленбутерол .

Не съм им виждал опаковките , затова и незнам , както самият ти каза :) Не съм давал никакви съвети , говорeх специaлно за менe си .

Link to comment
Share on other sites

super smislen post bratle 4esno ima nqkvo zna4enie 4e e obarkal 1 bukva

 

ami ima za6toto e malko tupo da dava6 saveti a da ne znae6 kak se pi6at imenata na ne6tata za koito govori6,iavno ne si vijdal opakovkata ili sadarjanieto.sorry brato ni6to li4no,az su6to ne mislia 4e imam pravo da kritikuvam i da davam saveti,osobeno za Bianabol koito ne sam polzval,prosto mi napravi vpe4atlenie i postnah

Link to comment
Share on other sites

1.klenbuterola pridizvikva bezsanie i to4no zatova e jelatelno da ne se priema sled 14h.

2.pridizikva treperene na prastite

3.vijdal sam dosta opakovki na kvito se seti6 steroidi , dobavki i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че става въпрос за някаква критика относно изписването на препаратите, но е от значение да знаете как се казват и пишат имената им, за да не станете за смях някъде. Повечето хора в залата точно това и чакат и започват да коментират "колко сте компетенти и какви разбирачи сте" :) .

Правилно се изписва и казва БИАНАБОЛ (БИ - представка, може да бъде ДИ - ДИАНАБОЛ и т.н), и кленбутерол (поне така беше написано върху опаковките на български) :)

Но какво ги коментирате толкова и двата препарата са :sick неструват, няма смисъл да ги ползвате

 

Едит: @дармонко много ясно че като си пил кленбутерол 3 години не ти е причинил безсъние, то едвали въобще нещо ти се е отразявал след първия месец :)

 

Едит: @zlobil, @ShitHappen защо си мислите че ще свалите много мускулана маса като чистите, просто се пие повече 90%тов протеин (аз предпочитах Про90 защото в него има и Л-карнитин и си е доста качествен за цената, но има и други протени) при мен се получи но гаранции не давам :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм писал никъде ,че ще сваля много мускулна маса , просто все ще изгубя някаква . Нямам изградена много ,че да я губя . Аз не тренирам да изглеждам добре през лятото , а през зимата да се освинвам яко . Определено ми се иска да видя каква ми е симетрията на корема ,но ще видим , ако ще свалям нещо , ще е малко . Определено ,ако чистя няма да сменям тренировката ми за маса с друга (т.е. да увелича повторенията още , да направя по-добър релеф за сметка на масата ) . Има време , до Април ще го измисля .

Link to comment
Share on other sites

Не съм писал никъде ,че ще сваля много мускулна маса , просто все ще изгубя някаква . Нямам изградена много ,че да я губя . Аз не тренирам да изглеждам добре през лятото , а през зимата да се освинвам яко . Определено ми се иска да видя каква ми е симетрията на корема ,но ще видим , ако ще свалям нещо , ще е малко . Определено ,ако чистя няма да сменям тренировката ми за маса с друга (т.е. да увелича повторенията още , да направя по-добър релеф за сметка на масата ) . Има време , до Април ще го измисля .

 

И аз така разъждавах преди когато започвах :) надявам се да постигнеш успехи :punk

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не съм разбрал нещо :wacko: ама както и да е...

 

Относно чистенето като качиш 10тина, [см] примерно на ръката, според мен вече идва време да се подобри и качеството на мускула, защото иначе изглежда доста по малък от колкото е в действителност :)

Но все пак не сте виждали потници изрязани на корема :lol:

Link to comment
Share on other sites

a we mom4eta znaete li kade pravqt eftini teniski po pora4ka 6toto iskam za lqtoto da si naprava nqkvi s bildarski kartinki pa tiq na musa6i sa na bezbojni ceni po 30lv za teniska :angry1 nikav smisul da si kupuva6 takova ne6to ako ima o6te navitaci napravo da se sabirame i da otivame da pora4vame sigurno i otstapka 6te ima

Link to comment
Share on other sites

nqkoi pora4val li e do sega nqkvi dobavki ot saitove ?

az ot suplements.net .mom4eto mi e priqtel i e mn stabilen.zanimava se s teq ne6ta ot 100 godini i e expert v himiqta.osven tova moje da se kaje 4e predlaga edni ot nai-niskite ceni na nqkoi preparati...kato nqkoi vidove testosteron.osven tova pravi bezplatna konsultaciq,a na negovite preporuki moje da se doverite.osven tova e ot plovdiv.

v site-a mislq 4e ima samo steroidi i hormoni,no toi sa6to se zanimava i s vsqkakvi drugi preparati.

Link to comment
Share on other sites

az ot suplements.net .mom4eto mi e priqtel i e mn stabilen.zanimava se s teq ne6ta ot 100 godini i e expert v himiqta.osven tova moje da se kaje 4e predlaga edni ot  nai-niskite ceni na nqkoi preparati...kato nqkoi vidove testosteron.osven tova pravi bezplatna konsultaciq,a na negovite preporuki moje da se doverite.osven tova e ot plovdiv.

v site-a mislq 4e ima samo steroidi i hormoni,no toi sa6to se zanimava i s vsqkakvi drugi preparati.

dobavki prodawa li ili samo himiq

Link to comment
Share on other sites

Под добавки се разбира протеин, фатбърнари, витамини, и т.н. а под химия всякакви хормонални препарати  :P

to vseki razbira tva ama si ima i izkliu4eniq

 

Ami dobavkite kvo sa we mayna :bgrin:

 

 

po taq logika vsi4ko e ximiq 6toto pri vsi4ko se izpolzva izkustveni ve6testva :punk

Link to comment
Share on other sites

ако искате добавките ви да вършат някаква работа по хубаво си купете нещо качествено на Optimum Musashi Universal. Ако искате да се натапчете с боклуци пийте от другите. цените са малко по високи но качеството е добро.

Link to comment
Share on other sites

ако искате добавките ви да вършат някаква работа по хубаво си купете нещо качествено на Optimum Musashi Universal. Ако искате да се натапчете с боклуци пийте от другите. цените са малко по високи но качеството е добро.

Аха , те такива като теб си дават парите за неща които и те незнаят за какво им са , те големите фирми от такива като теб печелят . Ти като имаш пари за хвърляне на вятъря , взимай си от тях . Нутрим 85% Суроватъчен 28 лв/кг Мусаши Суроватъчен 90% 132лв/кг .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...