Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

ако искате добавките ви да вършат някаква работа по хубаво си купете нещо качествено на Optimum Musashi Universal. Ако искате да се натапчете с боклуци пийте от другите. цените са малко по високи но качеството е добро.

o ti naistina me prosveti kvo da prava a kolkot do tova dali musashi sam im xubavi dobavkite moga da pospora samo cenite sa im xubavi :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
dobavki prodawa li ili samo himiq

prodava i dobavki,no v site-a ima samo himia.za pove4e info mu pi6i mail4e i 6te ti kaje kakvo ima,no vsi4ko moje da nameri na dobri ceni,6toto s tva se zanimava ot 100 god.

 

Под добавки се разбира протеин, фатбърнари, витамини, и т.н. а под химия всякакви хормонални препарати  :P

...i ne samo hormonalni preparati...

 

а вие на коя зала ходите бе пичовев.  :confused

6to be gotin sre6ta li iska6 da si napravim?kvo zna4enie ima?!?vajnoto e da se trenira nqkade.az sam treniral navsqkade po nqkolko godini...

Link to comment
Share on other sites

пил съм и на българските фирми добавките и на оптимум и на другите две фирми имат голяма разлика. като си гледаш тялото поне се виждат промените а да оставим че като пих балгарските и там другите боклуци коремат ми беше станал на гъс. от 7 години не сам спирал фитнеса и мога да ти кажа ,че не използвам никакви химии а само хранителнйи добавки също и L-carnetin за релеф и сам супер доволен от оптимум особено и резолтатите са задоволителни.

Link to comment
Share on other sites

Значи виж сега ,ако си човек с пачка , нямаш проблем . Обаче ,аз трябва да си взема само протейн на която и да е от изброените от теб фирми , ако взема Нутрим примерно ще взема за тези пари освен протейн и креатин и аминокиселини и глутамин , от където и да го погледна 2рото ми се вижда доста по приемливо , а храната която трябва да купувам ,нали и за нея трябват пари ...

Link to comment
Share on other sites

пил съм и на българските фирми добавките и на оптимум и на другите две фирми имат голяма разлика. като си гледаш тялото поне се виждат промените а да оставим че като пих балгарските и там другите боклуци коремат ми беше станал на гъс. от 7 години не сам спирал фитнеса и мога да ти кажа ,че не използвам никакви химии а само хранителнйи добавки също и L-carnetin за релеф и сам супер доволен от оптимум особено и резолтатите са задоволителни.

da no ve4e bulgarskite ne6ta ne sa tolkova zle kolkoto edno vreme.dori s pro90 ima6e skandal 6toto slagaha bionabol vatre...osven bra6noto de...ina4e za ka4estvata na spomenatite ot teb firmi nqma kakvo da se govori.optimum sa po-novi na bg pazara(ot kakto gi vze mom4il milev vzeha da se nalagat),no sa mn dobri.universal sa mi lubimi,no 4estno kazano bez uredi i instrumenti ne stava(ide re4 za himia).ili pone ne6to po taka...da re4em leg 200 i ruka nad 50.ne 4e himiata e edinstvanoto uslovie,no e vajen faktor.nai-vajnia faktor tova e poznanieto..

Link to comment
Share on other sites

"6to be gotin sre6ta li iska6 da si napravim?kvo zna4enie ima?!?vajnoto e da se trenira nqkade.az sam treniral navsqkade po nqkolko godini..."

 

интересува ме от коя зала сте наи доволни в коя има най-много уреди и изобщо такива неща.

Link to comment
Share on other sites

интересува ме от коя зала сте наи доволни в коя има най-много уреди и изобщо такива неща.

zna4i polzvai reply vmesto da copy-ra6 i da paste-va6...i zalata e talsport...no ako trenira6 ot 7 godini trqbva da si naqsno koq e nai-dobrata zala

Link to comment
Share on other sites

пил съм и на българските фирми добавките и на оптимум и на другите две фирми имат голяма разлика. като си гледаш тялото поне се виждат промените а да оставим че като пих балгарските и там другите боклуци коремат ми беше станал на гъс. от 7 години не сам спирал фитнеса и мога да ти кажа ,че не използвам никакви химии а само хранителнйи добавки също и L-carnetin за релеф и сам супер доволен от оптимум особено и резолтатите са задоволителни.

 

Явно имаш много остро зрение :D

"Качеството" на Мусаши сили личи от всяка сравнителна таблица между различните продуктите, която не е писана от хората на Мусаши (защото много лъжат) а и не само от там. Аз също съм пробвал различни фирми и продукти, и избрах българското :P

Link to comment
Share on other sites

шото аз хода в totalsport а аз не сам живял в пловдив преди и в софия ги знам фитхесите.

aham...emi togava si se orientiral pravilno.moje i perlata da te zaradva,no v rondo e malko potna rabotata.drugite sa po-amatiorski.a da ti kaja i az imam 5 godi6en staj po sofiiskite zali dokato bqh student...

edit:ama aide da ne go obra6tame na 4at

Link to comment
Share on other sites

Явно имаш много остро зрение 

"Качеството" на Мусаши сили личи от всяка сравнителна таблица между различните продуктите, която не е писана от хората на Мусаши (защото много лъжат) а и не само от там. Аз също съм пробвал различни фирми и продукти, и избрах българското

 

едно време балгарското не беше на варха както е и в момента нямам ништо против да пия български добавки но като имам пари ще пия най-доброто :P

Link to comment
Share on other sites

в тотал спорта е 6 лв на тренировка :) картата е различно... аз знам само за плащаш 30 лева за 10 тренировки ама това е с намалението за ученици. Картите важат 3 месеца. Можеш и да си платиш за цялата година обаче сумата, като я чуеш в първия момент е доста сериозна :) аа и се плащат едни 3 лв за членска карта ... ама незнам точно през колко време.

Link to comment
Share on other sites

в тотал спорта е 6 лв на тренировка   :)  картата е различно... аз знам само за плащаш 30 лева за 10 тренировки ама това е с намалението за ученици. Картите важат 3 месеца. Можеш и да си платиш за цялата година обаче сумата, като я чуеш в първия момент е доста сериозна :) аа и се плащат едни 3 лв за членска карта ... ама незнам точно през колко време.

ти луд ли си да ходиш там?????аз плащам 24лева за 24 тренировки.такава е отстъпката за учащи

edit:забравих да допълна ,че картата няма срок на валидност

Link to comment
Share on other sites

в тотал спорта е 6 лв на тренировка  :)  картата е различно... аз знам само за плащаш 30 лева за 10 тренировки ама това е с намалението за ученици. Картите важат 3 месеца. Можеш и да си платиш за цялата година обаче сумата, като я чуеш в първия момент е доста сериозна :) аа и се плащат едни 3 лв за членска карта ... ама незнам точно през колко време.

 

 

Това е май някакав майтап, 6лв :wacko: :blink: :blink: :wacko: там сигурно е мулти милиардери :D Никога не бих дал толкова пари за тренировка

Link to comment
Share on other sites

едно време балгарското не беше на варха както е и в момента нямам ништо против да пия български добавки но като имам пари ще пия най-доброто :P

според мен хората се опитаха да ти кажат вече че според много хора занимаващи се с фитнес Мусаши не са най-доброто само рекламите им стръват нещо, аз лично мусаши не бих пил

1во съм чувал доста отрицателни отзиви по тяхен адрес

2ро няма да дам толкова пари за Мусаши ако ми се дават толкова пари предпочитам нещо като Универсал или друго но не и Мусаши

3то ако при теб наистина мислиш че мусаши действа си го пий тва е :) УСПЕХ

Link to comment
Share on other sites

според мен хората се опитаха да ти кажат вече че според много хора занимаващи се с фитнес Мусаши не са най-доброто само рекламите им стръват нещо, аз лично мусаши не бих пил

1во съм чувал доста отрицателни отзиви по тяхен адрес

2ро няма да дам толкова пари за Мусаши ако ми се дават толкова пари предпочитам нещо като Универсал или друго но не и Мусаши

3то ако при теб наистина мислиш че мусаши действа си го пий тва е :) УСПЕХ

Absoliutno :P MUSHASHI nikoga nqma da si kupa ako 6te i da sa edinstvenite suplementi na sveta :sick:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...