Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Аз пък бях да тренирам преди около месец някъде и Ким беше докарал някви декоратори и ги комадорише - "Дъмбелите ги искам така , това го искам онака" "такъв цвят настилка не става" и от сорта. Така 4е скоро можем да о4акваме ремонт. Също така питах и Рума и тя вика 4е след нова година някъде. Ама такава се смей и не казва май - крият. Май ще има и нови дъмбели !

 

Абе хора толкова много сме от Рондото и не се познаваме. Дайте да се запознаем , та като ходим да ни е весело и да тренираме заедно :D

 

Новите касиерки са пълен хал, само дето са любезни. Соня си рулира :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
abe kvoto i da mi govorite za men rondo e nai-dobrata zala moje bi sled taq skaparskata kak be6e totalsporta makar 4e ne sam xodil tam i neznam zakvo stava vapros predpolagam 4e tq ne e za silovi postijeniq a po skoro za nqkvo poddarjane na tqloto zatva otpada :D a i kima naliva postoqnnno novi uredi v rondoto

 

Хммм може да поспорим! За мен от Перлата по яко нема! :D

Link to comment
Share on other sites

Хммм може да поспорим! За мен от Перлата по яко нема! :D

 

Въпрос на вкус ... И за мен най-добрата е Рондото. Перлата ми се вижда малко като хангар. Ти ще кажеш 4е рондото е като мазе :) Може до безкраи да спорим. За това дайте да му дръпнем един Полл :) хаха ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бях да тренирам преди около месец някъде и Ким беше докарал някви декоратори и ги комадорише - "Дъмбелите ги искам така , това го искам онака" "такъв цвят настилка не става" и от сорта. Така 4е скоро можем да о4акваме ремонт. Също така питах и Рума и тя вика 4е след нова година някъде. Ама такава се смей и не казва май - крият. Май ще има и нови дъмбели !

 

Абе хора толкова много сме от Рондото и не се познаваме. Дайте да се запознаем , та като ходим да ни е весело и да тренираме заедно :D

 

Новите касиерки са пълен хал, само дето са любезни. Соня си рулира :punk

аз си говорих лично с ким и той каза че ще почва разпродажба на старите дъмбели и ще слага нови които ще бъдат на стилаж 3 реда също така каза че след нова година ще почва на месец по 1-2 нови уреда да вкарва в залата и старите да ги продава и всичко което ще вкарва ще е хубаво ново скъпо и на високо професионално ниво (а не тип YORK, KETTLER) също от него имам и информацията че климатичната и вентилажионна система ще бъде разширена до лежанките и дъмбелите въобще заличката става СУПЕР а и последната приятна новина която имам засега е че ЦЕНИТЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ВДИГАТ :punk :punk

 

 

P.S. и аз тренирам от няколко (5) години в рондо.. наистина може някой път да си направим 1 среща на рондо хората от форума ;);)

 

Enjoy the best bodybuilding club in the town ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве да питам, някой знае ли за някво предаване за фитнес което са давали преди около година и нещо по евроком пловдив в 5 часа събота или неделя... И дали знае има ли ги някъде качени щото последната определено си заслужава да се види...

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя пич е бил водещ (един от махалата), та тия от евроком са му давали по 20 лв за предаване, което си е гавра и накрая на негу му писнало и в последното предаване извадил една ампула Нандролон и една спринцовка, като обяснявал какво е това, после заголил гъза и си я хакнал в ефир... :woot След тва глобили телевизията, а него го уволнили...

Link to comment
Share on other sites

toq i az go poznavam ot nqkade ... ?!

ama ne moa se seta ot kade ... ina4e tva det go e napravil pak mnogo e izdarjal 20lv na predavane tva e bati podigravkata ... az za 20lv nqma si mradna prasta daje da ne govorim da naprava cqlo predavane

abe naposledak samo nqkvi takiva sme6ni sumi 4uvam za zaplati ei sq naskoro 1 poznata koqto pravi promocii na JB mi vika davat mi po 65lv na mesec :blink: ebaxti pri minimalna rabotna zaplata 150lv te i davat 65 kvo stava s taq darjava,...... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

аз си говорих лично с ким и той каза че ще почва разпродажба на старите дъмбели и ще слага нови които ще бъдат на стилаж 3 реда също така каза че след нова година ще почва на месец по 1-2 нови уреда да вкарва в залата и старите да ги продава и всичко което ще вкарва ще е хубаво ново скъпо и на високо професионално ниво (а не тип YORK, KETTLER) също от него имам и информацията че климатичната и вентилажионна система ще бъде разширена до лежанките и дъмбелите въобще заличката става СУПЕР а и последната приятна новина която имам засега е че ЦЕНИТЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ ВДИГАТ :punk :punk

P.S. и аз тренирам от няколко (5) години в рондо.. наистина може някой път да си направим 1 среща на рондо хората от форума ;);)

 

Enjoy the best bodybuilding club in the town ;)

e towa we4e e dobra novina :)

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя пич е бил водещ (един от махалата), та тия от евроком са му давали по 20 лв за предаване, което си е гавра и накрая на негу му писнало и в последното предаване извадил една ампула Нандролон и една спринцовка, като обяснявал какво е това, после заголил гъза и си я хакнал в ефир... :woot След тва глобили телевизията, а него го уволнили...

 

Преди доста време и аз чух за live шприца,но не съм го гледал!

Тоя ,като гледам от снимките тренира в залата на Бат' Жоро!

Link to comment
Share on other sites

Na4i vikash 4e ima mnogo efect ot tova , ka4va li masata stabilno. I za venite da te pitam ako go priemam da ne stanat nekvi ogromni. Ave da te pitam , shtoto 100 leva ne sam malko za takova neshto.

Link to comment
Share on other sites

ami kogato go pix ka4ix okolo 1sm i polovina na rakata koeto za dobavka spored men ne e malko

 

sa6to venite izpakvat da makar 4e ako trenira6 ot baq vreme te i taka 6te ti izpaknat koito si izpakvat po princip a kogato go piex malko pove4e ot obi4ainoto

Link to comment
Share on other sites

Na4i vikash 4e ima mnogo efect ot tova , ka4va li masata stabilno. I za venite da te pitam ako go priemam da ne stanat nekvi ogromni. Ave da te pitam , shtoto 100 leva ne sam malko za takova neshto.

 

Спокойно ве, дори и да ти разшири вените то ша е временно, докато го пиеш, логично е да ги разшири като съм чел действието му... А пък ако не ти се дават толкова пари може да си вземеш креатинче, и с него би трябвало да качиш около 1-2 см ;)

Link to comment
Share on other sites

Спокойно ве, дори и да ти разшири вените то ша е временно, докато го пиеш, логично е да ги разшири като съм чел действието му... А пък ако не ти се дават толкова пари може да си вземеш креатинче, и с него би трябвало да качиш около 1-2 см ;)

 

 

Az v momenta sam na kreatin ot 10 dena i ne mi e za 1vi put. Mnogo e dobre da , baia se ka4va niama spor. Ama se 4udia za tova , zashtoto iskam da ka4a oshte 3-4 kila :)

Link to comment
Share on other sites

А да ви разкажа една случка от днес като тренирах: Та тренирам си аз в Перлата и отивам и отварям прозореца. Малко след това едно момиче което правеше преси в женския ъгъл с шведската стена и огледалата, става рязко и тръгва... Обаче не знам как ама пропусна да види отворения от мен прозорец и се заби в него с такава скорост че даде откат назад и падна по гръб на един дюшек... Това беше последвано от бурен смях от мен и Серго(инстуктора) :D

Link to comment
Share on other sites

i az sam imal kuriozi v zalata

kogato bqx mnogo ama mnogo zapalen ne 4e sq ne sam ama togava bqx naistina maniak se razviva deistvieto

 

otivam da treniram kum 11h. no kato se ima v predvid 4e sam pil do 6h. sutrinta i sam spal okolo 5h i si4ko mi se varte6e t.e. ne bqx iztreznql o6te a re6ix 4e edna trenirovka 6te e idealna za tova ta otivam si az treniram si i izvednaj ne6to zatvorix o4i i po4nax da si varta glevata da si razdvija vrata izvednaj zagubix ravnovesie i po4ti padnax dobre 4e v posledniq moment se fanax za ma6inata za triceps :D

 

 

ina4e toku 6to popadnax na edna statiq v bb-team koqto smqtam da probvam

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=10577

 

po 2 kila kreatin mm.. interesno 6te vidim pa posle 6te pi6em :D

ina4e kuv kreatin da si zema poneje sam zimal samo 3-4 pati kreatin i toi be6e na tabletki na optimum ne sam probval na druga firma i neznam koi e dobar i koi ne nqkoi bi li mi dal savet koi e smqtan za nai-dobriq v momenta ? :ph34r:

 

 

po princip toq pi4 trenira v rondoto ama se nqmam s nego :D

 

stana mi interesno o6te 1 ne6to kogato piex kreatina na tabletki sam go opitval nevolno i vkusa mu e ojasen a toi kazva 4e go pie napravo taka i posle piiva malko voda danebi nalivniq da e ovkusen ?

ina4e po gadna na vkus dobavka ot nox3kata ne sam pil nikoga do sq :D

Link to comment
Share on other sites

Ами на sci-tec съм чувал че е много добър креатина, както и на мусаши ама са скъпички особено на мусаши... Аз сам пъл от тоя в Симфония и мога да кажа че и него го бива ;) Наливния не е овкусен и не е толкова ужасен вкуса му... И аз го лапах направо с лъжицата и после пийвах сокче... А и да питам в момента говорим за креатин монохидрат нали?

Link to comment
Share on other sites

Az Vinagi sum izpolzval Creatina na Nutrim :) Dovolen sum . I na musashi sum probval i ne moga da kaja 4e ima sashtestvena razlika m/u dvata.

 

Nai-gadnoto neshto koeto sam bil beshe Tribulus terestris na prah. Niakav ujas vi kazvam 4udih se kak mu otmivam vkusa. :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...