Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

a pari4kite kolko sa ?

v smisul kolko pari e nalivniq i kolko pari e da kajem na universal

 

Наливния беше 6 лева 100 грама, а тоя на universal утре като тренирам ша провера и ша ти кажа...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
a toq nalivniq nqkoi probval li go e ?

 

Аз. Качих точно един сантиметър и си го запазих... Ама аз по принцип не съм много податлив на лекарства... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hora da vi pitam neshto 4e se za4udoh onia den. Zna4i ako vzimash steroidi , trenirash mnogo ama ne iadesh kakto triabva ( pak stabilno ama ne kakto se iska) spadat li se maznini ???

Link to comment
Share on other sites

Hora da vi pitam neshto 4e se za4udoh onia den. Zna4i ako vzimash steroidi , trenirash mnogo ama ne iadesh kakto triabva ( pak stabilno ama ne kakto se iska) spadat li se maznini ???

Не,защото когато не ядеш,главния мозък изпраща импулс,който задържа мазнините,тъйкато не даваш достаттъчно вещества на организма.Мазнини се толят само с НВД+аеробика(30 минути),вече може да включиш и някакви добавки като Л-Карнитин и запомни диетата не означава глад,а правилен начин на хранене. :)

Хората са го казали:Каквото ядеш,такъв изглеждаш

Link to comment
Share on other sites

Hora da vi pitam neshto 4e se za4udoh onia den. Zna4i ako vzimash steroidi , trenirash mnogo ama ne iadesh kakto triabva ( pak stabilno ama ne kakto se iska) spadat li se maznini ???

 

Като искаш да гориш мазнини с нещо сериозно си вземи ефидрин...

Link to comment
Share on other sites

Не,защото когато не ядеш,главния мозък изпраща импулс,който задържа мазнините,тъйкато не даваш достаттъчно вещества на организма.Мазнини се толят само с НВД+аеробика(30 минути),вече може да включиш и някакви добавки като Л-Карнитин и запомни диетата не означава глад,а правилен начин на хранене. :)

Хората са го казали:Каквото ядеш,такъв изглеждаш

 

LoL Как ша задържаш мазнини като не ядеш? От въздуха ли ще ги поемеш :confused Мазнините са резервния източник на енергия в организма и при нужда се прибягва до тях, а се задържат при излишък... Ша гориш мазнини ама има голям риск заедно с тях да изгориш и мускулна маса, което не вярвам да ти е целта...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ebati utre ve4e trqbva da ida na fitnes ne sam xodil 1 sedmica i po tiq praznici samo qdene i piene :P

 

Шшшш няма маитап, от петък не спал и не съм спирал да ядем и да пием и вече наистина не знам закво стаа въпрос... :D

Link to comment
Share on other sites

Шшшш няма маитап, от петък не спал и не съм спирал да ядем и да пием и вече наистина не знам закво стаа въпрос... :D

 

xixi az ot 7 dena ne sam iztreznql :D

Link to comment
Share on other sites

Za men niama praznik niama delnik :) edna trenirovka ne sam izpusna :)

 

Abe da va pitam - vie kak se borite sus striite. Shtoto gledam po rakata za zeli da izbivat edni. 4uh za niakav anti-celuliten gel, ama ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Za men niama praznik niama delnik :) edna trenirovka ne sam izpusna :)

 

Abe da va pitam - vie kak se borite sus striite. Shtoto gledam po rakata za zeli da izbivat edni. 4uh za niakav anti-celuliten gel, ama ne znam.

Стрии не се премахват,но има кремове предотвратяващи появата им!

Link to comment
Share on other sites

Da de , tova go znam , ama niama li neshto deto zamazva :) nali imashe nekvi kremove deto sa za belezi , niama li da stane s takova neshto . Ako moje da mi kajete niakoi krem deto pazi ot strii ?

Link to comment
Share on other sites

Da de , tova go znam , ama niama li neshto deto zamazva :) nali imashe nekvi kremove deto sa za belezi , niama li da stane s takova neshto . Ako moje da mi kajete niakoi krem deto pazi ot strii ?

 

Виж ся, няма 100% защита от стрии! Те по принцип се появяват на суха кожа, затова трябва да се мажеш с по-мазнички кремове, то си има против стрии иди в аптеката и питай, ако не ти се дават много пари просто се мажеш с вазелинче и тва е... :)

Link to comment
Share on other sites

lazera e skup a i nqma smisul 6tom posle prodaljava6 da trenira6 pak 6te se poqvat tova e prosto za cql jivot

 

ina4e moje da si gi lekuva6 s vazelin dori ili sas vseki ovlajnqva6t krem ama trqbva da se maje6 po nqkolko pati na den i predi trenirovka dimek s postoqnstvo a na men ne mi se zanimava .... :D

na men ne mi pre4at spasqvaite se :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...