Jump to content
BulForum.com

НетГруп ООД


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
А колко ме обичаш? Деца ще ми родиш ли ? :P :P :P

Принципно ще ми е трудно, но знае ли се, тя медицината напредва :)

Link to comment
Share on other sites

Да, и при мен има загуба. Сутринта спира интернета и по телефона ми обясниха, че на ул. Брезовска отстраняват авария. След като отново "дойде" интернета положението е ужасно. Много загуба на пакети, голямо времезакъснение и постоянно зает телефон. :D

Link to comment
Share on other sites

E...дошли са при мен явно...аз нищо не губя. :P

 

Изфърля ма от MMORPG-то бе Пламене - от доста дълго време не се е случвало... Явно тая буря докара проблеми :punk

Link to comment
Share on other sites

От неделя една малка буря и до сега нямам интернет. пффффф.

 

Страниците ми ги зарежда по 1мин, никога не е било така какво да направя?

Link to comment
Share on other sites

Хич не беше малка, а при мен пък не е прекъсвал изобщо. Ако знаеш колко гръмотевици изпопадаха по разни згради и колко токови удари имаше из целия град щеше да говориш с повече разбиране.

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте че доставянето на услугата е все още по дърветата и стълбовете и затуй плащаме толкова малко за толкова много. При все че мрежата е добре изградена не влезе ли под земята ще е зависима от природни стихии... Споменах ли че хората в USA вече и кабели не ползват? Някой ден дай боже и това ще доживеем

Link to comment
Share on other sites

Хич не беше малка, а при мен пък не е прекъсвал изобщо. Ако знаеш колко гръмотевици изпопадаха по разни згради и колко токови удари имаше из целия град щеше да говориш с повече разбиране.

Най- много валеше над тракия, а аз съм доста далеч от там. Както и да е не е особено приятно 3дни да нямаш интернет.

Link to comment
Share on other sites

аз имам един въпрос някой знаели кога се очаква нашя мил и обичан доставчик да си зарови кабелите :bgrin: , че нещо не съм щастлив да сменям изгоряли ланки и при всяка буря да махам кабела :angry:

Link to comment
Share on other sites

аз имам един въпрос някой знаели кога се очаква нашя мил и обичан доставчик да си зарови кабелите :bgrin: , че нещо не съм щастлив да сменям изгоряли ланки и при всяка буря да махам кабела :angry:

А защо просто не вложиш още 3.50 лв. за лан-протектор? :)

Не че ще те спаси на 100%, но във всеки случай ще си доста по-спокоен по време на бурите...

Link to comment
Share on other sites

50 часа без интернет... Без коментар. Добре,че малумния съпорт на нетгруп след 16 часа е в почивка,а преди това вдига през 1час за по 30мин -.-

За мен лично е недпоустимо цялата 138 мрежа без мен да имат интернет,което ме води на мисълта,че е нещо малко като забил суитч или нещо подобно и аз да стоя без интернет 50 часа....Крайно време е да спрат да се държат като някоя квартална ланка и да си вършат работата качествено.

Друг е въпроса,че за толкова голям интернет доставчик(вече)е крайно смешно да нямат съпорт в неделя.............С две думи невероятния съпорт.

Просто много жалка история,и то жалко,тъй като ситуацията при Гаров не е така,а просто нашите мили Нетгруп ги мързи да си вършат работата.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на същия хал като горния колега, освен това сме в един и същи район зад стадион Ботев, само че съм 145-а мрежа.

Интернет нямам от 17:00 часа на 01.06.2008 г.

По лични наблюдения Нетгруп винаги са били адски зле откъм поддръжка. Точно поради тази причина спрях едно IP което се поддържаше от тях в 140-а мрежа. Сега в 145-а нещата са що годе добре, но появи ли се проблем, последния път стоях 4 дни без интернет за да благоволят да си рестартират суича, който беше забил и за чието съществуване момчето от поддържката научи от мен.

Link to comment
Share on other sites

А защо просто не вложиш още 3.50 лв. за лан-протектор? :)

Не че ще те спаси на 100%, но във всеки случай ще си доста по-спокоен по време на бурите...

 

Горещо препоръчвам нещо такова а не ментетата за по 3.50:

 

APC_SURGEARREST_5_OUTLETS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам нещо такова а не ментетата за по 3.50:

 

APC_SURGEARREST_5_OUTLETS.jpg

кви пари и от къде?

...как се казва изобщо?

Link to comment
Share on other sites

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=1039&t=0

 

35лв като гледам... дали го имат точно в момента е друга тема... питай. Ако не JAR, то или Plesio или Мултирама ще имат... но гледай да е APC!

 

 

------------

 

Между другото - имах ей такъв: http://mallbg.com/product_details.php?productID=3061 и след като неясно какво му стана и спря да работи го отворих за да търся бушончета... да ама не... нито бушончета нито може да се ремонтира. Това е направено всичко на 1 платка и залепено със смола и няма оправия... замине ли хвърляш го и взимаш ново. А UPS-a ми вече 2ри път му сменям батериите но иначе всичко му е 6+. Затова вече като взимам подобни неща само APC ще взимам че ми писна от глупости. Не съм толкова богат да си купувам евтина техника.

Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам нещо такова а не ментетата за по 3.50:

 

APC_SURGEARREST_5_OUTLETS.jpg

... и пак - винаги съм се дивял как успяваш да кажеш "ей това трябва да е" и в много малко от случаите да се обосноваваш като хората. :D

 

п.п. то и в тоя ред на мисли мноо хора дават луди пари за захранвания, а аз профана си карам 5-а година с някакво куче марка ... :lol:

 

сори за офф-а, ама тая тема ми става все по-интересна с всеки изминат ден :P

Link to comment
Share on other sites

вече направих почти седмица на този доставчик.

единствена забележка - голямо играене в скоростите...но пък под 1МБ международен не съм слизал, даже сутринта дръпнах едно албумче с близо 6МБ :D

не бях стигал от бг такава скорост, но докато се усетя да направя шот, то се свали - все пак говорим за 100-200мб файлченце :laughing:

всичко това става на 20лв тарифа :D

бтв - шотовете на мидекс вече не ми се струват толкова далече :D :music

Link to comment
Share on other sites

бтв - шотовете на мидекс вече не ми се струват толкова далече :D :music

Бах тоя Мидекс...направо като нарицателно вече го цитират...явно бая екзалтиран ще да съм бил откак минах от ЕК на ЛГ и със сигурност съм се олял с шотовете (най-вече в една друга тема :devil )....'ми то в мегабайтите лошо няма...кога с 6...кога с 9...колкото пуснат... :P ...айде "таз година мегабайти, догодина - гигабайти" :lol:

 

А по повод АРС-то на Дядо Мраз - сигурно е хубаво, няма спор....но надали е единственото, което може да те предпази. Преди време бях взел разклонител от българските SONO (или нещо подобно)...един път при ремонтни работи окъсих цялата мрежа и SONO-то изгърмя. Когато се опитах да го отворя се оказа, че е капсуловано. Отворихме го с един приятел все пак и вътре защитата се оказа супер елементарна и не много надеждна. След това си накупих няколко бройки от протекторите на TRUST - доста по-добре са конструирани и освен това, когато сработят поради пик или късо, след определен период сами се отпушват. Лошото е, че нямаха вариант и с допълнение за ЛАН....затова препоръчах на ma6inata1 да отиде до офиса на Гаров и да си вземе един за 3.50...нямам представа за процента надеждност, която предоставя, но определено ЛГ не ги продават с цел печалба... ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за другите но за съжаление tedy все още е без нет, днес говорих с Нетгруп да ги питам и момичето на телефона много любезно обясни че "екипЪТ днес евентуално ще отстрани проблема"... 4ти ден... срам и позор за Нетгруп 4 дена да не могат да оправят бакиите, чак такъв погром да е нанесла бурята не вярвам...

Link to comment
Share on other sites

Искам да споделя за всички настоящи и бъдещи потребители, че не е само tedy.

Аз съм 145-а мрежа към Нетгруп и нет няма от 01.06.2008 17:00 за което надлежно съм сигнализирал. Свързването по телефоните с поддръжката е мисия невъзможна, а същото се отнася и за опитите да се свържа с управителя на фирмата г-н Пламен Ангелов.

Голям срам и позор за този доставчик, наистина! Аз лично търся алтернативи, тъй като за моето айпи това не е първата голяма издънка, но със сигурност е най-фрапиращата до момента.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...