Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

HAHAHAAHHAHAAHHHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHHAHAAHHA AHAHAHAHAHHA HAHAHAHAH AHAHAHAHAH HAHAAHHA

HAHAHAAH HAHAHAAH HAHAHAH AHAHAH HAHAHAAHH AHAHAH AHAHAHH AHAHAH HAHAHAH HAHAHAHA E NE

mnogo smqh ne moga prosto  da vqrno e 4e ima 1 2 servara s po 1000 4oveka tam e prosto

kvo da ti govorq non stop si v naprezenie:P haha 1000 4oveka samo e ne 6a umra...v

spinebreaker ima6e 10000 v shadow moon sa kam 12000 v twiling hammer sa kam..10000 v

warsong sigorno sa kam 150000 tam e nai full.prosto nqmam dumi.4e to samo v bitkite mezdu

rasite v raidovete i v battelgrounds sa po 1000 bitki we....nqmam dumi...

Май ти се е размътил погледа от прекалено много игра на WoW и трудно схващаш, че човека говори за пинга а не за брой хора в сървърите...

 

*Едит:

be6e s mnogo hahahahha ama mai mzoe da me bannat ta za tva prosto:

 

za da ne govori6 gluposti:http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php

:busted2: :online2long:

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И тва кво значи че затварят пиратските сървъри на WoW.Май и wow.keatebg.com са го затворили защото не мога да влезна в форума а от половин час и сървър няма

sq tiq "piratski" syrvari vsy6tnost ne mogat da se nari4at piratski za6toto nqmat ni6to kradeno ot bliz syrvarite - nqmat nisto ob6to (za syjalenie :) )

 

obvinqvat sajtove i syrvyri 4e izpolzvat tqhnata zapazena marka - primerno dumi kato "World of Warcraft"

 

super igri imat ot blizarda ama ne se naqdoha na pari prodyljavat da lamtqt

 

edni super skapani syrvar4eta imame i te i tqh iskat da zatvorqt - ama nqma da poznaqt - igrajte v 4ujdi - ruskite nikoj nqma da gi pipne ;)

Link to comment
Share on other sites

be6e s mnogo hahahahha ama mai mzoe da me bannat ta za tva prosto:

 

za da ne govori6 gluposti:http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php

Нещо не схващам, кво трябва да пише там? За лейтенси иде дума, нали? Или не съм разбрал? :confused :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

и тоя Warsong пиратски ли е или лицензиран? и ако е пиратски... добър ли е? лаг има ли? и ако при вас има... с какви връзки сте?

Link to comment
Share on other sites

Warsong 4e e nai qkiq realm kato za bulgari da ama pomisli malko samo kolko mnoo narod ima i 4e doakto igrah tam se 4akah na opa6ka tai4e...shadow moon sa6to e palen s BG.Kakto i mnoo drugi....nqma se saberem v edin realm q ami pak sme se prasnali .... :angry1

 

edit: Warsong CET PVP 6,003 (50%) 5,898 (50%) 1 : 1 11,901

Shadow Moon CET PVP 8,111 (54%) 6,773 (46%) 1.2 : 1 14,884

Archimonde CET PVP 5,528 (50%) 5,586 (50%) 1 : 1 11,114

Bloodscalp CET PVP 6,759 (51%) 6,603 (49%) 1 : 1 13,362

Crushridge CET PVP 5,591 (51%) 5,462 (49%) 1 : 1 11,053

Frostwhisper CET PVP 3,433 (48%) 3,700 (52%) 1 : 1.1 7,133

Nera'thor CET PVP 3,720 (50%) 3,710 (50%) 1 : 1 7,430

 

samo vizte teq cifri lol: Overall 693,192 (61%) 446,064 (39%) 1.6 : 1 1,139,256

tva sa vsi4ki realmove male...11 miliona...

Edited by PipeFan
Link to comment
Share on other sites

samo vizte teq cifri lol:  Overall  693,192 (61%) 446,064 (39%) 1.6 : 1 | 1,139,256

tva sa vsi4ki realmove male...11 miliona...

 

аз ли нещо не виждам или това е 1 139 256 ?

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi ako moje da mi kaje kak da q patch-an taq igra (gre6ka v file flybyhuman). Sigurno go pi6e nqkude ama 66 stranici 6a mi doidatm mnojko :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi ako moje da mi kaje kak da q patch-an taq igra (gre6ka v file flybyhuman). Sigurno go pi6e nqkude ama 66 stranici 6a mi doidatm mnojko  :bgrin:

То хубаво че искаш да я пачнеш ама кажи ти прави грешка.На мен досега не ми е правило грешки.Може да е от много неща.Инсталирал ли си пачове някакви или веднага след инсталирането на дисковете ти дава грешка??Какво?

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

То хубаво че искаш да я пачнеш ама кажи ти прави грешка.На мен досега не ми е правило грешки.Може да е от много неща.Инсталирал ли си пачове някакви или веднага след инсталирането на дисковете ти дава грешка??Какво?

Ami puskam 1.2.3 i mi dava gre6kata.

Link to comment
Share on other sites

mi 6to prosto ne si varne6 stariq realm list (originalniq) s US otpred ne s EU i to avtomati4no 6a po4ne da ti gi svalq ot Bliizzard i taka nqma ima gafove...

A koito ne e imal realm list?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...