Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Edit: Е**** и треила... не може да качиш над 80 левъл...

 

Близард съм ги признал за царе на тия мръсотии! laughing.gif

 

----------------------

 

Много куестове в тоя Награнд бре! Не че се оплаквам - приятно е мястото, ама много се задържах тука... Между другото някой намирал ли е ключове за освобождаване на тия келеши в клетките? Май само на дроп пада, като до момента на мен поне нито един не е паднал, а доста стока съм изклал....

Link to comment
Share on other sites

Близард съм ги признал за царе на тия мръсотии! :laughing:

 

----------------------

 

Много куестове в тоя Награнд бре! Не че се оплаквам - приятно е мястото, ама много се задържах тука... Между другото някой намирал ли е ключове за освобождаване на тия келеши в клетките? Май само на дроп пада, като до момента на мен поне нито един не е паднал, а доста стока съм изклал....

 

Дебелите огрита ги пускат там дето са около клетките, но drop rate-a наистина е много нисък...

 

On a separate note, Hyjal е готина зона, тъкмо минах всичките quest-ове и story line-а не беше зле, макар че след първия demigod е горе долу едно и също, но имаше забавни quest-ове, като ония с пилетата в пещерата :laughing:

Сега ще логвам DK-то с него да видя Vashj-нещо си :D

Link to comment
Share on other sites

А малките мечета и трамплина мина ли го? На Vashj'ir най-хубавото нещо е чейновете когато си Нага и маунта, че си е достатъчно бърз. Приятно куестене!

Link to comment
Share on other sites

Сега гледах wowarmory-то и забелязах че има левел на гилдията и perks което е доста добро.Не знам на какъв принцип се отключват но 10% бонус еxp си е далавера :)

Едит: Явно трябва да се правят инстанси за да се вдигат левели :)

Едит2: Mastery rating е доста добро нещо.Макар че като гледам са почнали само такива джемове да блъскат.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

А малките мечета и трамплина мина ли го? На Vashj'ir най-хубавото нещо е чейновете когато си Нага и маунта, че си е достатъчно бърз. Приятно куестене!

 

Да, т'ва с мечките дето ги мяташ беше супер забавно :D Ей ся почнах един worgen, да им видя стартовата зона и след това ще мина Vashj'ir :music

Link to comment
Share on other sites

хахахахаа!

klz1293024805x.JPG

Орки, елфи, джуджета, дракони и Индиана Джоунс!? Лошо няма.

Сега ако дойде и Дарт Вейдър да врътнем 1 хероик.......

Няма толкова забавни куестове.

Link to comment
Share on other sites

Frost mage - е*ати коня! Особено и като е Кученце (с расовия афинитет към критикали), особено с кожодерство (още критикали) и с пламтящия щит - става всеки втори удар - критикал...

 

Бая народ омазах, един шаман мой левъл много тънко и подмолно го чупих - гадината ме изненада и ме плясна няколко пъти безнаказано, в този момент бях четирикрак - бягам, бягам, харесах си една мъничка пропаст и скочих със slow fall... Както и очаквах - глупака скочи след мен. Долу вече нещата бяха равни и го пратих в Сибир за гъби...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако владееш толкова добре играта, колкото граматиката - сигурно и катеричките, зайчетата и мишките по градовете ще те трепят...

Link to comment
Share on other sites

Malko si padam Gemar ;)

То май такъв клас/раса нямахме, ама може и аз да се бъркам.

 

BTW за много години на хората пишещи в тази тема, здраве irl и късмет с лута, останалото ще си го купим от АХ-то или ако е свършило - ще си го изфармим.

Link to comment
Share on other sites

1 Левел гилдия < К Р А Н О В Е Т Е > набира опитни алкохолици и пропадняци за пиянски подвизи.Раидват се

инстанциите : кръчмата "Куцото магаре", "Водолазът" и "При Тошо".Изисква опит с чашката и способност за

пазене на равновесие на 700мл.Набираме също жени с занижени критерии и коокинг рецепта за шопска салата.

:lol:

ТАЗ благодарим за пожеланията да ти се връщат.

Да си жив и здрав и без афк-та :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Да сме живи и здрави и все повече късмет тая година. Аз си дадох пауза, но тия дни ще активирам гейм тайм картата devil.gif

Ти напълно ни отписа, ама то ти се пише в тефтерчето. Май и ти няма да бъдеш хийлван в някой инстанс ;) Миро и Пешо вече са толкова напред, че назад да тичат пак няма да можеш да ги стигнеш :P :D

 

kotora, благодарско.

Link to comment
Share on other sites

Ти напълно ни отписа, ама то ти се пише в тефтерчето. Май и ти няма да бъдеш хийлван в някой инстанс ;) Миро и Пешо вече са толкова напред, че назад да тичат пак няма да можеш да ги стигнеш :P :D

 

Аз вече обясних, че имам доста друга работа и задължения и нямам намерение да гния всяка минута пред монитора.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BACK IN THE GAME

 

Имам един въпрос към вас - мога ли да знам какво по дяволите се е случило с всичката ми стока, която беше на търг преди паузата по празниците и така остана след като времето ми изтече преди Коледа?

Link to comment
Share on other sites

В пощата ти е.Ако не са я купили като й свърши времето се връща в пощата.

 

В пощата MY ASS! Опитвам се да съм спокоен все още, при положение, че ми липсва стока за незнамколкостотин злато (мисля пет) ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, ще си позволя да те цитирам -

 

... имам доста друга работа и задължения и нямам намерение да гния всяка минута пред монитора.

Та и Близз не иска стоката ти да изгнива в пощата, а и така WOW Post, ще е по-малко заета - като се има предвид колко много работа имат всички пощи по празниците. След изтичане на 30 дневния срок, през което време стоките ти са били в пощата ти - те се трият. Или да го кажем по-драматично - раздали са ги на бедните и сирачетата, чиито родители са били избити в безцелната война с Ордата.

Link to comment
Share on other sites

Да кажем, че сред тъпотиите в тази игра, тази взима приза за най-голямото и безумно некадърно изпълнение на авторите. Подобна простотия не съм и предполагал, че може да се допусне в игра с претенции. angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Баси драмата ;) Като знаеш, че няма да играеш повече от месец - махаш всичко от AH и пощата на всичките герои. Ако ти е за сефте сега - човек се учи от грешките.

 

И да, след 30 дни пощата се трие

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...