Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Ta zakvo da davam pari za neshto koeto ne sam go igral i ne moga da igraia,da niamam nikakva informacia(az WarCraft 3 ne moga da go zacepa apa wow sha igraia).Primerno bih si kupil GTA:San Andreas(ako go imashe za PC)shtoto znam 4e niama da zgresha shtoto i informacia imam i znam kak da go igraia!!!Ili pone na konzola da si go kupa ama s emulator!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta zakvo da davam pari za neshto koeto ne sam go igral i ne moga da igraia,da niamam nikakva informacia(az WarCraft 3 ne moga da go zacepa apa wow sha igraia).Primerno bih si kupil GTA:San Andreas(ako go imashe za PC)shtoto znam 4e niama da zgresha shtoto i informacia imam i znam kak da go igraia!!!Ili pone na konzola da si go kupa ama s emulator!!!

Moje6 da igrae6 WoW ama trqbva da si q kypi6 ORIGINALNA(77lv. :D )i da pla6ta6 po 35lv mai na mesec za da igrae6 vav ERUO sarvar-a :P .taka 4e trqbva da si ot horata det imat pari v izli6ak za da q igrae6 y vas.

P.S ako sam povtoriln na nqkoi replikite se izvinqvam ama ot dosta vreme nasam ne sam vlizal

Link to comment
Share on other sites

Ta zakvo da davam pari za neshto koeto ne sam go igral i ne moga da igraia,da niamam nikakva informacia(az WarCraft 3 ne moga da go zacepa apa wow sha igraia).Primerno bih si kupil GTA:San Andreas(ako go imashe za PC)shtoto znam 4e niama da zgresha shtoto i informacia imam i znam kak da go igraia!!!Ili pone na konzola da si go kupa ama s emulator!!!

[off]ти за това още играеш на Super Mario на Terminator 7 8bit graphic....[/off]

Link to comment
Share on other sites

PC-to mi e P4 2.4GHz Dual DDR 512, FSB 533 (za koito znae kvo e) ... GeForce 3Ti200 Video ... Interneta mi e dostapna ;] i varvi perfektno ... bih ka4il screenove no sq ne mi se ka4vat nqkade snimkite .. 4e posle i linkove ... dalga i shiroka ..

Link to comment
Share on other sites

http://wowressources.free.fr/serveurs/

 

някой, който следи всичко, нека погледне или някой който ги разбира. тука има някви сървъри, ама не знам дали са за бетата или са някви опити за кракване на сървър на финалната версия ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahahahah ... shtqh da ka4vam screenshotz ... oba4e Zmei_Gorqnin e ka4il ... ima me v negovite. Toi e Elberet .. az sum Dalaria ... ako se vgledate shte vidite. I nedeite da se podigravate ... dori i NightElfite trqbva da hodqt za kartofi v izbata.

ps. Kopele zakvo ka4i sus kartofite screena to4no :confused :blink: :angry1

Edited by aJ|eKc
Link to comment
Share on other sites

Are ka4ete i 4cd 4e go durpam sega i mi triaa 4cd :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Първо не е задължение на никой да ти качва каквто и да било .Второ диск 4 е качен

 

P.S: И да отбележа хакери са откраднали файловете на оригиналиния сървър ама за жалост го продават , но скоро излиза NOX сървър така че не се безокойте :)

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Sorry verno 4e disk4 e ka4en :cry !!!Sujeliavam.A moje li da vi popitam kajete koda za registracia na acaunta shtoto ne go znam.Ili ako li ne kajete miasto kadeto moga da go nameria!Pls

Ами неможеш да се регистираш защото това е само за хора с оригиналната игра :D ако искаш да играеш си намери пиратски сървър ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...