Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da se razbira li 4e ina4e si caka6 u vas sam??

Ako da kaji kak si go napravil 4e pri men se dava unable to connect

 

Гледайте сега как стоят нещата:

 

Играта е разделена на две части 1.Сървър 2.Клиент.Това което купувате в магазина е Клиента.Клиента се свързва към сървъра,неможете да играете без да сте Свързани със сървър.

Ако си плащате ще може да се свържете със Оригиналния Сървър на Близард.Ако искате сам да си се разхождате из свете ще трябва да си пуснете Сами сървър на своя компютър и да настроите клиента да се свързва към него като смените ИП то на оригиналния сървър на Близард със Вашето ИП.Естествено до файловете на Оригиналния Сървър никой неможе да се докопа и следователно ако искате да си пуснете сървър ще трябва да използваре Емулатори ,който имитират Оригиналния Сървър ,те са доста бъгави ,затова чакам NOX защото според сайта ще е доста по-добър.

 

 

ПС.Black_hacker ,знаеш ли дали NOX ще използва MySql За база данни?

Link to comment
Share on other sites

Гледайте сега как стоят нещата:

 

Играта е разделена на две части 1.Сървър 2.Клиент.Това което купувате в магазина е Клиента.Клиента се свързва към сървъра,неможете да играете без да сте Свързани със сървър.

Ако си плащате ще може да се свържете със Оригиналния Сървър на Близард.Ако искате сам да си се разхождате из свете ще трябва да си пуснете Сами сървър на своя компютър и да настроите клиента да се свързва към него като смените ИП то на оригиналния сървър на Близард със Вашето ИП.Естествено до файловете на Оригиналния Сървър никой неможе да се докопа и следователно ако искате да си пуснете сървър ще трябва да използваре Емулатори ,който имитират Оригиналния Сървър ,те са доста бъгави ,затова чакам NOX защото според сайта ще е доста по-добър.

ПС.Black_hacker ,знаеш ли дали NOX ще използва MySql За база данни?

mi kazva6 ne6to koeto e predelno qsno ot mnogo dalgo vreme

No kato 4etoh kakvo be6e napisa6 mi se stori 4e si uspql da si napravi6 server.

Az napravih vsi4ki stapki poso4eni ot Black_Hacker za da uspeq i az no kato iskah da vlqza ve4e da igraq mi dava vse unable to connect i za tva pitah kak si go napravil server-a ;)

Link to comment
Share on other sites

ПС.Black_hacker ,знаеш ли дали NOX ще използва MySql За база данни?

Всички сървъри използват MySQL за регситрация на акаунти! Защото едва ли на някой му се занимава постоянно да редактира и прави юзъри и просто отварят един сървър със страница за регване за т'ва ще използва MySQL

Link to comment
Share on other sites

mi kazva6 ne6to koeto e predelno qsno ot mnogo dalgo vreme

No kato 4etoh kakvo be6e napisa6 mi se stori 4e si uspql da si napravi6 server.

Az napravih vsi4ki stapki poso4eni ot Black_Hacker za da uspeq i az no kato iskah da vlqza ve4e da igraq mi dava vse unable to connect i za tva pitah kak si go napravil server-a ;)

 

 

Написах го това защото гледам на много хора не им е ясно и питат дали има SinglePlayer и такива работи

Link to comment
Share on other sites

Написах го това защото гледам на много хора не им е ясно  и питат дали има SinglePlayer и такива работи

Ами то не е просто обикаляне има си противници има си и куестове те найстина не са много (ощо за Хордата и Алианса са 100) ,но света е меко казано огромен.

Link to comment
Share on other sites

Ами то не е просто обикаляне има си противници има си и куестове те найстина не са много (ощо за Хордата и Алианса са 100) ,но света е меко казано огромен.

Да и ако зарибяваш само да крийпваш :zzz

Link to comment
Share on other sites

хора ! аз питах преди ама гледам никой не ми е отгожорил и затова ще опитам пак да попитам !

свалих играта от ларез и немога да е инсталирам ! дава ми тоя надпис Unrecognized key "options". (AttributeParser::Parse)

кажете кфо да правя :)

Link to comment
Share on other sites

Този eror #132 и eror #0 само на кракнатите версии ли се появява или го има и на оригиналните игри

i pri men se poqvi error #132 :(

 

IIriq pat se connectnah i pochnah da igraq no skoro pak go dade

Tva e ot servera qvno

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Da tochno taka tva e ot samiq server zashtot WoWEmu nemoje da poddarja kakto trqbva poveche ot 20 choveka (tva za horata e spored men  ;) )

toq server s WoWEmu li e praven :)

Iskate li da se saberem i da si napravim na6 za desetina 4oveka

Da trenirame dokato izleze nqkoi po svqsten

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...