Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

НЯМА ,но межеш да си направиш собствен сървър и да се разхождаш из света сам

 

ами аре някои да направи де ;)

аз ся е свалям и ми е на 70% !

за около 10 мин и сам е сжалил и 20 мин инсталация и вече искам да цакам :)

аре някои да направи един сървар :)

Link to comment
Share on other sites

ами аре някои да направи де ;)

аз ся е свалям и ми е на 70% !

за около 10 мин и сам е сжалил и 20 мин инсталация и вече искам да цакам :)

аре някои да направи един сървар :)

 

Еми предполагам ,някой с по-бърз Уплоад ще направи след като излезе NOX ,защото сегашните Сървър емулатори са много бъгави.Но един сървър иска много подръжка (добавяне на Куестове ,Спаунване на Гадове...).

Трябват няколко човека(със свободно време и на който им се занимава )да се захванат.И сървърът трябва да е на някоя машина със бърз нет

Link to comment
Share on other sites

Еми предполагам ,някой с по-бърз Уплоад ще направи след като излезе NOX ,защото сегашните Сървър емулатори са много бъгави.Но един сървър иска много подръжка (добавяне на Куестове ,Спаунване на Гадове...).

Трябват няколко човека(със свободно време и на който им се занимава )да се захванат.И сървърът трябва да е на някоя машина със бърз нет

 

 

ами аре да кайим на хората от евроком ! да направят един като на контрата и да има един за феновете на WoW :) само трябва да ги помолим ама незнам дали ще са съгласни :(

Link to comment
Share on other sites

ами аре да кайим на хората от евроком ! да направят един като на контрата и да има един за феновете на WoW :) само трябва да ги помолим ама незнам дали ще са съгласни :(

Хах! Те немогат един ъпдейт на CS Source да качат сървър на WoW ще правят - Ха - Ха :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хах! Те немогат един ъпдейт на CS Source да качат сървър на  WoW ще правят - Ха  - Ха :bgrin:

 

 

е ти ми разби мечтите ве ;( ся таман е свалих и почван да инсталвам ти и ме отряза от всякаде ;(

Link to comment
Share on other sites

Kat startiram mi izpizva "World of Warcraft was unable to start up 3d acceleration.

Please make sure DirectX.9c is insalled and your video drivers are up to date"

A az sum insaliral DirectX.9c i draiverite mi sa nVidia.ForceWare.61.76.Win.XP2k.WHQL.Official. :angry: Kajete ko da praa :confused

Link to comment
Share on other sites

abe az bjah igral na beta 0.1.1 ili nesto takova, tva e deto v na4aloto i samo v na4aloto ima creep, sled tva celija svjat go ima, ama prazen, bez zhivot (to kat sa zamislja i undead nemashe :D ). I osven tva njamashe damage ot padane i hunter ne ba4kashe i magii imashe obsto 2 i t.n. ta taja versija koja e i finalna li e veche i kak mozhe da se igrae?

 

P.S. Betata mi vyrve6e perfectno, tva ako ima poveche zhivotni poveche li 6e laga?

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

abe az bjah igral na beta 0.1.1 ili nesto takova, tva e deto v na4aloto i samo v na4aloto ima creep, sled tva celija svjat go ima, ama prazen, bez zhivot (to kat sa zamislja i undead nemashe :D ). I osven tva njamashe damage ot padane i hunter ne ba4kashe i magii imashe obsto 2 i t.n. ta taja versija koja e i finalna li e veche i kak mozhe da se igrae?

 

P.S. Betata mi vyrve6e perfectno, tva ako ima poveche zhivotni poveche li 6e laga?

ХХаххаха то все още няма демидж от падане :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...