Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Предлагам събота(когато докарат вече играта в Пловдив), понеже днеска званях и в 2та магазина :angry: и казаха 1во в единия че утре ще я докарат колегите от София, а в другия същото, но бяха по любезни де...

Събота към 10(тогава отварят мисля) отивам да я зимам(дори петък следобеда ще намина да проверя) и ще вида в кой сервер ще са българите и ще почнем :)

Иначе ще съм от Хордата - undead priest за начало по късно може warlock + warrior и да проверим орките :pirate

Нека излезе играта ще отворим нова тема да се намерим :punk

Завиждам им на софианци...парти с фанелки ала бала колекторс едитион(дано и в Пловдив докарат) толболка банички кфлички сърми....Искат и придружител ако нямате 18... :)

Но да ходя там по нощите пък и после на гарата към 2 през ноща айде не :tongue

Link to comment
Share on other sites

ъ-ъ ако се бяхме организирали по-рано и да правим партия за горивото..можеше да отидем, ама е късно вече :)

аз ще започна с джудже ловец, а след него таурен шаман :) сигурно ще докарат колекторс, ама според мен лично са си пари на вятъра.

Edited by stefan
Link to comment
Share on other sites

ok сичко ясно ма ко не си я земем примерно ся не мое ли лятото пак да си я купим?

Ми значи може, поне така казват на сайта на Пулсар:

 

Бройките за България са много ограничени, поради ограничения капацитет на сървърите, така че решете дали да закупите своя World of Warcraft сега или Април 2005, когато ще бъдат пуснати в действие нови сървъри.

 

 

Така, че тези които не си я земат сега ще трябва да почакат през Април

Link to comment
Share on other sites

Преувеличават, не мисля,че ще им свършат наличностите толкова бързо.

 

Който няма кредитна карта май ще духа супата...

 

Приемат се Visa Electron а такива в БГ има. Бащата има такава мисля че е от ОББ ма не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

ъ-ъ ако се бяхме организирали по-рано и да правим партия за горивото..можеше да отидем, ама е късно вече :)

аз ще започна с джудже ловец, а след него таурен шаман :) сигурно ще докарат колекторс, ама според мен лично са си пари на вятъра.

Да определено да беше казал да отидем да видим малко шопите ма бре не се сетих ве :( Ей тамън ако имаш 18 щеше да си ми продружител ако не се щяхме да намерим някой да ни вкара :devil

Мани хуу че може и с тая дебитната - казаха ми, че за 7-10 дни си я изкарваш...

Ей от тук май стаа таз работа

П.С:Ъ-Ъ зъбрайх кажа че може героите ти да са само от Съюза или от Хордата(това в 1 сървър), ако смяташ да играеш на 2 сървъра ще стане тогава само дето ще си далеч от приятелите и няма да можеш да си пращащ на почата :angry:

Малко е гадно така или само Съюз или само Хорда - бих искал да пробвам сичко пък и брат ми искал да бъде брадато джудже...някой други хора от семейството ми пък искат руса блондинка :punk

Edited by blowcow
Link to comment
Share on other sites

2. Може ли да се разплащам с VISA Electron, издадена от ПИБ, в Интернет?

Към момента ПИБ издава само VISA Electron карти, които не могат да се разплащат в Интернет. Банката планира да предложи нов, отделен продукт - VISA Electron с възможност за разплащане в Интернет – за да посрещне изискванията на определена част от своите клиенти.

 

В обб пише Национални дебитни карти Visa Electron, не международни.

Аз си направих от експресбанк, консултанта там ми гарантира, че става, имали много клиенти, които ползвали картите за залагания по интернет. Само че става за 15 дни.

 

А това, че може само от едната фракция на един сървър не го знаех...тъпо...

 

Edit

 

сега я гледам тая карта на сайта на обб, то даже го няма хологамното лого на виза, онова с гълъбчето...

Edited by stefan
Link to comment
Share on other sites

Като си пусна играта и на вас ли не ви дава да се местит или няма с кой да си кажете нищо.Има тук-там някой играч, но с него не може да си кажете нищо, а пък и те не се движат! Какво става някой знае ли?? Тва да не е на Blizzard някоя шега по случай отварянето на сървъра??А също не може да се Logout-не или да се излизе директно..трябва с Alt+F4..споделете някво мнение??

Link to comment
Share on other sites

Като си пусна играта и на вас ли не ви дава да се местит или няма с кой да си кажете нищо.Има тук-там някой играч, но с него не може да си кажете нищо, а пък и те не се движат! Какво става някой знае ли?? Тва да не е на Blizzard някоя шега по случай отварянето на сървъра??А също не може да се Logout-не или да се излизе директно..трябва с Alt+F4..споделете някво мнение??

 

mi sega q instaliram igrata ama kato gledam taka ili ti si qko bugnat ili servera e qko bugnat shte ti kaja sys sigurnost sled malko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...