Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

И аз го имам тоя проблем. Съвет не мога да ти дам, освен да вдигнеш телефона на съпорта и да псуваш докато ти омалее устата. Мене вече не ми се обажда и не ми се разправя. Омръзнало ми е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Пробвай smtp.evrocom.net

преди беше тва, да.., даже ги питах по телефона и те ми казаха че вече е гореспоменатия... :>

нищо, утре ще се звъни отново явно

 

 

// проблем с влизането по сайтове като замунда и фейс нямам..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

// проблем с влизането по сайтове като замунда и фейс нямам..

Януари и аз имах такъв проблем с влизането във фейс,сега брат ми който живее в Гагарин и той има същия проблем,като влезне му дава някаква грешка.Мен ми се оправи автоматично,незнам дали не ебило от обновяването на сайта или от доставчика.На някой тези дни да има проблем с бавно зареждане на клипове от сайтовете?

Link to comment
Share on other sites

Абе зле... ОТ "пиратския кей" свалях с 2mb/s ...

 

Ако си на най-ниската тарифа, това означава че си дърпал от българин. Ограничението за international е 1Mbyte/s (10Mbps). Отделно ЕКК от години ползват филтриране на торенти, което прекъсва връзките с външните peer-и, което е най-вероятната причина за възмущението на по-по-предходния пост.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хора от няколко дни нета е супер зле, почти нямам, 10 секунди има нет 5 минути няма /и то вечер след 20:00-21:00/. Обадих се аз на оператора и той вика ми ще кажа на техниците утре ще дойдат. Апък то какво могат да направят техниците? Аз имам връзка с ггбит, просто като че ли са ми пуснали не тарифа за 20 лева а тарифа за 20 стотинки... :bgrin:

Някой със същия проблем?

Link to comment
Share on other sites

Скоростите са 3-но намалени при мен,свалях от замунда с 2.1 мб/с сега със 700 к,преди нямах проблеми докато свалям да браузвам сайтове,сега докато свалям нещо и нета умира за всичко останало.Клиповете в YouTube ги зарежда по 2-3 минути преди да тръгнат.Оставили са само утрепания vbox7 да ме забавлява.Скоро ще си приказваме на въпреки със съпорта.Последният път ме изкараха мен виновен че съм нямал свързаност с youtube защото ми е отваряло vbox-a и там съм нямал проблеми,да съм си бил сменил флаш плеъра и ала бала редовните щуротии на съпорта дето си ги приказват.Само един единствен път ми помогна съпорта,но тогава на телефона беше много мила и отзивчива госпожица която прояви желание да отстрани проблема.

Link to comment
Share on other sites

Скоростите са 3-но намалени при мен,свалях от замунда с 2.1 мб/с сега със 700 к,преди нямах проблеми докато свалям да браузвам сайтове,сега докато свалям нещо и нета умира за всичко останало.Клиповете в YouTube ги зарежда по 2-3 минути преди да тръгнат.Оставили са само утрепания vbox7 да ме забавлява.Скоро ще си приказваме на въпреки със съпорта.Последният път ме изкараха мен виновен че съм нямал свързаност с youtube защото ми е отваряло vbox-a и там съм нямал проблеми,да съм си бил сменил флаш плеъра и ала бала редовните щуротии на съпорта дето си ги приказват.Само един единствен път ми помогна съпорта,но тогава на телефона беше много мила и отзивчива госпожица която прояви желание да отстрани проблема.

 

 

Един полезен съвет, бягай далече от Гигашит....

Link to comment
Share on other sites

Зле е много. Вече е ад :(

Много ме разочароваха вече...

Vbox-a ми зарежда все едно свалям blu ray филм ;)

Youtube-а е малко по добре , докато не вдигнеш резолюцията на самоя клип.

От замунда достига до 2,1/2,2 след това пада на 1 и така циклично... тъпотия. Преди като пуснех нещо да свалям до края си поддържаше 2,1/2,2mb/s.

 

Вече ми се изчерпа търпението , но в ситуацията да избирам между LanGame ( на последък чувам добри отзиви ) и GGShit , за сега ще изчакам.

Link to comment
Share on other sites

Скоростите са 3-но намалени при мен,свалях от замунда с 2.1 мб/с сега със 700 к,преди нямах проблеми докато свалям да браузвам сайтове,сега докато свалям нещо и нета умира за всичко останало.Клиповете в YouTube ги зарежда по 2-3 минути преди да тръгнат.Оставили са само утрепания vbox7 да ме забавлява.Скоро ще си приказваме на въпреки със съпорта.Последният път ме изкараха мен виновен че съм нямал свързаност с youtube защото ми е отваряло vbox-a и там съм нямал проблеми,да съм си бил сменил флаш плеъра и ала бала редовните щуротии на съпорта дето си ги приказват.Само един единствен път ми помогна съпорта,но тогава на телефона беше много мила и отзивчива госпожица която прояви желание да отстрани проблема.

Същата ситуация при мен.3 пъти говорих с некадърният им съпорт,техниците идваха до нас 2 пъти-без промяна.Явно тази фирам вече въобще не я грижа какво става с клиентите.

Link to comment
Share on other sites

Чакам добра фирма за 3в1,не ми се сменят доставчици през няколко месеца.Толкова години не съм имал сериозни проблеми с гигашит,а сега за 2 седмици ми разбиха детските мечти.

Link to comment
Share on other sites

Чакам добра фирма за 3в1,не ми се сменят доставчици през няколко месеца.Толкова години не съм имал сериозни проблеми с гигашит,а сега за 2 седмици ми разбиха детските мечти.

Нормално, предвид криминалното им минало, и че са услуга на Евроком, както последно май бяха. Има ли още хора на Евроком и гигабит?

Link to comment
Share on other sites

Нормално, предвид криминалното им минало, и че са услуга на Евроком, както последно май бяха. Има ли още хора на Евроком и гигабит?

От 2004-а съм абонат на гигашит. Винаги е имало проблеми със съпорта и паднали суичове след дъжд и бури, ама таквоз чудо като сега никога не е било. Нета от няколко месеца е абсолютен боклук. Пробвах за месец безжичен нет от БТК на най-ниската им скорост и беше в пъти по-добре от ЛАН нета на ЕВРОКОМ. Тапаци-и-и-и. :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах за месец безжичен нет от БТК на най-ниската им скорост и беше в пъти по-добре от ЛАН нета.

 

 

Не съм съгласен тука. На БТК е абсолютен кенеф нета.... то докато зареди начално страницата и ми призлява...

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен тука. На БТК е абсолютен кенеф нета.... то докато зареди начално страницата и ми призлява...

Тяхната фирмена страница верно отваря трудно защото е натоварена :)

Не ме разбираите погрешно, но скоростите са драстично занижени при евроком( пробвано при спийд тест преди и сега)

Подробност: рутера ми Линксис с ДД-ВРТ фирмуер настроен да работи като клиент, прихваща пиратски нета на някой мой комшия(дори не сам се интересувал кой прави тази добринка) с незаключен безжичен модем/рутер на БТК.

И друг път съм правил сравнението от по-горе, и винаги е било в полза на гигашит, но от скоро не е.

Link to comment
Share on other sites

Тяхната фирмена страница верно отваря трудно защото е натоварена xmas.gif

Не ме разбираите погрешно, но скоростите са драстично занижени при евроком( пробвано при спийд тест преди и сега)

Подробност: рутера ми Линксис с ДД-ВРТ фирмуер настроен да работи като клиент, прихваща пиратски нета на някой мой комшия(дори не сам се интересувал кой прави тази добринка) с незаключен безжичен модем/рутер на БТК.

И друг път съм правил сравнението от по-горе, и винаги е било в полза на гигашит, но от скоро не е.

 

 

А как разбра на коя тарифа е БТК-то , при положение че пиратстваш ? :)

Реално проблем има от няколко месеца... Ако не го изчистят ще пробвам LAN GAME ;)

Link to comment
Share on other sites

А как разбра на коя тарифа е БТК-то , при положение че пиратстваш ? :)

Реално проблем има от няколко месеца... Ако не го изчистят ще пробвам LAN GAME ;)

Разбрах го защото е безобразен нета и наистина се чака много за да зареди :) а и си познавам комшийте, няма да се набутат на повече ако минат с по-малко.

Проблема е че се чака да зареди и гигашита и то се чака много повече от колкото беше преди. За това при мен не стои въпроса с преминаването към друг доставчик. Няма да минавам на друг, ще пиратствам, виждам 5-6 незаключени мрежи от 3 доставчика(Евроком, БТК, ДЦЦ) Преди имаше смисал да плащам за нещо което е по-добро, сега няма. На същото ниво или по зле са гигашит от това което мога да получа на аванта.

Link to comment
Share on other sites

Мда, то има ли някой луд да плаща по-висока тарифа на БТК, от най-ниската.. :laughing: .

Като че ли на високите тарифи ще получат каквото плащат, при условие, че на повечето абонати окабеляването е от по-миналия век и едва ли могат да достигнат и наполовина скорости от високите тарифи.

Направо ако останем само на БТК и Евроком в града, жива трагедия щяхме да сме. Ми поне колко можем да съдействаме поне с подтикване хората да ги изоставят тия мизерници барем се сетят, че не стават за никъв х**.

Link to comment
Share on other sites

Абе от 7 години съм абонат и освен прекъсване на интернета друго не съм имал.И то прекъсването беше понеже е динамично ip-то.Но като се преместя в другия квартал ще минавам на други.или ентри ще са или кулбокс.

Link to comment
Share on other sites

Ами сега гледам една промоция на Спектрум нет в София 24лв 50mbit/s оптика ...

 

Тука се занимаваме с евроком и БТК..... БТК ама са толкова зле , че нямам думи... тяхния интернет не става за сърфиране ама въобще... пълен ШИТ са. Според мен GGSHit-а са по добре или поне до скоро бяха ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Гигабит и като цяло за 5 години нямам по4ти никакви оплаквания ,вярно че събота и неделя нета пада доста,ама сигурно е заради натовареноста,чат пат се случва да падне скороста ама то е временно за по няколко часа ,макс 1 ден.

Link to comment
Share on other sites

Принципно зависи в кой квартал си. Аз също що - годе съм нямал проблеми за близо 4 години ползване.

Но много хора се оплакват най вече май от Южен...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...