Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Я споделете,само на мен ли не ми тръгва нито 1 клипче от youtube.com. Този проблем ме мъчи 2-ри ден.От време на време захапва за по 30 минути но като цяло си е зле работата...

Link to comment
Share on other sites

Аз смятам да ги търпя до края на другия месец,че сега идват празници и едва ли края на месеца ще стане да мина на Н3.Но другия месец твърдо ще ставам абонат на Н3.

Link to comment
Share on other sites

До април ще изтрая след това шута в г*за и край.Много е зле.Но в тракия се чудя какво мога да пусна и кое е по доброто ?

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и прасе.Днес ми изписа че уж не е платен интернета и сега скоросто му е като на интернет през телефонен модем.Просто се уливат тия жестоко.

Link to comment
Share on other sites

N3, стига да имат покритие при вас :)

 

И аз като си сменях доставчика си мислех за тях, но скоростта им не е ли колкото лева/толкова мегабита.

С други думи нищо особено.

Или ти си им рекламен агент?

Link to comment
Share on other sites

На нетгруп все разправяха за токови удари при бури, прекъсвания, изгорели дъна и тн, но на мен не ми е спирал нито един път, а и с тази скорост не се сещам за конкуренция.

Гледам и коооооолбокс го дават 20мбит, а колко ли е в действителност?

Link to comment
Share on other sites

И аз като си сменях доставчика си мислех за тях, но скоростта им не е ли колкото лева/толкова мегабита.

С други думи нищо особено.

Или ти си им рекламен агент?

 

Да, скоростите са им колкото лева, толкова мегабита, но това не мисля, че е проблем. На мен и 15МБит са ми достатъчни. Иначе не съм им рекламен агент, а доволен абонат. А и на който от моите приятели съм ги препоръчал всички са доволни.

Доколкото помня, те питах преди дни къде си точно в Тракия. Там нямаш проблеми, защото до теб /мисля на 31 блок/ Нет Груп имат оптика и си близо до нея. Поразпитай около 27, 28, 22 блок какво става като завали с Нет Груп - един ден без нет и някоя друга изгоряла ланка.

Link to comment
Share on other sites

Е от 22ри до моя(291)не е много.Може да са ги прекарали.На гигабит се оказа че не съм си платил нета,а случайно продължавах да имам :woot

Link to comment
Share on other sites

Е от 22ри до моя(291)не е много.Може да са ги прекарали.На гигабит се оказа че не съм си платил нета,а случайно продължавах да имам :woot
Само,че ако си решил да се отказваш иди го заяви в офиса и си искай документа!Да не се окаже,че след 1 година имаш да плащаш случайно 200 лева!! :woot ;) :woot
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

688466174.png

Е някой ако може да ми каже има ли чалъм аз да съм си виновен за това или трябва да благодаря на любимия доставчик...

Благодари му с развод ;) .

Link to comment
Share on other sites

Имам едно питане към всички абонати на гигашит. Случайно да не е фалирал напълно доставчика и да няма изнесено инфо, защото толкова зле нета не е бил никога. Само чакам N3 да имат покритие в моя район и веднага им бия шута,както още 3-4 съседа от входа .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някой ползва ли smtp към ЕК, да каже кой е.., че днес се обадих, казаха ми cablebg.net, ама нещо пак нищо

?

викам чай си пусна мой, те па филтрирали порт 25

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни имам проблем с влизането в някои сайтове-facebooк и zamunda.Пробвам с най-различни браузъри, но не мога пак да ги отварям. Проблемът го имам на няколко компютъра вързани към Гигабит. Бих помолил,ако някой техен абонат има подобен проблем да пише или да ми даде някой съвет. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...