Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

според мен имаш проблем :)

преди 3-4 дена барнах най-ниската тарифа в кършака и е се държеше много добре и до колкото разбрах било така (в смисъл много добре) след скандал в следствие на над 20 обаждания за около месец

така че почвай да звъниш че да се натрупват тикети :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
според мен имаш проблем :)

преди 3-4 дена барнах най-ниската тарифа в кършака и е се държеше много добре и до колкото разбрах било така (в смисъл много добре) след скандал в следствие на над 20 обаждания за около месец

така че почвай да звъниш че да се натрупват тикети :D

Съгласен.

Честно казано графиките ми изглеждат все едно минават през wifi рутер. Голям ping и нисък upload.

Вържи всичко директно, пусни един ping към gateway-я да върви и виж дали имаш загуби на пакети (някъде след 100-ния icmp). Все пак ме съмнява защото загуба от 2% може да ти смаже междунароната скорост, и се отразява и на up и на down.

Link to comment
Share on other sites

абе не мога да разбера защо скороста при download се качва до 2 мега байта и след тва почва да пада,и така постоянно ,докато си сваля филма например,същото е и със сийдването,от 2-3 дена съм го забелязал това при торентите и се чудя кво става :sayjin

Link to comment
Share on other sites

абе не мога да разбера защо скороста при download се качва до 2 мега байта и след тва почва да пада,и така постоянно ,докато си сваля филма например,същото е и със сийдването,от 2-3 дена съм го забелязал това при торентите и се чудя кво става :sayjin

 

 

Преди като съм и м бил абонат и при мен беше така, скоростите им изобщо не бяха постоянни.

Link to comment
Share on other sites

абе не мога да разбера защо скороста при download се качва до 2 мега байта и след тва почва да пада,и така постоянно ,докато си сваля филма например,същото е и със сийдването,от 2-3 дена съм го забелязал това при торентите и се чудя кво става :sayjin

Същата работа и при мен-явно има някакъв проблем,който тепърва трябва да чакаме да отсранят.

Link to comment
Share on other sites

даммм,първоначално си мислех че нещо моя интернет кабела прекъсва някаде ,ама след като не само аз имам такъв проблем,явно има няква неизправност в мрежата.

Link to comment
Share on other sites

тия хора няма ли да увеличат скоростта малко....;

 

последното увеличения беше преди кажи-речи 2 годинии.... криза и така нататък, ама айде де... да дадат малко гювеч на народа... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

тия хора няма ли да увеличат скоростта малко....;

 

последното увеличения беше преди кажи-речи 2 годинии.... криза и така нататък, ама айде де... да дадат малко гювеч на народа... :rolleyes:

Е чакай малко-ти на коя тарифа си ? Ако искаш по-високи скорости минавай на по-висока тарифа. За 20 лв (примерно) не може да очакваш 5 мб/с.

Link to comment
Share on other sites

на 20лв съм.... скоростта ми стига... не е това въпросът... чудно ми е, че от 2 години скростта не е мръднала....^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

GGshit strikes again. Нетът е помия от две седмици насам. При вас как е? Одеве звъня на съпорта и естествено нямат хора в момента...

Link to comment
Share on other sites

GGshit strikes again. Нетът е помия от две седмици насам. При вас как е? Одеве звъня на съпорта и естествено нямат хора в момента...

При мене си е така от около 3 седмици.Редовния номер е в петък към 17.20 връзката се губи,съответно да звъниш на съпорта няма смисъл,щото вече са си тръгнали.Последния път обаче когато говорих с тях беше най-яко...седя си аз и слушам как някакъв мъжки глас казва на операторката какво на мен да ми каже да направя...от което няма смисъл понеже чух дежурното "ами ще трябва да уведомим техниците,ама днес вече е късно,очаквайте утре проблема да бъде отстранен" :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Нета не е помия от 2 седмици нета е помия много отдавна ,просто при теб сега е дошъл !!!

Снощи се звъни на вратата ,отварям и някакъв агент на "еврокон" да ми предлагал тяхните услуги ,били най-добри и най-изгодни на пазара!!!

Викам му ,не искам и да чуя за вас ,а той защо ама ние така и така сме заинтересовани защо сте с негативно отношение към нас ,питам го има ли някой с позитивно отношение към вас ,и седи и ме гледа тъпо!!! Кажете ,казва, какъв е бил проблема ,ще разровя случая и ще го решим!!!

Какво ще разравяш бе алоууу ,след като вашите малоумници ми казват ,че нямат пари да ми отстранят проблема и 4 месеца я има нет я няма ,ти ли ще го разрешиш въпроса!!!

Спасявайте се кой както може от Еврокон/Гигашит ,където и да отидете ще е по-добре!!!

Аз си реших проблема ,ползвам кабелен интернет от Entry и съм много доволен,макар ,че в началото бях скептично настроен!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Незнам защо плюете толкова,аз живея в Кършияка,точно срещу хотел Ленинград.. На ГГБИТ съм (макар,че вече ГГБИТ няма,а са ЕВРОКОМ).. Външно си свалям със 270/300 кб/пс , БГ свалям с 2,4МБ от дата.бг,от замунда и повечето торенти (било то и извън БГ сървъри) .. АБСОЛЮТНО ЧЕСНО СИ ВИ КАЗВАМ - Не помня от кога не ми е спирал нета.. Всичко си е 6+,последният път,когато имаше авария,момчетата дойдоха в рамките на 24 часа и отстраниха проблема .. Аз съм адски доволен от Евроком,абонат съм вече 5 години.. Незнам за другите квартали,но тук просто всичко е перфект. Винаги са ми дигали на денонощния телефон,ако там не могат да оправят на момента проблема (т.е. вече има нещо изгърмяло някъде) - техниците винаги са идвали в рамките на работния ден,ако не на другия - до 18:00 часа.

Ами това е от мен,успех с намирането на доставчици!

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо плюете толкова,аз живея в Кършияка,точно срещу хотел Ленинград.. На ГГБИТ съм (макар,че вече ГГБИТ няма,а са ЕВРОКОМ).. Външно си свалям със 270/300 кб/пс , БГ свалям с 2,4МБ от дата.бг,от замунда и повечето торенти (било то и извън БГ сървъри) .. АБСОЛЮТНО ЧЕСНО СИ ВИ КАЗВАМ - Не помня от кога не ми е спирал нета.. Всичко си е 6+,последният път,когато имаше авария,момчетата дойдоха в рамките на 24 часа и отстраниха проблема .. Аз съм адски доволен от Евроком,абонат съм вече 5 години.. Незнам за другите квартали,но тук просто всичко е перфект. Винаги са ми дигали на денонощния телефон,ако там не могат да оправят на момента проблема (т.е. вече има нещо изгърмяло някъде) - техниците винаги са идвали в рамките на работния ден,ако не на другия - до 18:00 часа.

Ами това е от мен,успех с намирането на доставчици!

 

 

Тая смешна скорост 200, 300к външен и си доволен че имаш нет....

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо плюете толкова,аз живея в Кършияка,точно срещу хотел Ленинград.. На ГГБИТ съм (макар,че вече ГГБИТ няма,а са ЕВРОКОМ).. Външно си свалям със 270/300 кб/пс , БГ свалям с 2,4МБ от дата.бг,от замунда и повечето торенти (било то и извън БГ сървъри) .. АБСОЛЮТНО ЧЕСНО СИ ВИ КАЗВАМ - Не помня от кога не ми е спирал нета.. Всичко си е 6+,последният път,когато имаше авария,момчетата дойдоха в рамките на 24 часа и отстраниха проблема .. Аз съм адски доволен от Евроком,абонат съм вече 5 години.. Незнам за другите квартали,но тук просто всичко е перфект. Винаги са ми дигали на денонощния телефон,ако там не могат да оправят на момента проблема (т.е. вече има нещо изгърмяло някъде) - техниците винаги са идвали в рамките на работния ден,ако не на другия - до 18:00 часа.

Ами това е от мен,успех с намирането на доставчици!

незнам с кой външен развиваш 300к и незнам как така имаш повече мегдан от другите ... но външния който се твърди че е 240к само на хартия могат да си го твърдят че е толкова...

И не да ми се оправдават че вината е в сървърите на които слагали лимит .... Да ама не ........

160-180к макс ...... някой път чат пат се получава да развия така мечтаната 240к скорост .....

И аз съм абонат от 5години даже и да не е повече ама кво ?

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо плюете толкова,аз живея в Кършияка,точно срещу хотел Ленинград.. На ГГБИТ съм (макар,че вече ГГБИТ няма,а са ЕВРОКОМ).. Външно си свалям със 270/300 кб/пс , БГ свалям с 2,4МБ от дата.бг,от замунда и повечето торенти (било то и извън БГ сървъри) .. АБСОЛЮТНО ЧЕСНО СИ ВИ КАЗВАМ - Не помня от кога не ми е спирал нета.. Всичко си е 6+,последният път,когато имаше авария,момчетата дойдоха в рамките на 24 часа и отстраниха проблема .. Аз съм адски доволен от Евроком,абонат съм вече 5 години.. Незнам за другите квартали,но тук просто всичко е перфект. Винаги са ми дигали на денонощния телефон,ако там не могат да оправят на момента проблема (т.е. вече има нещо изгърмяло някъде) - техниците винаги са идвали в рамките на работния ден,ако не на другия - до 18:00 часа.

Ами това е от мен,успех с намирането на доставчици!

Виж сега,това че ти нямаш проблеми с нета не означава,че фирмата като цяло е идеална.Аз съм им абонат от 4 години-преди близо година нета наистина си беше стабилен,проблеми нямаше с месеци.Не знам какво стана,но вече не минава седмица без връзката да спре или да има някакъв проблем,а постоянната загуба на пакети вече си нещо в реда на нещата.

Link to comment
Share on other sites

Да ама не ........

160-180к макс ...... някой път чат пат се получава да развия така мечтаната 240к скорост .....

И аз съм абонат от 5години даже и да не е повече ама кво ?

kym nqkoi sajtove ponqkoga ve4er mi pravi 30k ! drug pyt pyk e 250

qsno e 4e EK se tovarqt , v zavisimost koj ot tehnite kanali za navynka im se pretovari i ve4e nqma kak da napravi6 max, kato prerazpredelqt trafika syotvetniq sajt raboti dobre no pyk drugi se precakvat

 

а постоянната загуба на пакети вече си нещо в реда на нещата.

i az taka zabelqzvam v posledno vreme za navynka 2-4% a predi be6e 0%

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да се похваля с ужасен нет. Някаде от към 3 седмици се радвам на постоянна загуба на пакети. Понякога не мога да правя дори и обикновени неща като да проведа разговор чрез скайп. Да не говорим ако реша да включа някоя онлайн игра, за да разпусна... Успокоявах се, че им трябва време да стабилизират нещата след бурите, но не съм предполагам, че вече след 3 седмици няма никаква промяна...

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да се похваля с ужасен нет. Някаде от към 3 седмици се радвам на постоянна загуба на пакети. Понякога не мога да правя дори и обикновени неща като да проведа разговор чрез скайп. Да не говорим ако реша да включа някоя онлайн игра, за да разпусна... Успокоявах се, че им трябва време да стабилизират нещата след бурите, но не съм предполагам, че вече след 3 седмици няма никаква промяна...

 

 

Надеждата умира последна...Вярвай ми при ЕКК мизериите са ВЕЧНО!

Link to comment
Share on other sites

мдамм ся съм доволен от 600к външен

:D :D :D :)

Аз си мислих че са се объркали нещо, и си мълча да не би да поправят скоростите обратно на старите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз си мислих че са се объркали нещо, и си мълча да не би да поправят скоростите обратно на старите.

Поправка всъщност е 900к и нагоре :D :) :P

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали Гигабит правят още мизерии,ако искаш да ползваш рутер.Искам с прав кабел да вържа настолния,а безжично да ползвам нет на лаптоп.Преди си спомням,че не даваха и искаха да плащащ за второ IP :confused

Ако някой техен абонат скоро си е взел рутер да сподели,ще му бъда благодарен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...