Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tedy. две думи - огромна грешка

обясни,защото аз се чуда между лангейма и ггбита.визиото отпада,защото познат ми каза,че ако не изключваш компа захранващото устройство на кабела горяло през 2-3 дена буквално

Link to comment
Share on other sites

peja,като цяло май плюе всеки освен евроком.А за лангейм от това което виждам от месец и нещо на тарифата от 20лв ме впечатлява доста ,като скорости са доста добре :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да бъда по-деликатен в отговора си. Имам (не)удоволствието да познавам Ангел Гаров и неговата фирма за разпространя на 'интернет'. Този човек е скаран с логиката, ако се напъне човек може да изкара много кирливи ризи, изполва елементарни номерца, обркъжението му е непрофесионално, отговорите на въпроси и критика е абсолютно не адекватна...не виждам смисъл да продължавам.

 

Нека го кажа по друг начин. Ако сте били на Ек и сте минали на Лангейм за да се оттървете от некадърност то не след дълго като абонати на Гаров ще разберете съвсем ново тълкование на думата.

 

Нещата са комплицирани и сложни за обяснение. Нека просто кажем, че решението Лангейм не е корпоративно издържано. Това е лично мнение на база опит и познания.

 

Искам да вметна за протокола, че прибавям Визио към тази категория.

 

ГГбит е най-малкото зло от ЛАН 'провайдерите'.

 

"Интернет" явно е разтегливо понятие в този форум. Нека се разберем. Няколко градски мрежи свъразни помежду си и един тракер по средата не прави "интернет". Искаш филми, игри - опъват ти кабелите ланаджиите, готов си. Колко ще го имаш оабче е друг въпрос.

 

Както казах и преди, има два надежни Интернет провйдери в пълния смисъл на думата. Евроком, БТК. Една е причината, те да се различават и да се ползват от ИНТЕРНЕТ обществото, а не ТОРЕНТНЕТ заблудените, причината е uptime. Може да е кофти връзка, може да има голям пинг, но все пак и няма да те оставят 2 дена без връзка със света.

Link to comment
Share on other sites

Говориш наизустени глупости. Ако преди 3-4 години е било така- отдавна не ти е актуална информацията.

Link to comment
Share on other sites

...

peja, сигурно си прав за доста неща, но как ще ми обясниш реалността, в която ЕК и лановете си разменят ролите по логиката, която си изложил?

С ЕК често с часове нямам никаква връзка, често само с рестарт на модема се появява. Високият пинг за мен е точно все едно нямам нет (говорим за 4-5 сек. пинг при нормални стойности 100-200 ms). Друг път често пък липсва външен. Ъплоуда често е под 20 (мизерия).

Докато в същото време от приятели, познати на LAN (то вече май не ми останаха познати на ЕК) чувам само добри отзиви, всеки се е родил като е минал на лангейм примерно. Без такива прекъсвания, даунлоад/ъплоад 100:100, пиъринг мегабайти, и т.н. и т.н.

Е тва ми обясни. И защо да седя на ЕК като последния глупак, само защото са с модемна технология и уж 'интернета' им трябва да е по-стабилен и добър. Добър? - Другия път.

Link to comment
Share on other sites

tedy, разбирам, че си човек, който държи на Интернет, не на Торентнет както повечето хора се заблуждават с ЛАН бозите. В голямата си част това с хора с некомпетентно мнение и ако си от тези които наистина държат на кореспонденция и по-стабилна връзка то Лангейм, Визио определено е едно разочарование и най-лошото при подобен избор е че огорчението идва в последствие - не става на момента ясно.

 

Проблемите ти с ЕК, определено са квартални. От януари до днешна дата имам 30-на минути downtime. Толкова са малко, че спокойно бих казал, че нямам преъксвания въобще. Не винаги пинга и връзката е на100%. Понякога се чувства, че backup линии обслужват заявките, но има, може да не е първокласно ниво но има. Естествено не си се венчал за ЕК, и ако местните проблеми продължават, то не търси отговора в ЛАНските безпорядъци, ориентирай се към БТК.

 

За децата, като OutSider и liquid, който смучат торенти по цял ден и симулират интернет потребление - когато се научите да си изкарвате хляба чрез компютъра, както впрочем се прави по цял свят тогава, елате да ми разправяте колко хубави били ланските интернет провайдери ОК?

 

В крайна смекта всеки с интересите си. Има хора, които никога няма да използват домашните си компютри освен за игри, филми, музика.

 

Единствено се опитвам да предпазя истинските ИНТЕРнет потребители от грешката наречена ЛАН.

 

Другата страна въпроса е че Лангейм, Визио и ГГбит са си бизнес. Трябва и те хляб да вадят така, че и за там ще се намерят меркалии. В крайна сметка за всеки влак си има пътници, на кой влак ще се качите, обаче избирате вие.

 

Толкова по въпроса, който ме е разбрал, разбрал. Който не е му пожелавам приятно прекарване с новия му 'провайдер'

Link to comment
Share on other sites

Голям големец си, peja. Бате, когато се научиш да говориш с факти, а не врели-некипели тогава се върни тук и давай съвети. Празни и общи приказки на никой не му трябват. Странно, че не познавам човек на Лангейм, който да има тези проблеми, които ти изреждаш, а почти всеки на Евроком и Гигабит ги имат ежедневно(дори и аз когато бях на вторите). Нямам downtime, имам бързи скорости за сваляне на каквото ме интересува, страниците ми се отварят мигновенно, имам връзка, с който си искам и където и да е и то постоянно. Нещо, което малко хора могат да кажат за ЕК, а ти само ги боготвориш. Та така, батко, когато имаш да кажеш нещо, което си струва четенето- ела пак. Иначе само ми хабиш на мен и на другите интернета да те четем как с много думи казваш нищо. А на тези на ЕК връзката им е ценна ;).

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

pejа, много добре те разбирам.

Тия 150К даунлоад а и сега новия 60К ъуплоуд се вписват доста добре в нуждите ми и по принцип затова и толкова време не съм мислил за други. На хартия всичко е много хубаво, и на теория.

Дори торенти да свалям, те са толкова малко, че с 60 К ъп мога да си възстановявам коефициентите лесно (с 30К си беше мъка наистина обаче).

Обаче както каза, всеки си има интерес, и ако в моя блок един LAN ми даде хубави 100К навън, че и почти 100К ъп, с малък пинг, не е ли това което искам аз? В момента ЕК всяка вечер след 6, до към полунощ ми дава прекъсващ нет със секунден пинг, външен 2-3 КБайта/с, това нет ли е? Може и квартален да е проблема (сигурно е така), но защо, по дяволите, не го оправят, няма оправия, няма поддръжка, тва е. Това имах предвид, един трабант ако е добре поддържан, може да се окаже по-добър от един мерцедес, каран от цигани. Особено ако мерцедеса вече е стар модел отпреди 20г.

Ще видим тоя месец дали Ек ще се погрижат за проблемите тука.

Link to comment
Share on other sites

@liquid, вземи замълчи поне един път и не се обаждай като някаква свекърва, когато не разбираш за к'во си говорят хората. смучи си там торентите и се радвай на живота.

единствения начин човек да разбере как е "при другите" е като пробва. такива приказки като твоите "почти всички на ....." изобщо не му помагат. после като остане недоволен, теб ли да те търси да му обясниш дали в тея "почти всички" влизат 4-5 позанити, а? :angry1

Link to comment
Share on other sites

tedy, разбирам, че си човек, който държи на Интернет, не на Торентнет както повечето хора се заблуждават с ЛАН бозите. В голямата си част това с хора с некомпетентно мнение и ако си от тези които наистина държат на кореспонденция и по-стабилна връзка то Лангейм, Визио определено е едно разочарование и най-лошото при подобен избор е че огорчението идва в последствие - не става на момента ясно.

 

Проблемите ти с ЕК, определено са квартални. От януари до днешна дата имам 30-на минути downtime. Толкова са малко, че спокойно бих казал, че нямам преъксвания въобще. Не винаги пинга и връзката е на100%. Понякога се чувства, че backup линии обслужват заявките, но има, може да не е първокласно ниво но има. Естествено не си се венчал за ЕК, и ако местните проблеми продължават, то не търси отговора в ЛАНските безпорядъци, ориентирай се към БТК.

 

За децата, като OutSider и liquid, който смучат торенти по цял ден и симулират интернет потребление - когато се научите да си изкарвате хляба чрез компютъра, както впрочем се прави по цял свят тогава, елате да ми разправяте колко хубави били ланските интернет провайдери ОК?

 

В крайна смекта всеки с интересите си. Има хора, които никога няма да използват домашните си компютри освен за игри, филми, музика.

 

Единствено се опитвам да предпазя истинските ИНТЕРнет потребители от грешката наречена ЛАН.

 

Другата страна въпроса е че Лангейм, Визио и ГГбит са си бизнес. Трябва и те хляб да вадят така, че и за там ще се намерят меркалии. В крайна сметка за всеки влак си има пътници, на кой влак ще се качите, обаче избирате вие.

 

Толкова по въпроса, който ме е разбрал, разбрал. Който не е му пожелавам приятно прекарване с новия му 'провайдер'

 

Да не ме обвини някой в реклама, но този пост е само глупости. Ти сега ми разправяш, че съм направил грешка като съм минал от:

46-52 външен/БГ пиъринг

1-8 Ъплоуд(в зависимост от куп неизяснени причини)

Постоянни прекъсвания, забавяния, проблеми, които са винаги "нещо при мене", или пък "се работи по въпроса", но с дни, да не кажа месеци.

Цена 18 лв

 

На:

 

64 външен

200-600 БГ пиъринг

Почти симетричен ъплоуд

Цена 20 лв

Никакви прекъсвания, забавяния, телефон, на който ВИНАГИ ми вдигат.

 

Хмммм, може да съм прост и ограничен, ама не се чувствам прецакан. На който му харесва как стои модема до компа, да си седи на Евроком. Аз друга причина да съм там не виждам...

 

P.S. И преди да си казал още някоя глупост, аз също си вадя парите с компютър. Най обичам в офиса да пращам 7-8 мегабайтови файлове през Евроком.... Е тогава ми е най-яко... Иде ми да си захапя рамото от кеф...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

:D Като каза как стои модема до компа, сега обърнах внимание, че още не съм пробвал да му изчистя праха, че вече едва си личи какъв цвят е - това като troubleshooting мярка, може пък праха да му пречи, а от съпорта да не са се сетили да ме посъветват :bgrin: .

По моя проблем, от ЕК сега ми казаха след 18:00 като се появят проблемите, да звънна на 635063, оттам щели да видят какво става и ако се наложи, да прехвърлят проблема в Пловдив.

Не знам за вас, но на мен ми писна, и не мога да не се съглася с AssassiN. Това, което смятам да направя е да дам 2 лв за временно изключване, да си прекарам един лангейм за 20 лв да го пробвам някой друг месец, и ако съм доволен (най-вече от липсата на прекъсвания и стабилна връзка), ще прекратявам ЕК-то. Предния път като изключих временно, беше за 4-5 месеца (казармен период), сега дали има максимален период, трябва да се провери.

Link to comment
Share on other sites

@liquid, вземи замълчи поне един път и не се обаждай като някаква свекърва, когато не разбираш за к'во си говорят хората. смучи си там торентите и се радвай на живота.

единствения начин човек да разбере как е "при другите" е като пробва. такива приказки като твоите "почти всички на ....." изобщо не му помагат. после като остане недоволен, теб ли да те търси да му обясниш дали в тея "почти всички" влизат 4-5 позанити, а? :angry1

Абе момче, ти нямаш ли си друга работа освен да ме апострофираш във всяка тема? Разбирам аз за какво си говорят хората и то много добре- ти си този, който се обажда не на място и неподготвен. И както казах(явно трябва да си припомниш как се чете)не ползвам интернета само за торенти, така че направи ми една услуга и си затвори устичката. Знам те какъв си разбирач по принцип и колко ти се смеят хората, не е нужно да им наливаш още смях.

 

Аз знам защото съм пробвал и съм имал интернет и от Евроком(модем)и от Гигабит и от Лангейм. В момента на работа ползвам Евроком и през деня не знам как е, но вечерта е ултра зле- особено след 2 вечерта започват редовни дропове на интернета и на всеки 5-10 минути нямам интернет около 2-3 и това до 7 сутринта. Редовно се случва от поне месец. А това колко познати имам си е моя работа и не знам въобще защо се обаждаш? Аз с теди съм се разбрал и съм му казал как е при мен и за всеки случай да си потърси хора в неговия квартал какво е положението. Хора като peja обаче хвърлят някакви неясни обвинения и уж потвърдена от опит информация. Няма защо да сме фенове на различни фирми- това не е футболен отбор да сме за него когато е слаб. Тук предлагат услуги и когато тези услуги не струват това, което плащаш е нормално да потърсиш алтернатива. Когато Лангейм започнат да са зле- тогава и тях ще критикувам.

 

А теб те моля да спреш да ме занимаваш с глупостите си. Все трябва да има нещо по-интересно да правиш, нали? Скрий се там някъде, смучи каквото обичаш да си смучиш, занимавай се с нещо и се радвай на живота.

 

(ако имаш още глупости, с които искаш да ме занимаваш- пращай ми ПМ. стига си пълнил темата с боклук)

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

peja, за какъв се смяташ ти? ЛАН мрежите не могат да предоставят интернет, защото на теб не ти отърва така ли? От 2003г. насам съм абонат на Енджълсофт (или по-известни като Langame) и мога да ти кажа, че за миг не съм съжалил за това. Не ми обеснявай кой си вади хляба с интернет и кой не, защото направо се вбесявам в такива ситуации. По цял ден си вадя хляба с интернет, троших си глава на няколко пъти с Evrocom по някои офиси и повече не ща и да чуя за великата им мрежа. Против нямам да се твърди, че тази система предразполага за надеждност, но ако се поддържа. Аз от много време насам нямам спомени, това да се е случвало (нищо лично към подръжниците на този интернет доставчик, но аз така виждам нещата).

 

И какво - другите не са пробвали конкурентните интернет доставчици, а само ти и никое друго мнение не може да бъде компетентно? Вземи си плисни малко вода на лицето и се усети какво точно пишеш по форумите, че за смях ставаш.

 

Гледам в другите теми хората пишат точно колко килобита им била скороста, мерят си пинга как се променя... е аз това отдавна не съм го правил, защото не съм се сблъсквал с тези проблеми.

 

И за да не изглежда мнението ми празно и недообмислено като твоето реших да пусна един пинг та да видя какво толкова лошо има в свързаноста:

 

Pinging dir.bg [194.145.63.12] with 32 bytes of data:

Ping statistics for 194.145.63.12:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 6ms, Maximum = 8ms, Average = 7ms

 

Pinging gbg.bg [212.73.129.164] with 32 bytes of data:

Ping statistics for 212.73.129.164:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 5ms, Maximum = 6ms, Average = 5ms

 

Pinging mozilla.org [63.245.209.11] with 32 bytes of data:

Ping statistics for 63.245.209.11:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 195ms, Maximum = 203ms, Average = 200ms

 

 

И скоростите на единична конекция по HTTP направо са ужасни в момента...

 

121962621.png 121962939.png

 

леле... срам и позор... махам се от този интернет доставчик, той само за торенти става.

Edited by shadowhand
Link to comment
Share on other sites

Значи човек не може да изкаже едно мнение във форума на комплексарите без да му се качат 20 калпака нa главата с лични нападки.

 

Аз, обаче shadohand-чо те познавам не лично (за радост) и от ден първи си най-големия kiss-ass на Гарофф. Един от най-захлупените и заблудени в неговото обкръжение, най-добрата му марионетка и се ползваш с някви протекцкии от Лагергейм. Знаят Гаровите как да манипулират захлупините. Ти спецялно няма да разбереш какво е добър интернет дори да ти го изпраскат в челото. Избири си който искаш от форума, на който да ги разправяш тези филми, мен земи ме пропусни, знам ти кирливите ризи и пилишкия начин на мислене.

 

Много хубави спийд тестове. В 12:29ам (написал си поста 3:30ам...нещо намирисва...) мерси за 'интернета'...не е янсо кой сън ще карам тогава и какво ще е през деня, но както и да е.

 

Утре като дойдат летните бури и започнат да гърмят по 25 суича по трасето и дойде някъв месар вкъщи да ми вика:

 

" Ъ-ъ-ъ-ъъъ то пингва ли " - а 'спеца' не сложил кабела в лан картата. Thanks but no thanks!

 

Или някви такива като теб hacker-wanna-be-kiddies със снифери или просто ламери с fucked up pcta пълни с вируси. Thanks but no thanks.

 

Или да ми шейпват определени портове, защото мрежата се "задръствала", What? Bitch, please...Thanks but no thanks.

 

 

I dont give two shits кой къде ще ходи и как ще се спасява. На ЛАН пациентите - моите съболезнования. На тези които се чудат още ще кажа само think twice. Който е извлякал нещо, извлякъл. Не желая да давам разяснение на всеки по отделно!

 

Това е просто мнение, което оставам на вас дали да вземете под внимание! Не съм напдал никого във форума конкретно за това задръжте комплексите си за вас!

 

А за тези като shadowhand, които си мислят да ми казват какво знам или не знам - go f*ck yourselves!

 

EDIT:

Четяйки поста на samkijot изглежда ти liquid си просто един дразнител, "свекърва" както казва samkijot и логично, защото аз не помня да съм та нападал лично. Помията, която се опитваш да изсипеш върху мен няма да стане. Не желя да се занимавам с "интелигентни" хора. От мен всичко хубаво!

Edited by peja
Link to comment
Share on other sites

122050260.png

122050699.png

122050872.png

122051218.png

122051398.png

122051638.png

122051815.png

 

Говори си още...г-н Всезнайко ;). И зимата няма проблеми и лятото няма да има освен ако не тръгнеш да правиш мизерии лично или такива като теб ;). Знаеш малко английски- поздравления. Сега само ако се сетиш, че не е нито интересно нито оригинално да пишеш такива глупости особено насред български няма да имаш равен. Едно go fuck yourself и за теб от името на тези, на които ти казваш какво знаят, какво не знаят и от къде какво си вадят ;). Лек ден!

 

(единия тест към Швеция го направих два пъти с изчистен кеш нарочно, за да ти се набие малко в главата. От теб не съм видял нищо за качествения "интернет" на ЕК...защо ли? Не, не ми отговаряй, аз си знам) А и да добавя- еМулето и уТорент-а си ми работят и качват стабилно с поне 60-70КБ/с в момента, така че скоростите на ъплоуд са малко занижени.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Много хубави спийд тестове. В 12:29ам (написал си поста 3:30ам...нещо намирисва...) мерси за 'интернета'

12:29 am GMT е равно на 2:29 am BG

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

абе дайте скорости в 18-19-20 часа, а не в 3 през нощта или 9 сутринта :) то и аз като бях на достъпна + на ек след 1 часа нета ми отиваше над 120к, ама в пиковите часове 40-50 (говорим за външен)

Link to comment
Share on other sites

12:29 am GMT е равно на 2:29 am BG

В момента сме 3 часа напред, значи означава точно 3:29 BG ;) .

Иначе съм съгласен че не трябва да се нападате всички така, ясно е че ЕК са доста зле в момента, от друга страна не изключвам и модема ми вече да е поостарял (от 2003-та е още първия ми модем), и доста често се развързва и само с рестарт го оправям, иначе връзката е добра (стига да не сийдвам торенти вечер :angry: ).

Но пък Лангейм не стига че предлага сравними външни скорости, ами имат и несравнимо по-добри Бг и локални :) . Кой би се отказал от един такъв бонус, ако разбира се външния е относително по-стабилен и по принцип връзката ми не прекъсва всеки ден, защото в момента абс. всеки ден ми прекъсва връзката поне по веднъж на модема и само с моя намеса се оправя (с рес на модема).

Link to comment
Share on other sites

Имах желание да пусна и в момента скоростите, но спирам за да не ми се обеснява чий задник целувам и др глупости.

 

pej-че мери си приказките и като пишеш мнения не се опитвай да бъдеш оригинален с изрази, които си чул от NWA.

 

PS: tedy, ако желаеш ще ти пусна няколко теста на ПМ.

Link to comment
Share on other sites

Peja, защо пък това да е форума на комплексарите не става ясно...

Това, че ти не искаш да приемеш чуждо мнение си е твоя работа. Стой си на потъващия кораб и се радвай. Това е твое право и аз нямам нищо против. Не може обаче всички да ти обясняват как на Ангел нета е по-добър, а ти да си държиш на твоето... Аз бях години на Евроком, но се преместих и не съжалявам никак. Нет-а ми е по-добър във ВСЯКО едно отношение. Безсмислено е да се заяждаш с хората. Дават ти и скорости, но ти пак си знаеш твоето... А на нас просто не ни пука за теб и интернета ти. Имаш право да избереш доставчик и си го направил. Само не прекрачвай рамките на добрия тон. Просто е грозно...

 

P.S. Посредственият ти английски далеч не компенсира безобразния български... Вместо да напредваш в чуждите езици, по-добре наваксай в родния...

Link to comment
Share on other sites

Форумът е на комплексари, защото изказвам мнение по въпрос, който не засяга никого от вас пряко, конкретно, но аз бивам нападан лично!? Защо? Имаш комплекси - ей ти форум!

 

Може или не може да ви хареса мнението ми. Ваша си работа. Не ви е работа, обаче ми казвате какво да правя, какво знам, какво не знам какво мисля и да ми се слагат етикети, така, че заяждането го правите вие.

 

Скоростите от спийд тестовите са хубави, стига да има с какво да се правят.....

 

И ти може би AssassiN за да не останеш по-настрани от гилдията... започна за изиците да ми говориш...когато половината форума пише на 6liokovica, ....мерси все пак, че си забелязал посредствения английски и безобразен български, ако някога обаче имам нужда от съвет по лингвистика - ммм, да, ти ще си последния, който ще питам. Тенкю вери мач! (не съм сигурен дали съм го спелувал правилно, чувствай се свободен да се намесиш :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Никой не те напада- ти започна с раздаването на характеристики и етикети когато започна да се правиш на велик. Торент заблудените, децата и т.н., ти започна да казваш ние колко знаем и какво правим и пак т.н. Ето ни- от различно време сме и ти казваме, че нет-а е добър и стабилен и то в пъти повече от ЕК/ГГБИТ, но не- ти знаеш по-добре от нас какъв ни е интернета, кой какво прави и незнам какво си. Как става тоя номер? Искаш да ми кажеш, че нета ми прекъсва и скоростите, които ползвам не са верни? Ами съжалявам, но няма как да ти показвам черно и ти да ми казваш, че е бяло и аз(и други) да ти вярваме само заради "компетентното" ти мнение. Просто нещата не стават така. Та каквото отношение си имал- такова си и получил. Следвъщя път първо гледай ти какви ги вършиш преди да съдиш другите, че тези двойни стандарти не са хич добре ;).

Link to comment
Share on other sites

Чество казано с интерес наблядавам таза дискусия, от скоро съм абонат на angelsoft преди това използвах нета на ggbit напуснах ги поради редовния loss от 30 -40 % който имаше към и от чужбина ( internet,) , на никой от съпорта не му пукаше, просто кзваха да знаем за проблема и това е. При Гаров нета за мен е стренен различен от това което съм използвал (не казвам , че е лош ). Ако свалям на една кънекция от internet (тарифа 20 лв.) скороста е 30 - 45 к , ако свалям торент ъплоуда влияе върху данлоуда. и обикновенно свалям с 30 - 35к и горе долу с талкова ъплоудвам . Ако ограница ъплоуда на 1к даунлода се качва до 120 , често и до 200кпри силен ъплоуд. Та въпроса ми към по-"старите" потребители на angelsft, и при тях ли е така или при мен има някакъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...