Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

искам да попитам в Кичука как върват нещата

нета стабилен ли е, има ли загуба на пакети

интересува ме 25 лева тарифата

и най-вече как е външния, виждам че е 1/1, но стабилен ли е?

има ли някакви отстъпки, ако си с кабелна и интернет

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

искам да попитам в Кичука как върват нещата

нета стабилен ли е, има ли загуба на пакети

интересува ме 25 лева тарифата

и най-вече как е външния, виждам че е 1/1, но стабилен ли е?

има ли някакви отстъпки, ако си с кабелна и интернет

 

отстъпка няма,въпроса е че неможе само интернет.Или само кабелна или кабелна и интернет :) за др. някой от този район да даде мнение :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нови скорости:

 

Икономична: 15лв - 768kbps ( 96К )

Универсална: 25лв - 1280kbps ( 160К )

Бизнес: 50лв - 1792kbps ( 224К )

 

П.С. Скоростите за БГ и Международен са еднакви!

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Нови скорости:

 

Икономична: 15лв - 768kbps ( 96К )

Универсална: 25лв - 1280kbps ( 160К )

Бизнес: 50лв - 1792kbps ( 224К )

 

П.С. Скоростите за БГ и Международен са еднакви!

 

Ами добре е че хвалите DCC, но като отворих форума им се "уплашиих" и то при положение, че там редовно се трият част от постове. Хубавото е че са преминали към доксис 2.0, вероятно поради тази причина увеличават скоростите, но официално увеличение не е еобявено.

Link to comment
Share on other sites

тези дето се оплакват, 90% са от Асеновград => мен не ма интересува, меко казано

тези скорости откога ще са?

аз се чудя защо през 90% от времето свалям с 200+ xD

на 25 лева съм

Link to comment
Share on other sites

@Legion

Тези са новите официални скорости.Просто все още не е обновена страницата,както и неса пуснати нови брошури с новите скорости.

Скоростите са от 01.07 ( даже от 2,3 дена преди това ).

 

@the_alien

В момента се изгражда покритие в Кършияка,даже вече голяма част от квартала е окабелен.

Информация може да получиш на тел. 945656

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм на Евроком и скоростта ми е стабилна, желязна и не е спира дори за момента, НО лъжат, мамят и гаврят в изобилие... искам да попитам

 

Всичко съм проверил -- инсталационни такси, модеми, телевизори тарифи за нет и тн.

 

СЕГА НЯКОЙ ДА СИ СЛОЖИ РЪКАТА НА СЪРЦЕТО И ДА КАЖЕ ДАЛИ НЕТА ИМ Е СТАБИЛЕН?

 

Не искам да мина от некоректна фирма със стабилен нет на "коректна" фирма и да прекъсва и спира за щяло и нещяло.

 

Ако може и някой да направи speedtest-ове с международни сървъри.

 

Мерсаж.

Link to comment
Share on other sites

честно казано всичко зависи от квартала

докато бях на ЕК, 90% от времето има над 200 пинг в сървърите на ЕТ, докато двама приятели дето са на има няма 5 мин път имаха по 60

 

 

аз съм от 4 дни на ДЦЦ

скоростта ти зависи от това дали не е на товарена мрежета, защото имаш бонуси, ако не е

ето ти няколко теста отпреди 5 мин

 

148481039.png

148481360.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Blame искам да ти кажа че поне за сега дсс са по-добри с по-големи скорости.15 лева е една смяна, и скороста не пада под 86.Ти си стои с това 60 на еврокома машината ми работи 5-пъти по-малко заради това че свалям по-бързо.За сега не съм имам сбъсък със сипорта на ДСС но ако и те са некоректни по-добре с високи скорости.И е важно отношението на една фирма ти пари даваш но мисли като овца и караи така.

Edited by koce
Link to comment
Share on other sites

Хареса ми тарифата "Бизнес". Дали има бонуси или не, не ме вълнува особено - важно е скоростите да не падат под обявените. Някой в район Централен има ли да сподели впечатления?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да ми даде информация от личен опит, дали е стабилен интернета на DCC в кв.Х.Смирненски, днес им се обаждах и ми казаха 1280/1280 up/down - за 25 лева, което бие по всякакви критерии сегашната ми Д+ на евроком. Та ако е и ОК с качеството направо от идния месец да бягам при тях :P

Edited by MBlaST
Link to comment
Share on other sites

@vasilb

Бонусите са за всички.Когато не е натоварена мрежата се маха лимита с цел да се използва трасето на макс и всички да са доволни :)

 

@alchemy

За Централен няма покритие навсякъде.Кажи за коя улица става дума.Скоростите падат по някой път под обявените когато е много натоварена мрежата ( след 20ч до към 23ч )

 

@MBlaST

Аз съм в Смирненски.Пуснаха ми интернет-а на 5ти този месец и до днешна дата нямам нито едно прекъсване.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

@alchemy

За Централен няма покритие навсякъде.Кажи за коя улица става дума.Скоростите падат по някой път под обявените когато е много натоварена мрежата ( след 20ч до към 23ч )

Имам покритие, кутията ми е до вратата :). Това, което ме интересуваше и продължавам да проучвам е стабилността на нета и дали скоростите няма да паднат, когато се понатрупат още абонати. Досега нямам особени оплаквания от Евроком, ама ъплоуда ми е нисък, а като реша да сваля едно DVD после трябва да го сийдвам с дни.
Link to comment
Share on other sites

Имам покритие, кутията ми е до вратата :). Това, което ме интересуваше и продължавам да проучвам е стабилността на нета и дали скоростите няма да паднат, когато се понатрупат още абонати. Досега нямам особени оплаквания от Евроком, ама ъплоуда ми е нисък, а като реша да сваля едно DVD после трябва да го сийдвам с дни.

 

В такъв случай питай комшийте :)

Link to comment
Share on other sites

Имам покритие, кутията ми е до вратата :).

 

При мен също има кутия, но няма сигнал. Това, че я има, не означава, че е захранена. Може да проверявате за район Централен на телефон 652299. Ако сте от друг район се обадете, за да ви пренасочат, защото не знам другите телефони. :) Когато имам и аз покритие (дано да е скоро) ще се местя на тях - и нет и кабелна, защото евроком един месец вече не си оправят усилвателя и нета го няма с дни, а кабелната - снежна виелица в Сибир . :cry

Link to comment
Share on other sites

Нови скорости:

 

Икономична: 15лв - 768kbps ( 96К )

Универсална: 25лв - 1280kbps ( 160К )

Бизнес: 50лв - 1792kbps ( 224К )

 

П.С. Скоростите за БГ и Международен са еднакви!

Тези скорости не са обявени в сайта им от къде имаш тази информация?

Link to comment
Share on other sites

Тези скорости не са обявени в сайта им от къде имаш тази информация?

 

Работя в DCC :) Новите брошури са едни жълти,с едни... кръгчета.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Интернета работи на половината на това , което трябва да е !

Поддръжката е няма никаква !

И на всичкото отгоре ти обръщат внимание като евркомците ... говориш и все едно си водиш монолог !

Поне с мен е така !

Link to comment
Share on other sites

Интернета работи на половината на това , което трябва да е !

Поддръжката е няма никаква !

И на всичкото отгоре ти обръщат внимание като евркомците ... говориш и все едно си водиш монолог !

Поне с мен е така !

 

Какъв точно е проблема?

1)На каква тарифа си?

2)С колко сваляш?

3)От къде сваляш? ( опита ли от друг сайт? )

4)През целия ден ли имаш проблем с интернета,или само в определени часове?

Link to comment
Share on other sites

Вярна ли е инфорамцията публикувана в форума GGbit.info, че DCC, ще предлага лан интернета на Angelsoft, през своята мрежа. И ако е така откога ще стартира тази услуга. Аз и сега ползвам интернета на Angelsoft, който наистина е много бърз (и кабелната на dcc), но би било чудесно и интернета ми да достига да мен по подземна мрежа.

Това е линка http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=7940&st=400

И част от поста, който визирам:

Ето малко потвърдена информация по темата, ако се чудите кои са тези дето копаят като къртици из цял пловдив, това са DCC до 1-2 месеца ще почнат да ползват новите подземни тресета и да предлагат своите услуги в съответните квартали. Освен от DCC новите подземни тресета ще се ползват и от angelsoft (подвърдена информация от сигурен източник), което значи кабелна телевизия (включително цифрова), кабелен интернет пак чрез DCC или лан интернет от Angelsoft съответно идващ от същата тръба от шахтата под земята.

 

Задавам въпроса, тъй като във форумя на dcc отговор не получих. Явно администратор там няма, или не си прави труда да отговаря на въпроси. Тук поне "работещи" в dcc от време на време дават някаква информация

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...