Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Въпрос към pcworm:

Понеже съм от Асеновград и не вярвам да ни обърнете някакво особенно внимание, все пак да попитам:

Защо делите клиентите си? На пловдивски и асеновградски? Защо тези от Пловдив плащат същата цена като нас, а получават по-добър интернет от нашия? Мислите ли, че по този начин сте лоялни към клиентите си?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е същото като ЕКК. Клиентите се делят на софийски, пловдиски и останали ;) Аз до колкото ги знам ТВСАТ са със същата политика като евроком, тъй че не можеш да очакваш кой знае какво ;)

Link to comment
Share on other sites

И поради липсата на конкуренция ли трябва да се ощетяват клиентите? Не е нормално просто ние да плащаме една и съща цена като пловдивчани, а те да получават в пъти по-добър нет от нашия. Това според теб лоялно ли е?

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо но по твойта логика и ние в Пловдив сме ущетени спрямо софиянците те плащат същите пари а получават къде къде по-добър нет мисля че това се получва заради броя клиенти главно

Link to comment
Share on other sites

И поради липсата на конкуренция ли трябва да се ощетяват клиентите? Не е нормално просто ние да плащаме една и съща цена като пловдивчани, а те да получават в пъти по-добър нет от нашия. Това според теб лоялно ли е?

 

това според мен е пазарна икономика, липсата на конкуренция и други фактори водят до това, че услугата която ви предлагат е калпава. в пловдив всеки се напъва да е първи, при вас на DCC не им пука щото няма кой да ги измести, а вие няма да се откажете щото иначе е по кофти.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към pcworm:

Понеже съм от Асеновград и не вярвам да ни обърнете някакво особенно внимание, все пак да попитам:

Защо делите клиентите си? На пловдивски и асеновградски? Защо тези от Пловдив плащат същата цена като нас, а получават по-добър интернет от нашия? Мислите ли, че по този начин сте лоялни към клиентите си?!

 

Единствения отговор който мога да ти дам е, че клиентите не се делят на такива от Пловдив и от Асеновград.Скоростите са същите.Неотричам, че има проблемни райони.То се вижда.Все пак винаги се опитваме да отстраняваме аварийте максимално бързо.

А и има друг момент.Преди месец имаше мааалкааа авария ( незнам дали по вина на енергото ) - беше се запалил един от ключовите трансформатори,и много клиенти останаха без кабелна и интернет цял ден.После, на другата седмица хората решиха, че след като е оправен трябва да се боядиса - оп още един ден без кабелна и интернет.Няма да споменавам че в Мулдава оня ден отново някак си беше минал 320 волта през апаратурата ни...

Link to comment
Share on other sites

Кога ще се установят в Каршака ? някой знае ли нещо.. :wacko: и каква е цената за включване че освен тарифите друго не видях..

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Кога ще се установят в Каршака ? някой знае ли нещо.. :wacko: и каква е цената за включване че освен тарифите друго не видях..

 

Кажи точно за кой адрес те интересува.Инсталационна такса за кабелна телевизия няма.За интернет е 15лв.

Гледам че в темата за ЕК и Гигабит усилено се говори от един месец за нови скорости,а тук никой непита... та затова да кажа какво ново и при нас :)

 

НОВИ СКОРОСТИ В СИЛА ОТ 01.09.2007г

 

15лв - 1,5 мегабита за секунда

 

25лв - 2 мегабита за секунда

 

50лв - 2,5 мегабита за секунда

 

П.С. За да преминете на новите скорости е необходима единствено да рестартирате модема си.Възможно е все още да има проблеми в някой квартали с новите скорости, но до няколко дена проблема ще бъде решен.

 

П.С.2 Тези скорости са без бонуса!

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

2 мегабита ми харесва

само ся да не ми правеше проблеми нета :D

 

ама съм сигорен, че е временно

 

Днес,може би най-късно до към края на деня би трябвало всичко да е наред.Ето и малко тестове на новите скорости:

 

181398148.png

 

181397946.png

 

181397544.png

 

П.С. Тарифа 25лв ( Официални 2 мегабита за секунда - мисля коментара е излишен :) )

Link to comment
Share on other sites

супер

само дето май няма канал 3, не мога да го хвана

не, че го гледам де, ама понякога имам нужда от сашо :D

 

 

хмм pcworm, кво става с нета, 2 поредни нощи никъв дл и ъп, а пинга е до небесата

кичука

Edited by Legion
Link to comment
Share on other sites

супер

само дето май няма канал 3, не мога да го хвана

не, че го гледам де, ама понякога имам нужда от сашо :D

хмм pcworm, кво става с нета, 2 поредни нощи никъв дл и ъп, а пинга е до небесата

кичука

 

Знаем за проблема.В момента колегите работят по въпроса.До може би 1ч би трябвало всичко да е ОК.Ако пак имаш проблем пусни един пинг и паст да видим.Също кажи и за коя улица става дума. ( може да пингнеш днс сървъра и да пастнеш малко резултати )

Link to comment
Share on other sites

Кажи точно за кой адрес те интересува.Инсталационна такса за кабелна телевизия няма.За интернет е 15лв.

Гледам че в темата за ЕК и Гигабит усилено се говори от един месец за нови скорости,а тук никой непита... та затова да кажа какво ново и при нас :)

 

НОВИ СКОРОСТИ В СИЛА ОТ 01.09.2007г

 

15лв - 1,5 мегабита за секунда

 

25лв - 2 мегабита за секунда

 

50лв - 2,5 мегабита за секунда

 

П.С. За да преминете на новите скорости е необходима единствено да рестартирате модема си.Възможно е все още да има проблеми в някой квартали с новите скорости, но до няколко дена проблема ще бъде решен.

 

П.С.2 Тези скорости са без бонуса!

 

Интересува ме с/у Санкт-Петербург. И нещо ми се видя модем..не е ли през лан интернета ?!

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме с/у Санкт-Петербург. И нещо ми се видя модем..не е ли през лан интернета ?!

 

Абе хора казвайте точен адрес.На някой места има покритие на Номер: 2,4,6,10,15,24 на дадена улица.Правилно ти се е видяло.Не е през лан.

Link to comment
Share on other sites

Знаем за проблема.В момента колегите работят по въпроса.До може би 1ч би трябвало всичко да е ОК.Ако пак имаш проблем пусни един пинг и паст да видим.Също кажи и за коя улица става дума. ( може да пингнеш днс сървъра и да пастнеш малко резултати )

нета се постабилизира

по-късно може пак да провера

 

 

само да питам, ти поне ще отговориш

от filefront свалям с макс 30к, преди на ЕК си свалях нормално

също така ся един приятел мина на дцц, същата тарифа, но друг квартал и той сваля към 70к

та от самия сайт ли има някаква макс скорост или е друго?

Link to comment
Share on other sites

нета се постабилизира

по-късно може пак да провера

само да питам, ти поне ще отговориш

от filefront свалям с макс 30к, преди на ЕК си свалях нормално

също така ся един приятел мина на дцц, същата тарифа, но друг квартал и той сваля към 70к

та от самия сайт ли има някаква макс скорост или е друго?

 

Незнам този сайт него ползвам,но като гледам... е супер лагнат.Като се прибера ще опитам да сваля нещо от там и ще ти кажа как е скороста при мен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...