Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

@blame

Случайно и аз като всички имам почивни дни.Случайно и аз като несъм на работа гледам да си почина.

Взема да ида да бачкам в София за netissat , че те да ми кажат що неси оправят бакийте?

 

@samkijot

Прав си, нищо неказвам по въпроса.Клиента винаги има право, просто реших, че ще е добре да имате някаква информация вместо да седите и да се нервите, че никой нищо неказва ( както е в темата за ЕК ).

 

хора като blame трябва да разберат че пишеш тук от добро желание и в тяхна полза. тва не е форум на DCC, нито на теб ти е работа да правиш това.

 

клиент съм на DCC от май месец и за това време това са първите дни в които нета е по слаб, но все пак не прекъсва (или поне при мен е така). за 5 месеца нета ми е прекъсвал за общо 10 мин. (при стария ми оператор съм имал случай и на повече от половин ден). дайте шанс на фирмата все пак е нова за Пловдив, не мисля че имат желание да прецакат потребителите си още когато се налагат на пазара.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

хора като blame трябва да разберат че пишеш тук от добро желание и в тяхна полза. тва не е форум на DCC, нито на теб ти е работа да правиш това.

 

клиент съм на DCC от май месец и за това време това са първите дни в които нета е по слаб, но все пак не прекъсва (или поне при мен е така). за 5 месеца нета ми е прекъсвал за общо 10 мин. (при стария ми оператор съм имал случай и на повече от половин ден). дайте шанс на фирмата все пак е нова за Пловдив, не мисля че имат желание да прецакат потребителите си още когато се налагат на пазара.

Хора като blame знаят, че 7 дни интернет връзката му губи постояно пакети. Ако някой се чуди какво представлява...представете си Windows 98, dial up и аналогов телефон!

 

А за хората не като blame трябва да знаят, че една авария отнема ненормално много време за отразяване. Знам, че ЕК плащат за back up линия, която да понесе основния им трафик в случай на повреда. ДСС, обаче нямат подобно решение. Клиентите им стоят вече седмица с псевдо-интернет. Що за кретенизъм е това. Samkijot е прав. Ще ме чарджнат с 6лв ако закъснея с 1 ден да си платя, никой не ме пита от къде и как доставям месечната такса. Аз трябва ли да ги жаля когато си плащам и ме прецакват?

 

@pcworm това много неспокосано обяснение. Не означава, че не може да почиваш, но и не означава, че не ползваш вкъщи интернета си за да изтърсиш - "сега се запознавам с проблема"?Може и в София да идеш, както каза, вече samkijot - проблема е във вашия телевизор, ако искаш и за японците работи. До като аз си плащам, а не получавам ще се чуват подобни мнения.

 

Това не бил форума на ДСС. Там пък да не би някой да отговаря?! Да съм карал някого да отговаря или да съм настоявал за нещо?

 

Пишем в обществен форум, изказвам мнение, и доставям информация, неподправена "от кухнята" както се казва.

 

И както и да го въртим -- нета е зле, а аварията е вече 7ми ден. Вие си правете изводите.

 

От клиенти - станахме пациенти ;)

Link to comment
Share on other sites

проблема найстина може да е в шопско

приятели от варна имат проблеми с нета от 1 седмица, там са им казали, че проблема бил в софия

нз дали е съвпадение ...

Link to comment
Share on other sites

@blame

 

Неискам да спорим с теб, но когато говориш нещо е добре да прилагаш и някакви доказателства.Незнам да има ИСП което да няма бекъп линия ( или ако има то ще е някой квартален лан ).Един прост traceroute до дата.бг щеше да ти отговори на въпроса, а именно:

 

traceroute to data.bg (195.149.248.130), 30 hops max, 38 byte packets
1  * * *
2  gsr.dcc.bg (213.167.31.7)  18.994 ms  10.579 ms  11.252 ms
3  vl1327.pr1.sof2.evolink.net (85.14.20.229)  10.509 ms  12.827 ms  19.015 ms
4  85.14.12.33 (85.14.12.33)  19.031 ms  21.670 ms  31.938 ms
5  85.14.15.61 (85.14.15.61)  13.075 ms  25.242 ms  19.430 ms
6  vl30.pr1.sof2.evolink.net (85.14.2.69)  14.094 ms  14.551 ms  12.320 ms
7  85.14.20.190 (85.14.20.190)  13.504 ms  34.248 ms  19.497 ms
8  web.data.bg (195.149.248.130)  17.622 ms  14.587 ms  13.534 ms

 

 

Не означава, че не може да почиваш, но и не означава, че не ползваш вкъщи интернета си за да изтърсиш - "сега се запознавам с проблема"?

 

 

Така е, ползвам го :) Под сега несъм имал предвид, че сега разбирам че има проблем, тъй като всеки ден влизам поне по 2,3 пъти в форума и чета постовете спец. в този раздел.

Добре е да четете все пак постовете на хората.Казах че ще пиша когато имам информация за проблема.

Ам да и да ти кажа всеки ден поне по 4,5 часа си чата с админа ни, чуваме се на ден по 5,6 пъти щото той и без тва се чуди к'во да прави по цял ден пък и му е кеф и него да го занимават извън работно време с проблеми.

Това е от мен по темата.Немисля да спорим повече.Всеки може сам за себеси да прецени дали е вярно това което казвам, или просто си лафя постове да събирам :)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

@blame

 

Неискам да спорим с теб, но когато говориш нещо е добре да прилагаш и някакви доказателства.Незнам да има ИСП което да няма бекъп линия

Ти ебаваш ли са с мен или си сляп? През седмицата съм сложил поне 4,5 пинг статистики към български и международни сървъри, на които ясно се показва огромен брой загубени пакети в рамките на 30-60%! Какво по-голямо доказателство от това, картинка ли да ти нарисувам?

 

И аз незнам кое ИСП няма бекъп линия, или ако това означава, че вие имате бекъп тогава може да обясниш пред аудтиторията тук, защот 7 дни по ред в следобедните и вечерните часове най-често интернта губи голям процент от пакетите си?

 

Този трейс, който си сложил сега е 'малко' позакъснял и незнам какво цели въобще. Пускайки сега пинг към същите сървъри нещата са нормални. Неозначава, обаче, че от 7ми до 14ти Окт интернета ви не беше в кереча. (ще видим следобяд и вечерта как ще е)

 

Гледам написал във вашия форума Макената, че проблема се решава днес Понеделник и ти пръв да кажеш как всичко е наред. Само не се оптивай да ме изкараш мен малоумник и виновник, за това, че една седмица се нарадвахме на ... Request timed out.

 

EDIT:

Ми ебаси майката! Бекъп се ползва, когато освното ти трасе сдаде багажа. Какъв е смисъла от бекъп, ако и там нещата са мизерни. И като стана дума за ЕК, те нямаха загъба на пакети през тази седмица...

По мое мнение не даваш достатъчно издържани и смислени отговори, не че те карам. Оставам с впечатлението, че искаш просто да замажеш ситуацията. Спирам до тук. Както казваш изводите всеки ще си ги направи за себе си. В този смисъл ще си ги направя и аз.

Edited by blame
Link to comment
Share on other sites

защот 7 дни по ред в следобедните и вечерните часове най-често интернта губи голям процент от пакетите си?

 

Защото:

 

Знам, че ЕК плащат за back up линия, която да понесе основния им трафик в случай на повреда.

 

От тук се досещаш предполагам, от къде започва да минава почти целия трафик и каква е натовареноста на трасето.

 

Ти ебаваш ли са с мен или си сляп? През седмицата съм сложил поне 4,5 пинг статистики към български и международни сървъри, на които ясно се показва огромен брой загубени пакети в рамките на 30-60%! Какво по-голямо доказателство от това, картинка ли да ти нарисувам?

 

Прочети пак поста ми, и 2рото изречение което си цитирал.Става дума за бекъп, а не за загуби на пакети.Никъде несък казал, че няма загуби!!!Опитвам се да обясня от къде идват загобите за който ти говориш, но явно няма да се разберем.

Link to comment
Share on other sites

Ден 8-ми,

уж прболема днес трябвало да се реши.

 

Pinging gmail.com [64.233.161.83] with 32 bytes of data:

 

Reply from 64.233.161.83: bytes=32 time=394ms TTL=235

Request timed out.

Reply from 64.233.161.83: bytes=32 time=383ms TTL=235

Request timed out.

Reply from 64.233.161.83: bytes=32 time=390ms TTL=235

 

Ping statistics for 64.233.161.83:

Packets: Sent = 5, Received = 3, Lost = 2 (40% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 383ms, Maximum = 394ms, Average = 389ms

 

Живи и здрави да сте

Link to comment
Share on other sites

Все пак е 21:30 пиков час, което не е оправдание разбира се.Но ето и малко инфо как стоят нещата при мен:

 

--- google.co.uk ping statistics ---
15 packets transmitted, 15 received, 0% packet loss, time 14000ms
rtt min/avg/max/mdev = 178.103/196.011/211.001/10.983 ms

--- google.com ping statistics ---
16 packets transmitted, 15 received, 6% packet loss, time 15014ms
rtt min/avg/max/mdev = 373.171/395.073/418.557/13.705 ms

--- google.de ping statistics ---
15 packets transmitted, 15 received, 0% packet loss, time 13999ms
rtt min/avg/max/mdev = 190.126/214.682/237.041/14.237 ms

--- yahoo.com ping statistics ---
15 packets transmitted, 15 received, 0% packet loss, time 13999ms
rtt min/avg/max/mdev = 356.258/381.370/403.670/13.502 ms

 

Интересно, защо само на .ком има загуби... и пинга е x2 .

Link to comment
Share on other sites

--- yahoo.com ping statistics ---

15 packets transmitted, 15 received, 0% packet loss, time 13999ms

rtt min/avg/max/mdev = 356.258/381.370/403.670/13.502 ms[/code]

 

Интересно, защо само на .ком има загуби... и пинга е x2 .

 

Май не е само с ".com" :) Я провери случайни няколко сайта още - вземи нещо от www.yellowpages.com или примерно някой като frys.com, pricegrabber.com, bestbuy.com и подобни които хем са големи хем не са баш портали.

Link to comment
Share on other sites

Май не е само с ".com" :) Я провери случайни няколко сайта още - вземи нещо от www.yellowpages.com или примерно някой като frys.com, pricegrabber.com, bestbuy.com и подобни които хем са големи хем не са баш портали.

 

Ставаше дума за гугала.ком :) който беше цитиран по горе.Сега тествам тези който ми даде.При мен е така:

 

--- www.yellowpages.com ping statistics ---
13 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 11999ms

 

Тук мисля нещата са ясни.За тези който неим е ясно - филтрира се пинга.

 

From 209.31.22.3 icmp_seq=9 Destination Net Unreachable
From 209.31.22.3 icmp_seq=10 Destination Net Unreachable

--- frys.com ping statistics ---
10 packets transmitted, 0 received, +10 errors, 100% packet loss, time 10951ms

 

Тук нещо... недостижимо се появи :) При опит за пинг по ИП ... режат с балтията :)

 

------ 209.31.22.3 ping statistics ---
4 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 3000ms

 

--- pricegrabber.com ping statistics ---
15 packets transmitted, 15 received, 0% packet loss, time 14001ms
rtt min/avg/max/mdev = 355.142/372.276/393.816/10.798 ms

 

Тук явно нефилтрират.

 

--- bestbuy.com ping statistics ---
15 packets transmitted, 15 received, 0% packet loss, time 14000ms
rtt min/avg/max/mdev = 190.578/208.097/231.303/12.284 ms

 

Както и тук.

Link to comment
Share on other sites

не знам кой какво филтрира или не филтрира, кой къде правил "балтии" или не правил, ама нета вечерно време е много затлачен (ако мога така да се изразя).

надявам се т'ва да не продължи още една седмица

 

btw pcworm, за теб какъв пинг е нормален вечерно време? нормално ли е да е 3-4 пъти по-висок от останалото време от деня?

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

не знам кой какво филтрира или не филтрира, кой къде правил "балтии" или не правил, ама нета вечерно време е много затлачен (ако мога така да се изразя).

надявам се т'ва да не продължи още една седмица

 

btw pcworm, за теб какъв пинг е нормален вечерно време? нормално ли е да е 3-4 пъти по-висок от останалото време от деня?

 

Така е,напълно съм съгласен, че вечер интернет-а доста се затлачва,но според мен много скоро всичко ще е наред.

 

За мен пинга е нормален, но несъм доволен че е така :) Сега ще се зачудиш, защо?Ами, защото което и ИСП да ползвам, винаги вечер нета е по-зле отколкото през деня ( разбира се има дни в който изключенията потвърждават правилото :) ).

 

Малко офтопик:

Това, че работя в дадено ИСП незначи, че трябва да ползвам задължително интернет-а който то предлага.

Вкъщи на сървъра ми имам уеб за фрий шел хостинг.Предпочитам понякога да се зарежда бавно,отколкото да го няма по няколко часа на ден.

Вярвам на хората които администрират мрежата и съм се убедил във възможностите им, затова и съм се спрял на това което те предлагат.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

По принцип не съм на ДЦЦ и нямам какво да коментирам... обаче да кажеш, че 300+ пинг е нормално (независимо за кое време от деня говорим). Човече, провери от какво си болен! Преносната ви среда е кабел, не въздух. Аз ако имам такъв пинг ще загрея телефоните, че има авария.

Ползвайки друго ИСП може нета през вечерта да се влоши, но чак до такива стойности... съмнявам се.

От мнението ти лъха пристрастност. Това, че ти имаш еди какво си и предпочиташ еди какво си, е частен случай и не може да обобщаваш по такъв начин. Пробвай се да играеш 3д шутър, по нета, с такъв пинг и ще разбереш, че да имаш такъв нет е равносилно да нямаш никакъв нет.

За да имате такива сривове, то техниката, с която разполагате е далеч от необходимата ви за подобен брой потребители. А надявайки се това да се оправи означава, че очаквате нова техника или отказване на определен брой абонати?

 

ПС: Не знам, Не значи и др. такива се пишат отделно едно от друго. Незнаеш, неможещ, неразбиращ се пишат заедно.

Link to comment
Share on other sites

По принцип не съм на ДЦЦ и нямам какво да коментирам... обаче да кажеш, че 300+ пинг е нормално (независимо за кое време от деня говорим). Човече, провери от какво си болен! Преносната ви среда е кабел, не въздух. Аз ако имам такъв пинг ще загрея телефоните, че има авария.

Ползвайки друго ИСП може нета през вечерта да се влоши, но чак до такива стойности... съмнявам се.

От мнението ти лъха пристрастност. Това, че ти имаш еди какво си и предпочиташ еди какво си, е частен случай и не може да обобщаваш по такъв начин. Пробвай се да играеш 3д шутър, по нета, с такъв пинг и ще разбереш, че да имаш такъв нет е равносилно да нямаш никакъв нет.

За да имате такива сривове, то техниката, с която разполагате е далеч от необходимата ви за подобен брой потребители. А надявайки се това да се оправи означава, че очаквате нова техника или отказване на определен брой абонати?

 

ПС: Не знам, Не значи и др. такива се пишат отделно едно от друго. Незнаеш, неможещ, неразбиращ се пишат заедно.

 

:) Предполагам не си прочел предните постове където става дума за пренасочване на трафика и съответното му натоварване.Последиците от това за мен са логични.

Надявам се четеш и другите теми на ИСП-та в форума където хората казват също, че от няколко дена имат сериозни проблеми.Няма пинг тестове, но в едната тема се споменава 15% загуби,в друга "Ами снощи беше леш и при мен. Чаках 20 мин да гледам едно клипче онлайн и накрая се отказах..."

Така е,може би донякъде съм пристрастен, но невиждам какво общо има частния случай.Казвам за какво аз ползвам интернет-а си и с това си мнение незадължавам никой!

За тълкуването на думите ми, си на прав път и става дума за 1вото.

 

П.С. Приемам забележката, ще се коригирам :)

Link to comment
Share on other sites

не знам какви проблеми имат другите ISP-та, а и не ме интересува ... но само ще ти кажа, че от един месец играя на една игра с 3-4 човека почти всяка вечер. 3-а са на ggbit, 1 на visio. нито един от тях вечерно време не минава граница от 80 ms, докато аз в най-добрия случай съм около 200 ms. когато при мен е горе-долу добре (около 50), нито един от тях няма по-високи стойности от мен (обикновено са от 10 до 35).

това ми прави впечатление откакто минах от евроком на дцц. похвално е, че пишеш тук и говориш като вътрешен човек за системата, ама в интерес на истината не казваш нищо конкретно. проблема бил еди какъв си, еди къде си, ама не зависил от вас, щото бил в софия примерно ... ами то така може да си караме до откат.

вярно е, че при евроком съм имал такъв период, когато почти ми скъсаха нервичките (когато стана преобразоването - от пловдив към софия) - имаше дропене, изчезване на нета, загуби на пакети и т.нат. ... но тогава поне знаех к'во става адже ба и се надявах по-скоро да свърши. сега при вас само се надявам по-скоро да свърши, без да знам какво става.

Link to comment
Share on other sites

:) Предполагам не си прочел предните постове където става дума за пренасочване на трафика и съответното му натоварване.Последиците от това за мен са логични.

Надявам се четеш и другите теми на ИСП-та в форума където хората казват също, че от няколко дена имат сериозни проблеми.Няма пинг тестове, но в едната тема се споменава 15% загуби,в друга "Ами снощи беше леш и при мен. Чаках 20 мин да гледам едно клипче онлайн и накрая се отказах..."

Така е,може би донякъде съм пристрастен, но невиждам какво общо има частния случай.Казвам за какво аз ползвам интернет-а си и с това си мнение незадължавам никой!

За тълкуването на думите ми, си на прав път и става дума за 1вото.

 

П.С. Приемам забележката, ще се коригирам :)

Е, не си водя записки какво сте си казали, но прочетох някое и друго мнение от последната страница.

Иначе чета и форумите на другите ИСП-та, а дори и понякога пиша. Има и ИСП, което открито не харесвам, заради проблемният му интернет (не е ДЦЦ). Но виждайки какво пише в другите форуми не би ме направило по-спокоен ако бях клиент на ДЦЦ. Всъщност ако бях ваш абонат, аз щях да плащам за услуга, която не получавам. Това всъщност щеше да е единственото, което ме интересува. Грешно е ако почнеш да правиш аналогии и сравнения с другите ИСП-та. Целта ви като отделно ИСП е да предлагате максимално качество и да се опитвате да се отличите от другите.

Мнението ми не беше критично към компанията за която работиш, а за начина, по който ти така леко определи 300+ пинг за нормален. На това наблегнах и сега.

Успех с новата техника и по-безпроблемно имплементиране от страна на админа ви.

Link to comment
Share on other sites

Е, не си водя записки какво сте си казали, но прочетох някое и друго мнение от последната страница.

Иначе чета и форумите на другите ИСП-та, а дори и понякога пиша. Има и ИСП, което открито не харесвам, заради проблемният му интернет (не е ДЦЦ). Но виждайки какво пише в другите форуми не би ме направило по-спокоен ако бях клиент на ДЦЦ. Всъщност ако бях ваш абонат, аз щях да плащам за услуга, която не получавам. Това всъщност щеше да е единственото, което ме интересува. Грешно е ако почнеш да правиш аналогии и сравнения с другите ИСП-та. Целта ви като отделно ИСП е да предлагате максимално качество и да се опитвате да се отличите от другите.

Мнението ми не беше критично към компанията за която работиш, а за начина, по който ти така леко определи 300+ пинг за нормален. На това наблегнах и сега.

Успех с новата техника и по-безпроблемно имплементиране от страна на админа ви.

 

Мерси за последното.Нямах за цел да сравня ИСП-тата,а да се направи някаква връзка, че щом при всички има проблем, значи е възможно проблема да идва по-отгоре.

Link to comment
Share on other sites

има ли някакъв проблем между dcc и netvisio? щото в момента ping-a към абонат на въпросната мрежа ми е над 200 ms?!

 

btw това в момента са резултатите към вашия сървър, нали така?

 

193303741.png 193304595.png

 

 

вие бъзикате ли се или какво? :confused

 

::edit::

 

към същите сайтове, които е пуснал и blame:

 

Pinging gmail.com [72.14.253.83] with 32 bytes of data:

 

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=378ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=420ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=422ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=365ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=457ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=394ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=388ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=409ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=430ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=432ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=390ms TTL=237

Reply from 72.14.253.83: bytes=32 time=462ms TTL=237

 

Ping statistics for 72.14.253.83:

Packets: Sent = 12, Received = 12, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 365ms, Maximum = 462ms, Average = 412ms

 

 

Pinging zdnet.com [216.239.113.100] with 32 bytes of data:

 

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=403ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=430ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=364ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=348ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=378ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=373ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=405ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=376ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=378ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=368ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=419ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=406ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=381ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=411ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=403ms TTL=244

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=362ms TTL=244

 

Ping statistics for 216.239.113.100:

Packets: Sent = 16, Received = 16, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 348ms, Maximum = 430ms, Average = 387ms

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Ден 9-ти,

 

Pinging gmail.com [64.233.171.83] with 32 bytes of data:

 

Reply from 64.233.171.83: bytes=32 time=272ms TTL=239

Reply from 64.233.171.83: bytes=32 time=313ms TTL=239

Reply from 64.233.171.83: bytes=32 time=305ms TTL=239

Request timed out.

Request timed out.

Reply from 64.233.171.83: bytes=32 time=334ms TTL=239

 

Ping statistics for 64.233.171.83:

Packets: Sent = 6, Received = 4, Lost = 2 (33% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 272ms, Maximum = 334ms, Average = 306ms

 

Pinging zdnet.com [216.239.113.100] with 32 bytes of data:

 

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=223ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=223ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=236ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=248ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=222ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=226ms TTL=243

Request timed out.

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=244ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=238ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=244ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=222ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=224ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=239ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=223ms TTL=243

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=254ms TTL=243

Request timed out.

Reply from 216.239.113.100: bytes=32 time=231ms TTL=243

 

Ping statistics for 216.239.113.100:

Packets: Sent = 17, Received = 15, Lost = 2 (11% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 222ms, Maximum = 254ms, Average = 233ms

Link to comment
Share on other sites

@pcworm, как би коментирал това тук http://forum.tvsatbg.net/index.php?topic=218.0

според мен "вметките" на @sip имат определен резон. питах и човек от асеновград, който не е от вчера абонат на dcc и като му споменах за това, ми отговори "ами то това го говорим от не знам колко време " .... та, к'во мислиш ти като "вътрешен" човек? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не прехвърлям 25 кабайта за секунда , а те и бонуси ми изпращат .

Изхарчих няколко карти да звъня на кой ли не и си чупих краката от разкарване , а ефект няма .

Избиха ми нервите и напрао като чуя , че има проблем и изпадам в истерия .

Свалям един филм 700 мегабайта за 8 часа и накрая като ми писна да им обеснявам по цял ден какъв е проблема и те си дадоха почивка хората и сега няма никви техници и проблема си стои .

Накрая ми казаха да си сменя доставчика и аз си излезнах през вратата без да кажа нищо .

Е поне има човек , който явно се интересува какво мислят клиентите , но пък нищо не зависи от него , а това е смешното ... на човека му пука ама най само на него и на никой друг .

Link to comment
Share on other sites

к'ви са тея щуротии със SMTP сървъра ви бре?

 

smtp-dcc.png

smtp-dcc-01.png

 

според тази тема, всеки който иска да ползва сървъра ви, трябва да направи заявка.

при евроком нямаше такива хави. това със спама е несериозно според мен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...