Jump to content
BulForum.com

БТК / Виваком ADSL


Recommended Posts

  • Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

може ли да се обадим на 0800 100, за да ни подновят договора и съответно да влезнат в сила новите скорости?

да, ма ша требе си чакаш документите да дойдат с ДХЛ и има и такса май

 

Нещо не съм на ясно, защо пък точно Амстердам?

трасирай малко пътища и ще разбереш ;)

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

С новата промоция... 4 мбита ИНТЕРНЕТ за 19 лева на месец.

http://www.btc.bg/bg/promotions_article.ph...257&id=1044

Тя промоцията не е много нова ама... и е само за първите 6 месеца.

Тамън неска зимах пакета :D Ама човека в офиса ми каза да го инсталирам вторник следобяд, така че последен ден с еврокомски нет. И относно евроком има ли некви процедури по прекъсването на договора или е достатачно да спра да плащам?

Link to comment
Share on other sites

158751649.png

 

158752647.png

 

158753150.png

 

158751926.png

Прочутата връзка с Амстердам :)

 

 

Mr.Tinkertrain, трябва да отидеш в офиса им да подадеш някаква молба за прекъсване. Общо взето формалност :)

 

П.С. Възможно ли е големия ми пинг да е от вече доста стария ми компютър?

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Колко време след преподпиване на догвороа влизат в сила новите скорости? Чета тук за 24 часа, но какичката, която дойде за да подпиша за АДСЛ на друго място и преподписвах за домашния нет каза до края на месеца/ преподписах миналата седмица, май беше четвъртък/. Реших, че може да не е в час, но вече се замислям дали да звънна на съпорта

Link to comment
Share on other sites

При мен до Петък трябваше да е станало , но все още съм на 1МБ >.<

Link to comment
Share on other sites

Аз отидох миналия вторник в офиса и ми казаха, че до 24 часа ще ми променят скоростта. След като този срок изтече почнах да се обаждам на съпорта през няколко часа и след 2 дена ми дигнаха скоростта точно преди да им се обадя за пореден път.

Обаждайте се на съпорта, тука поне има кой да вдига(и скорости и телефони) :)

Link to comment
Share on other sites

При мен до Петък трябваше да е станало , но все още съм на 1МБ >.<

Мисля 10 дена, но го правят по-рано. Виж в договора сигурно пише.

Link to comment
Share on other sites

Мисля 10 дена, но го правят по-рано. Виж в договора сигурно пише.

Ами бащата беше миналия вторник и от офиса му казали , че до петък трябва да стане , още си е на 1мб , трябва да звънна на съпорта и да питам :)

Link to comment
Share on other sites

ами аз сега като имам договор от март месец мога ли да си пусна новата оферта от 4 MB ? или да си остана на 2 ,но да направя нов договор ,за да плащам по-малката такса ?

Link to comment
Share on other sites

ами аз сега като имам договор от март месец мога ли да си пусна новата оферта от 4 MB ? или да си остана на 2 ,но да направя нов договор ,за да плащам по-малката такса ?

Не може да останеш на 2 - и аз пробвах, но ми казаха че е позволен само Ъпгрейд... та зех че минах на 4 :)

Link to comment
Share on other sites

Не може да останеш на 2 - и аз пробвах, но ми казаха че е позволен само Ъпгрейд... та зех че минах на 4 :)

просто бтк :P ... всичко така са го премислили, че винаги те са в изгодната позиция ;)

Link to comment
Share on other sites

Не може да останеш на 2 - и аз пробвах, но ми казаха че е позволен само Ъпгрейд... та зех че минах на 4 :)

кво ще рече това, че ако искаш да минеш на по-евтина тарифа не можеш?

Link to comment
Share on other sites

Аз като бях в офиса ми предложиха да си преподпиша договора за 2 МБ и да плащам по 31 лева на месец, но понеже аз исках да мина на 4 не се възползвах. А аз бях подписал договора си с БТК в края на април...

Като отидеш в офиса бъди по-настоятелен, кажи, че твой приятели са направили промяната и т.н. и няма да има проблеми според мен :)

Link to comment
Share on other sites

Като отидеш в офиса бъди по-настоятелен, кажи, че твой приятели са направили промяната и т.н. и няма да има проблеми според мен :)

дам ако се опъват ще им кажа ще щом за други може значи и за мен може :D

Link to comment
Share on other sites

Бащата одеве звъни на съпорта , пита защо още не са дигнали скоростите и ония му викат , че още не били подали заявка... ся пак трябва да чакам :(

Link to comment
Share on other sites

Абе само на мене ли ми намалиха скоростта от 4 на 2 МБ преди няколко минути :angry:

Звъня на съпорта и ми казват, че са върнали стария ми профил, ала бала.

Нета им добре, ама хората дето работят там са пълни некадърници като навсякъде другаде...

Link to comment
Share on other sites

Абе само на мене ли ми намалиха скоростта от 4 на 2 МБ преди няколко минути :angry:

Звъня на съпорта и ми казват, че са върнали стария ми профил, ала бала.

Нета им добре, ама хората дето работят там са пълни некадърници като навсякъде другаде...

а защо са ти върнали стария профил. иначе утре става седмица откакто съм си преподписал договора, а промяна никаква :angry:

 

edit: трябва ли да се рестартира модема от малкото копче, тъй като го правя почти всеки ден и следователно активации и т.н.?

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

а защо са ти върнали стария профил. иначе утре става седмица откакто съм си преподписал договора, а промяна никаква :angry:

 

edit: трябва ли да се рестартира модема от малкото копче, тъй като го правя почти всеки ден и следователно активации и т.н.?

 

Малкото копче е за заключване на модема.Рестарт от power :)

Link to comment
Share on other sites

Идея си нямам защо са ми върнали стария профил, ама няма да оставя съпорта да диша докато не си оправят грешката :angry:

Тука поне има кой да дига телефона ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе само на мене ли ми намалиха скоростта от 4 на 2 МБ преди няколко минути :angry:

Звъня на съпорта и ми казват, че са върнали стария ми профил, ала бала.

Нета им добре, ама хората дето работят там са пълни некадърници като навсякъде другаде...

един познат е на БТК и каза, че като си е подновил договора от БТК са му казали, че ако не могат да поддържат 4 мбит в твоя район ти връщат скоростта на 2 мбит

Link to comment
Share on other sites

един познат е на БТК и каза, че като си е подновил договора от БТК са му казали, че ако не могат да поддържат 4 мбит в твоя район ти връщат скоростта на 2 мбит

И при мен е такова положението за жалост.

Имам приятел в София, който работи в БТК и ми върна скоростта за сега и включи някакъв профил, който автоматично регулира скоростта и някви там други работи дето не разбирам и си стоя на 4МБ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...