Jump to content
BulForum.com

БТК / Виваком ADSL


Recommended Posts

  • Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Понеделник ще се отбия в офиса да преподпиша :D

Да не очаква човек :)

 

 

П.П. А промяна на ъплоуда ще има ли, или не?

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Тоест настоящите абонати трябва да преподпишат договор, за да ползват новите скорости? Много кофти вариант :cry

да, така е, но ако продължават да ми доставят същото качество с най-голямо удоволствие бих продължим да им преподписвам договорите :D

Link to comment
Share on other sites

не е така, щото постоянно те обвързват с тях и ако излезе нещо много по-добро нямаш мърдане. А 2 години са страшно много време

не знам още колко пъти трябва да го повторя, но начини за прекратяване на договора има, така че за мен това не е проблем. ако някой ми предложи повече от 4Mb за 38лв веднага ще си сменя доставчика :)

Link to comment
Share on other sites

Да и на мен ми е интересно.Ако найстина знаеш начин за прекратяване на договора с БТК ще съм ти благодарен да го споделиш.

Link to comment
Share on other sites

не е така, щото постоянно те обвързват с тях и ако излезе нещо много по-добро нямаш мърдане. А 2 години са страшно много време

 

Я ми кажи кой ще е тоя доставчик който ще ти даде 4мб стабилни дори и след 2 години (на тази цена) :D

ЕК с 50к увеличение на година или скапаните ланки ?

Или пък ще чакаме нов доставчик да кацне от Марс :woot

Edited by Horna
Link to comment
Share on other sites

Я ми кажи кой ще е тоя доставчик който ще ти даде 4мб стабилни дори и след 2 години (на тази цена) :D

ЕК с 50к увеличение на година или скапаните ланки ?

Или пък ще чакаме нов доставчик да кацне от Марс :woot

2 години са страшно много време за технологиите.

Link to comment
Share on other sites

в момента се сещам за 3 варианта, които би трябвало да минат.

- закриване на телефонния пост (което е доста крайно като вариант, но...)

- преместване на телефонния пост в друго населено място, където няма възможност да се пусне ADSL (примерно на село) и в този случай се дължи само такса за преместването на поста.

- 3тият вариант е доста трудно осъществим, но не и не невъзможен. да се намери сайт, който да е филтриран и да се прекрати по тяхна вина. доста хора го направиха като бяха филтрирали арената и си прекратиха договорите.

предполагам, че има и други възможности и вратички, но засега нямам намерение да спирам нета, а най-вероятно още тази седмица ще преподпиша договора за още 2 години :bgrin:

 

едит:Botev1912, за 3-та поредна година бтк увеличават 2-но скоростите, така че след 2 години може и да сваляме с 10мб за 30лв нищо не се знае.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Къде..!?? В България ли??

Стига че го обърнахме на чат..

Всеки има право да избира според нуждите си ..

Аз моя съм го направил за добро или зло,времето ще покаже

Link to comment
Share on other sites

Мдааам, явно и аз ще преподписвам договора през седмицата. Реално няма доставчик, който да ми предложи стабилността на нета на БТК. Налгедал съм се на простотии и при Евроком, и при Ггбит, и при Визио. И като гледам как вървят нещата не ми се вярва в близките 2 години да се появи някой друг коректен доставчик. Няма да мога да се възползвам от далаверката за 50% отстъпка от месечната такса, но какво да се прави :D Но за ъплоуда наистина нищо не се споменава, а това е единственото, което ме изнервя

Link to comment
Share on other sites

в момента се сещам за 3 варианта, които би трябвало да минат.

- закриване на телефонния пост (което е доста крайно като вариант, но...)

- преместване на телефонния пост в друго населено място, където няма възможност да се пусне ADSL (примерно на село) и в този случай се дължи само такса за преместването на поста.

- 3тият вариант е доста трудно осъществим, но не и не невъзможен. да се намери сайт, който да е филтриран и да се прекрати по тяхна вина. доста хора го направиха като бяха филтрирали арената и си прекратиха договорите.

предполагам, че има и други възможности и вратички, но засега нямам намерение да спирам нета, а най-вероятно още тази седмица ще преподпиша договора за още 2 години :bgrin:

 

едит:Botev1912, за 3-та поредна година бтк увеличават 2-но скоростите, така че след 2 години може и да сваляме с 10мб за 30лв нищо не се знае.

Мисля,че вариянтите които изброи са неосъществими!Пишеш просто така за да отговориш нещо.Няма да се спирам на отговорите ти.Ако си прочетеш договора ще разбереш,че пишеш глупости.Смятам,че адвокатите на БТК са по-компетентни от теб и няма да си оставят "каруцата в калта".Като си имаш договор ще си го изпълняваш. ;)
Link to comment
Share on other sites

Мисля,че вариянтите които изброи са неосъществими!Пишеш просто така за да отговориш нещо.Няма да се спирам на отговорите ти.Ако си прочетеш договора ще разбереш,че пишеш глупости.Смятам,че адвокатите на БТК са по-компетентни от теб и няма да си оставят "каруцата в калта".Като си имаш договор ще си го изпълняваш. ;)

майка ми има доста клиентки, които работят в бтк, така че нека да предположим, че знам малко повече от теб? колкото до договора аз си го изпълнявам и имам намерение да продължа да си го изпълнявам, така че слабо ме интересува кой по къв начин ще си го прекратява. питаш ме какви са вариантите, аз ти ги казах. щом мислиш, че са неосъществими здраве да е. бтв земи си прочети договора и виж кво пише за филтриране на разни сайтове и имат ли право да го правят и ако нямат значи нарушават договора си и преспокойно можеш да го прекратиш. както казах доста хора се възползваха и го направиха при филтрирането на арена.

Link to comment
Share on other sites

... Но за ъплоуда наистина нищо не се споменава, а това е единственото, което ме изнервя

днеска се обадих за инфо - ъп-а си остава същия (4 Б канала).

 

колкото за това че се обвързваме с още 2 години (отначало) ми иде на акъла - за какво по дяволите са ми 4мб даун интернешънъл :confused чесно, 2 мб си ми беха ехтра, ся требе да мисла няква простотия че да не се чуствам минат :D

 

за качеството на услугата - ноУ комент

 

колкото до появата на конкуренция пари/качество, единствената конкурентноспособна среда за пренос на данни на broadband услугите е FTTH (леко еволюирала ЛАН технология ;) )

Edited by Heller12a
Link to comment
Share on other sites

днеска се обадих за инфо - ъп-а си остава същия (4 Б канала).

Аз се обадих сега и ми казаха, че и той се увеличавал двойно :unsure:

Като отида в офиса им днеска за да преподпиша ще питам как стоят нещата пак :)

Link to comment
Share on other sites

ся ида от офиса. упоменатите скорости влизат в сила от утре, а договора може да с поднови още днес.

 

ъп-а си остава 256

Link to comment
Share on other sites

А след като се преподпише договора, след колко време влизат в сила новите скорости?Да не би пак да се чака 2 седмици като при прекарването?

Link to comment
Share on other sites

Сутринта и аз отидох да подновя договора. Направиха ми проблем, че ми оставали повече от 3 месеца до края на договора и не се съгласиха да ми го подновят. Понеже съм нагъл :P към 5 часа отидох отново при други служителки, с които се разбрахме както трябва :) . Оказа се обаче, че системата още нямала от новите формуляри за договора и трябваше всичко да се направи на хартия и после като ъпдейтнат системата да го качат и в базата данни(или нещо подобно). Ако до утре вечерта не са ми дигнали скоростта почвам яко звънене на съпорта :)

 

 

П.П. Трябва да дигнат малко ъплоуда, че много трудно се поддържа рейтинг в тракерите :( . Тва направят ли го няма да имат грешка :)

Edited by Vartkes
Link to comment
Share on other sites

Fr0Zen завиждам ти :) мен вчера към 19 часа ми са обадиха да ми кажат че тва не можело да стане. след тва говорих с 0800 100 откъдето ми казаха че най-вероятно объркването е във връзка с промоционалните цени за 3/6 месеца за нови абонати. днеска пак бях и се надявам утре да мога се похваля с твоите скорости :)

 

и между другото като си тестваш международния ей тва ти е мерилото ;)

156027607.png

Link to comment
Share on other sites

Нещо не съм на ясно, защо пък точно Амстердам?

 

156050517.png

 

А по темата-да и аз съм съгласен че трябва да дигнат ъплоуда, но всичко с времето си да се надяваме.Трябва да сме доволни на това ново учеличение, е поне аз съм :) След като миналия месец бях на ЕК сега се чувствам направо прероден след вдигането на скоростите, да не говорим че пинга ми падна към ~50% :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...