Jump to content
BulForum.com

БТК / Виваком ADSL


Recommended Posts

  • Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Е до Гарата точно знам 2 офиса, в които си ползват БТК АДСЛ и нямат проблеми. По-скоро виж как си вързал модема за телефонната линия.

Link to comment
Share on other sites

Нета .. колкото и да ви се струва лудо е добър :) на работата с 2 мегабита .... бизнес тарифата :) държи се добре. Кофтито е .. и което ме дразни че УПЛОУДА му е малък .. надявам се скоро да измислят нещо за това :) :punk

Link to comment
Share on other sites

бтк филтрира ип-тата и по този начин спря достъпа на потребителите до arenabg.com и http://thepiratebay.org/ . мисля че нямат право и че сами нарушават договара си, в който пише, че имаме пълен достъп до интернет. утре ще ми оставят само icq и microsoft.com. така че аз лично мисля да направя нещо по въпроса, след като си проуча договора по-обсоятелствено. тъй като те не си изпълняват договора не виждам защо аз да го правя и да не го прекратя. следващата стъпка ще е съюза за защита на потребителите и ако там нищо не стане ще видим дали ще се съберат хора, за да ги осъдим :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

http://thepiratebay.org/ си е достъпен. Филртиран е само Arenabg и то на базата на тази смешка:

 

http://www.flickr.com/photos/38318367@N00/423111638/

 

Обаче ако им издадат такова нареждане и за http://thepiratebay.org сигурно и него ще филтрират...

 

Новината от вчера е, че освен бТк и ITD са получили подобно полицейско нареждане и също са филтрирали Аренабг...

 

Добре дошли в Китай! Само там и в арабските държави се цензурира по подобен полицейски начин Интернет... Дори в Турция, за да спрат YouTube им се наложи да минат през съдебно производство и да вземат съдебно решение след съотвения процес... А у нас - полицията си прави каквото си иска - няма съд, нямаш право на защита - щом те казват, значи си виновен. Сигурно сме единствената държава в ЕС с официално прилаган и толериран полицейски произвол

Edited by abortivus
Link to comment
Share on other sites

Както 1милион пъти съм го казвал това което правят в момента е защита на чужди интереси не на наши вместо да се занимават с далеч по смислени неща не разбраха че немогат и няма да успеят да изкоренят пиратството не са го направили най-развитите страни камо ли ние..тва е нещо от сорта на това да пикаеш срещу вятъра...

Link to comment
Share on other sites

тва е нещо от сорта на това да пикаеш срещу вятъра...

 

хахаха напълно си прав :)

 

 

 

а аз се чудих защо не мога да влезна в арената... :angry: явно бтк са нямали избор .Но не се знае какво ще стане сега...Ако ще се съди някой май ще трябва да е МВР :lol:

Link to comment
Share on other sites

сега е момента да си прекрати договора някой ако иска - без последствия за себе си - по вина на бТк... изменят същността на предлаганата услуга - аз не съм подписвал за "Достъп до Интеренет без едни Адрес"...

Link to comment
Share on other sites

да направо ще си прекратя договора щото не мога да влизам в арената :D

+ това решението не са го взели от БТК щото така им е кеф

Link to comment
Share on other sites

Това с ограничаването е свръх голяма простотия :lol: На момента хората пуснаха прокси специално за случая :punk :punk :punk

абе те хубаво пуснаха, ама това не решава проблема поне при мен. в арената влизам през проксито, но после като пусна торента не иска да се свърже с никой :(

 

едит: грешка тръгна :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

абе те хубаво пуснаха, ама това не решава проблема поне при мен. в арената влизам през проксито, но после като пусна торента не иска да се свърже с никой :(

мисля, че го знаеш, но все пак да го кажа - трябва и торент клиентата си да го направиш да минава през това прокси :)

 

колкото до бтк-а ... аз веднага бих се задействал, ако ми ограничат достъпа.

т'ва вече е толкова безумно, че просто започва да става жалко.

Link to comment
Share on other sites

колкото до бтк-а ... аз веднага бих се задействал, ако ми ограничат достъпа...

 

Чакай само хората да тръгнат в понеделник на работа :D Като знам за какво се ползва през повечето време служебния адсл... :lol: ще им позагреят съпорт телефоните на битикей-ци :lol:

 

т'ва вече е толкова безумно, че просто започва да става жалко.

 

Що бе глей к'ва веселба е :) Така не съм се смял скоро...Шоуто на Милен Цветков стана егати бестселъра,админите я гледат съжалително а къдравата овца нарежда "ще плащат щото..." :lol: Арена vs НСБобеца-2:0 :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вчера си взех Инсталирай Сам пакета и сега чакам да ми пуснат нета :)

Точно хванах Великденската промоция :D

Ще напиша първите си впечатления в края на другата седмица след като го изпробвам :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера си взех Инсталирай Сам пакета и сега чакам да ми пуснат нета :)

Точно хванах Великденската промоция :D

Ще напиша първите си впечатления в края на другата седмица след като го изпробвам :)

 

na vsqka cena da spodeli6 za6toto i az sam se orientiram kam tiq 2mb ot promoziqta.kaji neta kak varvi s kolko svalq6 naprimer ot data i arena i vijda li se wrzru.com,govorim za tova - promoziq btc - i kaji ti na koq to4no si

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

нета и пинга са чудесни. имат проблем с ДХЦП-то и съпорта им препоръчва статична настройка на мрежата.

ip: 192.168.1.2

mask: 255.255.255.252

gate: 192.168.1.1

dns:212.39.90.42

212.39.90.43

 

проблеми съм имал само два пъти, като в последствие се разбра че е било за цял пловдив.

Link to comment
Share on other sites

нета и пинга са чудесни. имат проблем с ДХЦП-то и съпорта им препоръчва статична настройка на мрежата.

ip: 192.168.1.2

mask: 255.255.255.252

gate: 192.168.1.1

dns:212.39.90.42

212.39.90.43

 

проблеми съм имал само два пъти, като в последствие се разбра че е било за цял пловдив.

 

 

dobre de kaji na koq tarifa si i s kolko svalq6 naprimer ot data.bg

Link to comment
Share on other sites

dobre de kaji na koq tarifa si i s kolko svalq6 naprimer ot data.bg

абе, пич, тва колко пъти е писано в тая тема не знам. в момента съм на 1024 и свалям със 120к на 2048 се сваля с около 250, ако толкова не вярваш щи направя по един шот и за 2-те тарифи.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

абе, пич, тва колко пъти е писано в тая тема не знам. в момента съм на 1024 и свалям със 120к на 2048 се сваля с около 250, ако толкова не вярваш щи направя по един шот и за 2-те тарифи.

 

 

10x ,nqma nujda ot 6otove.sbogom evrokom :D

Link to comment
Share on other sites

абе, пич, тва колко пъти е писано в тая тема не знам. в момента съм на 1024 и свалям със 120к на 2048 се сваля с около 250, ако толкова не вярваш щи направя по един шот и за 2-те тарифи.

но забрави да споменеш най-важното - двугодишен договор

Link to comment
Share on other sites

kakto i fakta 4e nemoje6 da govori6 normalno po skype ili da tegli6 torenti za6toto sa ograni4eni konnekciite

viiipeer_ - в голяма заблуда си или някой те е излъгал, защото и аз като velvet_underground в нас съм на 2048 тегленето на торенти + скайп и WOW си вървят без грешка, понякога даже към този коктейл прибавям и радио, но това е по-рядко.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...