Jump to content
BulForum.com

БТК / Виваком ADSL


Recommended Posts

Само аз ли свалям изключително бавно от датата през последните няколко дена :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Само аз ли свалям изключително бавно от датата през последните няколко дена :blink:

Поне си стигнал до свалянето :lol: Иначе да, мн зле последните няколко дена датата.Чуда се ... на всички доставчици ли има проблеми :ghost

Link to comment
Share on other sites

То да беше само дата, нещо тая седмица бтк са много зле:

 

Днес съм направо откъснат от света. Не мога да отворя НИЩО!

при мен нета си фърка звънкай на съпорта...

Link to comment
Share on other sites

и при мен фърка само от датата свалям с 3к :angry1

да не би да има пак някаква "закачка" между БТК и датата ????

Link to comment
Share on other sites

2 такси ADSL BTC 4096 Безкрай и 2 ADSL WiFi модем. А на всичкото отгоре таксите са по 28 и 31лв съответно, а не по 17, както трябваше!

е няма такава цена 17 лв. за 4096 и никога не е имало.... :blink: и wi-fi то ти 2.40 на месец.

Link to comment
Share on other sites

Довечера или утре ще пиша за "бтк тв". Бях забравил, че съществува, а се оказа,че имам подарък- кино или музикален пакет/ май всеки абонат получава безплатен пакет/. Избрах кино и мога да гледам 10 филма. Няма нови заглавия. Остава да видя и качеството.

Link to comment
Share on other sites

ами аз днес се регистрирах и го пробвах, ама нещо не можах да схвана принципа (а и бързах малко, та не съм се занимавал много много)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво се случва с БТК ТВ, но не тръгва абсолютно нищо. Появява се единствено рекламният им клип. А като цъкна на "абонамент" пише, че имам 10 филма. Обадих се, но отсреща ми говореше някаква мацка, която е по-подходяща за еротична линия. Дори не знаеше, че съществува безплатен пакет. Започна да ме убеждава, че съм много прост, трябвало да се плати онлайн, ама да съм си рестартирал модема :blink: Хванах се за главата, но все пак го рестартирах, за да я накарам да млъкне, но според нея трябвало поне 50-60 секунди да изчакам преди да включа модема.... Попитах я дали има елементарна представа кое как работи и какви услуги предлагат на клиентите си, защото явно не беше във час. Ответният отговор беше, че много добре ги разбирала, което беше ясен знак, че трябва да затворя телефона, за да не си съсипя нервите. И без това се налага да се разправям с тях по друг повод, сега мисля да добавя и измислената им телевизия с измисления безплатен пакет. Вече започвам да се чудя дали да не прекъсна договора, защото и без това така са оплескали нещата в моя случай и сигурно няма да ми е особено трудно. Лошото е, че не мога да намеря стабилен доставчик в моя район

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
q mi kajete naposledak dovolni li ste ot btk shtoto az sq mislq da minavam kam tqh ?

ми не е като преди да увеличат скоростите :cry

искам си обратно 2-та мегабита с двумегабитовия пинг от тогава :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

gledah che ima nqkva tarifa ot 20 lv.

kakva e skorosta na vatreshen i vanshten ?

щом питаш за скорост на "вътрешен и външен", явно не си се ориентирал към правилното isp :D

при бтк няма разлика ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе силно казано. На БТК силата им е че са стабилни... относително.... т.е. ако нет-а спре проблема ще е или че някакъв сериозен кабел са го прекъснали при разкопки или че тока е спрял в половината град или че модема ти е заминал от токов удар. А не да е станало неясно какво и къде.

 

Но за скорости не очаквай нищо особено. Сваляш максимум с около 250кб качваш с към 30... това на 37лв-вата тарифа... за 20 не ми се мисли какво получаваш.

 

Както нееднократно съм казвал - тях ги имам за backup линия. Ползвам основно Langame понеже подобни скорости другаде няма (преди по навик си стоях на евроком но накрая ми писна на "калинката" от глупости и ги зарязах), а ADSL-a го ползвам за резерва и през останалото време жена ми го ползва на нейната машина да си чопли из нет-а каквото и е кеф. Свалянето на филми примерно с торенти през ADSL-a не е особено добра идея освен ако не си решил че утре-другиден може да го гледаш филма и не припираш толкова да го свалиш сега точно. А и с този "ъп" доста време ще трябва да сийдваш за да не те отрежат за кофти рейтинг...

Link to comment
Share on other sites

Но за скорости не очаквай нищо особено. Сваляш максимум с около 250кб качваш с към 30... това на 37лв-вата тарифа... за 20 не ми се мисли какво получаваш.

имаш грешка в цената нещо 31 лева е за посочените скорости!!!

Link to comment
Share on other sites

имаш грешка в цената нещо 31 лева е за посочените скорости!!!

е, к'ва грешка да има? имайте предвид, че не всеки хуква да си подновява договора с още 2 год., когато бтк решат да пуснат нови оферти, които са по-изгодни от старите. майка ми вече е повече от година на 31 лв./мес. и скоростта й е 128 kb/s

Link to comment
Share on other sites

nachi s 2 dumi jiv tashak.. i maikami i kazali che skorostite bili kato na ggbit i tq vednaga podpisala 2 god dogovor tyi i kato imali postoqnno internet ebasi shita naprao mi idva da se hvarlq prez terasata :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Ами подписала двугодишен договор щото е 2но по-ефтино така :)

 

За постоянното имане на интернет - няма майтап - другите и да спрат обикновено АДСЛ-а го има. Това че е бавен и за сийдване на торенти не става особено е друга тема - на теб това ли ти трябваше най-много? Инак за браузване, чат, и друга по-сериозна работа става идеално - т.е. аз ползвам разни конзоли, remote desktop и подобни - работи си чудно. За разговори през един VoIP рутер също става... Въпроса е какво искаш. Ако искаш скорости - пускаш LAN за предпочитане към Langame според (и в никакъв случай към Визио - мое мнение е това който е доволен от тях да ме опровергае, аз откак се запознах с "Жорката" и точно този провайдер съм го зачеркнал от списака на тези към които бих се включил... а и като знам какви ги вършеше преди с dial-up картите... мне - мерси)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте имам голям проблем преди няколко дни подписах договор със БТК за предоставяне на АДСЛ избрах си скорост 4096мб и ми казаха че трябва да се провери дали линията го подържа след проверката от техниците ми беше казано че тази скорост се подържа и нямало проблеми да я ползвам.След няколко дни ми пуснаха нета. 3-4 дни нямаше никакви проблеми със скоростта беше много добра и стабилна докато вчера незнайно защо падна на 2мб обадих се на ония специалисти и ги попитах защо така те ми отговориха че ще проверят какъв е проблема дойдоха техници замериха линията и внезапно се оказа че не мога да ползвам 4мб кабелите били стари.Казаха ми да преподпиша договора за 2мб което мен не ме устройва ходих в бизнес центъра и ми отговориха че не мога да разтрогна договора и да съм си ползвал по ниската скорост. Кажете има ли начин да го анулирам тоя договор при положение че те не ми предоставят заявената скорост?

Link to comment
Share on other sites

Казаха ми да преподпиша договора за 2мб което мен не ме устройва ходих в бизнес центъра и ми отговориха че не мога да разтрогна договора и да съм си ползвал по ниската скорост. Кажете има ли начин да го анулирам тоя договор при положение че те не ми предоставят заявената скорост?

 

Ха! Сериозно ли? Ами ти си подписал договор за 4мбита, като не могат - а ти не искаш за по-ниския или да си намерят да ти пуснат желаната скорост или договора се анулира по тяхна вина. Кажи им че или анулират договора или ще дойдеш с адвокат ако трябва. Но по никакъв начин не могат да те принудят да подпишеш този за 2та мегабита. Замисли се - щом се опитват да те накарат да подпишеш друг договор явно без твоя подпис не може. А щом не може колкото и да ти се пени лелката от търговския им център очевидно е в грешка. Ох как обичам да се "заяждам" в подобни ситуации :) Не можело ли? Аз ако съм достатъчно вкиснат вероятно и инсталационната такса ще успея да си взема обратно ;)

Link to comment
Share on other sites

nachi s 2 dumi jiv tashak.. i maikami i kazali che skorostite bili kato na ggbit i tq vednaga podpisala 2 god dogovor tyi i kato imali postoqnno internet ebasi shita naprao mi idva da se hvarlq prez terasata :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

другият път недей пращай майка си, ами иди ти и си пусни къвто нет искаш. кво е виновна жената, длъжна ли е да разбира от и-нет или пък че сина й иска да сваля торентчета?

Link to comment
Share on other sites

Ха! Сериозно ли? Ами ти си подписал договор за 4мбита, като не могат - а ти не искаш за по-ниския или да си намерят да ти пуснат желаната скорост или договора се анулира по тяхна вина. Кажи им че или анулират договора или ще дойдеш с адвокат ако трябва. Но по никакъв начин не могат да те принудят да подпишеш този за 2та мегабита. Замисли се - щом се опитват да те накарат да подпишеш друг договор явно без твоя подпис не може. А щом не може колкото и да ти се пени лелката от търговския им център очевидно е в грешка. Ох как обичам да се "заяждам" в подобни ситуации :) Не можело ли? Аз ако съм достатъчно вкиснат вероятно и инсталационната такса ще успея да си взема обратно ;)

Абе отначало се правиха на много сигурно че не може да се анулира,но като им споделих за адвокат и съд решиха веднага да ми дадат да попълня жалба относно проблема и като си излезе оная баш шефката попитах едно от момичетата дали съм прав да искам анулиране и тя каза че съм си със правото така че ще изчакам да видя какъв е отговора им и тогава мисля да се разходя до съда :devil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...