Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

Последната серия нещо не ме зарадва особено. Жалко, че вече трябва да чакам за нови епизоди и още по-жалко, че като цяло не са на нивото на предишните.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Няма начин да са по-добри от другите. Всеки сериал в началото е интересен, но скучен в средата и края.

Link to comment
Share on other sites

Няма начин да са по-добри от другите. Всеки сериал в началото е интересен, но скучен в средата и края.

"Скучен",леко леко.Това е един от сериалите които колкото и сезона да имат винаги епизодите са уникални.

Link to comment
Share on other sites

на мен пък новите персонажи ми харесват и наистина ми е интересно какво ще стане напред. малко разчупиха сценария и според мен се е получило добре. чакам с нетърпение следващата серия :punk

Link to comment
Share on other sites

"Скучен",леко леко.Това е един от сериалите които колкото и сезона да имат винаги епизодите са уникални.

Не съм казал, че вече е станал скучен, но ще стане! Да видим ако направят като Дързост и Красота 9834893489034 сериала дали ще ти е интересно още..

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм съгласен. Има доста сериали, които са интересни до края, а дори и по-интересни като свършват. Не че е слаб сега, но някак с тези новите, изведнъж от човек на логиката и атеист тръгва да ръга някакви ножове в контакта... малко блудкаво и определено 4ти сезон е малко "по-мек", няма я тази острота в закачките и коментарите. По-малко брутален е с други думи.

Link to comment
Share on other sites

И пак може да се каже, че всичко е доста относително - може отново старият Хаус да се появи - бруталният! Все пак това е едва трети епизод - има още 19, не се знае сценаристите какво са замислили.

 

Стаматчо сигурен съм, че сериала няма да е вторият "Дързост и Красота" или "Далас". Не вярвам, че Фокс ще го направят и вторият "Приятели" - говоря за продължителност разбира се. Но няма какво да спорим сега - всеки си има мнение и виждане за сериала.

 

Създателите му са специалисти - аз съм оптимист и вярвам, че бъдещето му няма да е блудкаво и размито.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Прав си ТАЗ, всеки с мнението си.

 

Хаус е човек на който не му пука за нищо, затова и бръкна в контакта за да види дали има нещо от другата страна, но и беше сигурен, че онази ще го спаси... Но прави сте не е чак толкова брутален както в миналите сезони :)

Link to comment
Share on other sites

Е, нали идеята е, че е омекнал, защото му липсва старият екип :) Уилсън постоянно нещо му подмята по темата. Нормално е да е малко по-замислен и .. не толкова себе си :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че трети, но не съм сигурен, гледал съм само 2 епизода само. Или 3ти или 2ри. Какво стана в последната серия?

Link to comment
Share on other sites

Този филм е първият от този род който ми харесва.Сега ще гледам и 4-ти сезон и съм сигурна че дори и леко поомекнал след загубата на стария си екип,Хаус си е Хаус и пак ще започне с шегичките и критиките.

 

Дори и да не се върне старият Хаус мисля,че са запланували все нещо с което да ни изненадат.

Link to comment
Share on other sites

В рекламната заставка видях само,че в последната серия май двама студента го напуснаха.Не я гледах.

Link to comment
Share on other sites

аре де 4та серия не е ли излязла вече ?

Епизод 4 "Guardian Angels", дата на излъчване 23.10.2007 (FOX, Global). В сряда ще се гледа, така че спокойно - краят на света все още не е настъпил.

 

Остани със здраве!

 

ХЕ-ха-ха, забвен си...

 

P.S. Да, такъв съм понякога - какво да се прави. Ако имаш нещо да ми казваш - има си ЛС.

Благодаря за вниманието.

 

P.S.S.

Да разбрах, ти си този, на който му е "през :censored2: ". Разбрах ти посланието.

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...