Jump to content
BulForum.com

Tv Series : House MD


d-phrag

Recommended Posts

... Гледай го, за да видиш един от най-великолепните образи, които съм срещал по сериалите.

...Именно, много точно казано. Много брутален тоя Хаус, малееее......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Гледах първата серия, забавна е. Само дето заради тъпите медицински термини и болести и т.н. трябва да го гледам със субтитри, а субтитрите за първи сезон явно са ужасни.

Link to comment
Share on other sites

liquid не знам Кийлъра от къде ги беше дръпнал, та ми даде пълните 3 сезона, но си спомням, че субтитрите на първи сезон си бяха добри. Трябва да провериш subs.sab.bz или при юнаците.

А иначе най-накрая, малко преди 8 часа се появи и втори епизод - ето и линка в Замунда. и Арената

Приятно начало на деня. ;)

Link to comment
Share on other sites

Вече съм почти към края на първи сезон, доста е интересно, но главно заради самия Хаус и поведението му. Дано в другите сезони персонажа му не стане прекалено предсказуем.

Иначе преводите (повечето) са на Turezki или нещо такова. Постоянно има субтитри на три реда, но това не е такъв проблем, с тези диагнози и разговори не се изненадвам, но грешките при превода са на всяка серия. От вчера за две серии прочеох следните глупости:

 

Hang in there - Изчакай тук.

There have been 10 cases in the last 20 years - Имало е 20 случая през последните 10 години.

There is enough irony for all of us - Има достатъчно железни за всички нас.

 

Ако си водя записки грешките ще са доста повече и има далеч по-интересни от тези :).

Сериалът много ми харесва и се радвам, че го откривам чак сега. Цели 3 сезона един след друг да мога да изгледам - голям кеф! :)

Link to comment
Share on other sites

хехе, наистина - има такива грешки. Може и аз да не съм им обърнал внимание, защото го гледахме с половинката без субтитри, но чат пат като няма какво да правя си пускам някоя серия и субовете тръгват автоматично, та има - не може човек да се оплаче. Имаше във втори и трети сезон много добре направени събтитри, но не си спомням на кой бяха. Ако искаш ще ги рар-на и ще ти г пратя.

 

Колкото до Хаус - изобщо няма да се разочароваш, персонажа му няма, а и не може да стане предсказуем. Ще ти достави удоволствие да изгледаш сериите. При мен това беше на един дъх.

 

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледам със субтитри, че поне да знам тези диагнози и болести как се пишат, не че като ги прочета ги разбирам повече де :)

Надявам се наистина да си остане така интересен, просто ме скъсва от смях. Няма как иначе, сарказма и иронията са му просто уникални. За субтитрите - няма нужда. Те ще са същите, само в юнаците има субтитри за първите сезони. Аз свалям торентите от Арена, а те ги взимат от там. Благодаря все пак :)

За тези, които може да не са го започнали, ето линкове:

 

House M.D. Season 1 Complete

House M.D. Season 2 Complete

House M.D. Season 3 Complete

За жалост са ХДТВ, а не ДВДРип, но все пак качеството им е доста добро.

Link to comment
Share on other sites

Изтрещявам, ей...преди малко бях на косъм да скоча и да запляскам от щастие, когато видях, че в замундата е качен новия епизод. Все пак успях да запазя самообладание и ще отпразнувам случая като зрял човек и ще си приготвя солидна закуска за зяпане :)

Link to comment
Share on other sites

Сезони 1 и 2 са излезли на DVD още на 8-ми Май, Сезон 3 е излезнал на 21-ви Август, но все още никой не ги е рипнал май :(

А колкото до HDTV - аз си дръпнах това, което се появи в Замунда преди седмица - говоря за първи епизод от новия сезон, просто качеството беше разкошно, но и размера също - 1,1 GB :)

 

хахаха PSYCHOSIS - добър апетит с новата серийка!!!

Link to comment
Share on other sites

Знам ли. Интрото не е променено, което ме кара да мисля, че Камерън, Чейс и Форман пак ще са с основна роля. Но и не ми се вярва да шътнат новите. Както и да е, не ми се разсъждава - достатъчно ми е да се къпя в гениалността на Хаус :D

Link to comment
Share on other sites

То е ясно, че ще се върнат, а и нали видя какво стана с Форман този епизод, така че е ясно какво ще последва.

Плюс това имаше и спойлери, които сега няма да цитирам, абе всичко с времето си. №13 има потензциал, а и след голямата издънка не я уволни, така че може да се увеличи самия екип, но ще поживеем и ще видим, да не гадаем. Мен "21 годишният" много ме радва - дано и той се навърта за в бъдеще.

 

А иначе тази серийка беше много добра, а и само как е вързана със следващата ;) евала.

 

Това блог-че много ми хареса, момчето доста добре си го поддържа - бравос.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми хареса епизода особено как Хаус опита ниър дет експириънса дано сезона няма мн големи драми като в миналия с Тритър че малко по оптимистично да мине 4-ти сезон

а с тази почивка от 2 седмици направо се насраха с извинение :) не им стига цяло лято..

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми хареса епизода особено как Хаус опита ниър дет експириънса дано сезона няма мн големи драми като в миналия с Тритър че малко по оптимистично да мине 4-ти сезон

а с тази почивка от 2 седмици направо се насраха с извинение :) не им стига цяло лято..

хехе, ми то почивката не е от продуцентите на сериала или от актьорите - заради телевизионната компания е. Явно ще има нещо. Поне така беше и когато излъчваха 10-ти сезон на "Приятели" преди години. Имаше моменти с по двуседмични паузи между епизодите.

Но какво са две седмици - докато се обърнем и те са минали ;)

А и да - за сега драми като миналия сезон няма, макар че като се сетя как се почна историята с ченгето още се хиля - много долно беше от страна на Грегъри така с бутонките да му влезне - хихихихихи :D

Link to comment
Share on other sites

Изцепката с Тригър завърши доста банално в крайна сметка. Уж всички документи всичко се следеше сериозно, а Къди изфабрикува документите.

Както и това, че тя му е сменила лекарствата не променяше факта, че той е наркоман, който върши измами, за да се докопа до Вайкъдин :) Но как да е..всичко останало някак те кара да не обръщаш толкова голямо внимание на такива неща :)

 

 

Четвърти сезон започва някак пошло, но се надявам това да се промени. Ей сега ще гледкам последния епизод с лъч надежда :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм епизода беше много много добър :) :) :)

Не знам кой каква версия е гледал,но в тази която аз гледах не бяха кътнали края (демек какво ще стане в следващият епизод)та именно тук видях,че Хаус ще си има работа с една жена която вижда духовете на умрелите (физиономията на Хаус беше уникална :laughing: ).Почва малко да прилича на Досиетата тоз сериал,но все пак си е THA BEST (е след South Park де :P ).

Link to comment
Share on other sites

D-Devil666Hell аз за това дадох линкче към онова блог-че, което се прави от DeMoNiAc, защото и той го беше описал това за следващата серия, а и както споменах - много добре си го поддържа детето. А пък ако искаш наистина спойлер - заповядай. Аз не обичам да ги чета ;)

 

KnoppiX - то всичко беше срещу него, ама нали той (Хаус) се правеше на маймуна и стоеше уж чист в клиниката а зависими, та и това влезна в съда като едно леко плюсче в негова полза, че после се разбра истината и че всичко излегна един голям сапунен балон - така беше, ама то пък си беше направено типично в Хайтов стил - лъжи, измами, подкупи, за да се добере до бялото хапче в оранжева кутийка ;)

За мен намесата на Къди дойде изневиделица и всичко изведнъж стана много, ама много бързо. Играта на котка и мишка преди това беше почти цял сезон и изведнъж - бум... Хаус чист и на свобода, а прокурора и ченгето гледат като в небрано лозе. Не знам, но и няма и значение вече де.

 

Дано ти хареса серията.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Субтитрите за 3тият сериал от 4ти сезон кога ще излезнат.. ? Да знам ако няма да е скоро да си го гледам без субс :)

Link to comment
Share on other sites

Сезони 1 и 2 са излезли на DVD още на 8-ми Май, Сезон 3 е излезнал на 21-ви Август, но все още никой не ги е рипнал май :(

 

Има ги рипнати в ДВДР, но няма бг субтитри за тях. Ако има интерес...

Link to comment
Share on other sites

Честито за субтитрите на 0403 ,но чух лоша новина. 4 сезон щял да бъде последен. :cry

Изък таман си харесах сериал по телевизията. Като свършат хаусовете си продавам ТВ-то.

Link to comment
Share on other sites

Честито за субтитрите на 0403 ,но чух лоша новина. 4 сезон щял да бъде последен. :cry

Изък таман си харесах сериал по телевизията. Като свършат хаусовете си продавам ТВ-то.

Тва пък отде го чу :confused :confused

Не намерих никакви новини доказващи,че това ще е последен сезон :excl:

Link to comment
Share on other sites

Честито за субтитрите на 0403 ,но чух лоша новина. 4 сезон щял да бъде последен. :cry

Изък таман си харесах сериал по телевизията. Като свършат хаусовете си продавам ТВ-то.

дай повече инфо

аз лично не вярвам че ще го спрат , в момента сериала е с най висок рейтинг във фокс а те няма да го отрежат толкова лесно

Link to comment
Share on other sites

Новите епизоди са голям ташак!Най-голямата гавра досега!

Link to comment
Share on other sites

дай повече инфо

аз лично не вярвам че ще го спрат , в момента сериала е с най висок рейтинг във фокс а те няма да го отрежат толкова лесно

Що да не ти се вярва ? И Ориндж Каунти беше с най-висок рейтинг и 4ти сезон беше последен зада не го развалят. Възможно е да го спрят след 4ти сезон! Надявам се да не го направят!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...