Jump to content
BulForum.com

zakrili sa saita za filmi


Recommended Posts

Имате ли офицялна информация , че фрее сърварите се закриват или само си чатим !

Брат ми за пример , не го греят торент програми и не му се търси из торент сайтовете за филм !

Абе хората искат да си влезнат в сайт с търсачка и да си намерят филма без да се занимават с излишни програми и да се затрудняват ! Ако имате информация за локалните и дали ще ги затварят или не , тогава пишете тук и обсъждайте ... то в темата не се вижда нищо и само се гадае !

 

Хммм... последно като влизах в арената, а и във всички други торенти, търсачка си имаше, и то перфектно работеща... Самия торент клиент не те кара да се занимаваш с него... Аз не намирам особена разлика между BitComet и FlashGet като интерфейс...

 

Това отговаря на част от моя пост , но има няколко малки проблеми !

Затварят фрее сърварите , вярно е гадно и все пак ще се преодолее с помощта на тракерите !

Но , аз свалям много бавно от повечето тракери и какво трябва да направи евроком за да не загуби част от клиентите си ... да компенсира това с овеличаване на външния трафик и като цяло скоростите ! Е добре ама сайтовете ще ги затворят за един ден и работата с увеличенията ще е мотат три месеца и затова ако имате информация за кога и какво , тогава говорете за тези неща ! ;)

 

Ами сменяш си доставчика... Иначе, в интерес на истината за мен няма разлика. И от торенти и от локала дърпам с ~46kb на моята тарифа от 18 лв. Точно заради това отдавна не дърпам от локала...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Запасяване с програми ?! WTF .. въпроса е: за какво ви са? какво толкова правите с тия програми.. особено при положение че основния набор от програми които ви трябват (най вече за да ровите в интернет, да ползвате поща, да слушате музика, да гледате филми, да общувате в интернет) са безплатни за сваляне и използване. Ако някой може да ми обясни ... :)

 

Да, примерно една операционна система като Виндолсът е абсолютно фрий. Също така Дреиймуйвър, Фотошоп, Илюстрейтър, Флаш и т.н. или пък Офис-пакета? Даже за един 3d mark ти се иска лиценз(за което не упреквам никой разбира се, т'ва си е нормално).

 

Моето мнение е, че докато България на "побелее" като държава и средната заплата не стане 3000 евро, тия локални сървъри не трябва да се спират! Нямам против да работя с лицензиран софтуер, да си купувам и интелектуалния труд на любимите ми музиканти, стига да е изпълнено горното условие. Даже тогава локалите сами ще залезят лека-полека. Ей така. От еволюцията...

Link to comment
Share on other sites

Хммм... последно като влизах в арената, а и във всички други торенти, търсачка си имаше, и то перфектно работеща... Самия торент клиент не те кара да се занимаваш с него... Аз не намирам особена разлика между BitComet и FlashGet като интерфейс...

Ами сменяш си доставчика... Иначе, в интерес на истината за мен няма разлика. И от торенти и от локала дърпам с ~46kb на моята тарифа от 18 лв. Точно заради това отдавна не дърпам от локала...

ама при торентите после трябва и да ъплоудваш,а с тоя ъплоуд едно филмче тряа да го държа само него да се ъплоудва към 24часа,а кво ли пък остава за игра от порядъка на 5-6гига :blink:

има и торенти без регистрации ама при тях скоростта е по ниска и не винаги ги има добрите рилийзи

Link to comment
Share on other sites

Ами аз дърпам от почти година от арената. Изтеглил съм страшно много, а съм качил много малко. Е, досега никой не ми се е "скарал"... Кой по колкото може ъплоудва...

Link to comment
Share on other sites

Абе тракерите са си хубаво нещо !

Ама както каза сондата , докато не получавам 3000 евро заплата ... и това няма да стане !

Има хора , които хляб немоат да си купят , а можещите и тези с компютрите едва ли им се иска за всичко да бъркат в джоба при положение , че заплатата ти е 30 пъти по-малка от споменатата по-горе ! Айде някой да даде информация кога ще ставаме европейци и кажете дали това за локалните е потвърдено ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Да, примерно една операционна система като Виндолсът е абсолютно фрий. Също така Дреиймуйвър, Фотошоп, Илюстрейтър, Флаш и т.н. или пък Офис-пакета? Даже за един 3d mark ти се иска лиценз(за което не упреквам никой разбира се, т'ва си е нормално).

 

Моето мнение е, че докато България на "побелее" като държава и средната заплата не стане 3000 евро, тия локални сървъри не трябва да се спират! Нямам против да работя с лицензиран софтуер, да си купувам и интелектуалния труд на любимите ми музиканти, стига да е изпълнено горното условие. Даже тогава локалите сами ще залезят лека-полека. Ей така. От еволюцията...

 

Баце, те в Германия не взимат такива заплати бе :) 2500 им е средната заплата на хората, а ние с нааканите дупета, дето ни мързи в червата, направо на 3000 скочихме. Програмите дето ги изреждаш не са за домашен потребител. С тези програми хората работят и си вадят хляба и затова си имат съответната цена. Както един качествен поялник е над 100$, така е нормално и тези програмки да са скъпи. Да бе, знам че искаш да се учиш на тях безплатно, ама в Европа такива филми няма. Отиваш плащаш си курса, учиш, намираш си работа след това да си избиеш парите за курса и след това да си вадиш хляба с уменията, ако разбира се имаш умения следствие на курса. Дотогава караш на социални помощи или работиш нещо, че да имаш да папкаш. Ама се иска яко бачкане за тая работа, пък ние тука на такива хави, като якото бачкане, не сме свикнали. Искаме мекичкото, козуначе ако има. Ти замислял ли си се, че хората дето са създали тея програми са си съдрали задника от бачкане докато изкарат продукт. И че една качествена програма се разработва години наред и в нея са вложени сума пари, като дори не е ясно дали ще се възвърнат един ден. Българската наглост е безгранична, в това съм се убедил многократно. Откъде накъде на нас, като едни видни членове на Европа и Света, ще ни се предлагат продукти за хиляди долари за без пари. За това че сме ебахти търтеите и толкова години лежахме и пърдяхме на свинско с кисело зеле, вместо да си оправиме скапаната държава ? Аз ако съм на Европа, нямаше пръста да си мръдна даже.

Link to comment
Share on other sites

Че какъв е смисала на интернет , за какво плащам !

Айде 2007 всички Българи юнаци да минават на линукс !

И за какво ще се спират локалните , ние ли сме виновни ... ние ли хакваме сайтовете на производителите и кракваме продукт , който струва милиони и е правен в продължение на 10 години !

Няма такова нещо , защото всичко намерено и това в локалните е взимано от чужди сайтове и тракери ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако единственото приложение, което намираш на Интернет, е тегленето от локални сайтове, то тогава е излишно да ти обяснявам какво имам предвид. Очевидно не би ме разбрал. Колкото до другото, то е така, но на запад няма сървъри по 12-13TB пълни с пиратски софтуер, които се предлагат свободно, ще ме прощаваш. И къде пише, че трябва да минаваш на Линукс, което пък няма как да го направиш, щото няма версия на любимите ти игри за Линукс. Просто си купи Уиндоус или карай с пиратката, какъв е проблема. След време това няма да е възможно, но докато може карай с пиратския. И между другото горе говорех за програмите, а не за Уиндоуса. За Уиндоус и мене много трудно може някой да ме накара да дам пари. Ама както и да е, не си първия дето му е трудно да прочете мнение дето е повече от две изречения.

Link to comment
Share on other sites

Е , да разбирам , че интернет не е за теглене от локалните и си плащам за предоставената връзка , а не за нелегален софтуер !

Но , почти цалята информация на локалните се добавя от чуждестранни сайтове !

И да затворят локалните ще има тракери и винаги ще се намират хакери и кракери , който да набавят нужната "доза" информация за без пари !

Проблема е там , че много бързаме с промените и дай веднага да да затворим локалните и стига сме спамили ми някой да каже къде го е слушал това за затварянето ... иначе локалните ще си отидат някога ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Az ne moga da razbera teq deto se oplakvat, 4e im trqbval net kakvo se oplakvat... 4 mbita malko li sa vi?

БТК ADSL 4096 BIZ - dogovor za 24 meseca i cena pod 100 leva na mesec za net. Nqma i ograni4enie na rabotnite stancii zad IP-to. 100 poshtenski kutii, 30 mb webprostranstvo. Ot tova pove4e kakvo iskate???

 

otdelno ako reshite da polzvate sami neta - 2 mbita i pod 40 leva mese4na taksa... sigurno i tova vi e skupo?

Link to comment
Share on other sites

Хммм... последно като влизах в арената, а и във всички други торенти, търсачка си имаше, и то перфектно работеща... Самия торент клиент не те кара да се занимаваш с него... Аз не намирам особена разлика между BitComet и FlashGet като интерфейс...

Ами сменяш си доставчика... Иначе, в интерес на истината за мен няма разлика. И от торенти и от локала дърпам с ~46kb на моята тарифа от 18 лв. Точно заради това отдавна не дърпам от локала...

hahahahah съвпадение и аз дърпам торнети предимно!!! и на същата скорост. с една дума ниокй няма да умре ако няма локал

Link to comment
Share on other sites

Хаха,абе спокойно бе хора,нищо не е спряно :)

След малко баща ми се прибира и ще го питам ;)

 

EDIT : Спокойно,нищо не са закрили,изтрили и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Хаха,абе спокойно бе хора,нищо не е спряно :)

След малко баща ми се прибира и ще го питам ;)

 

EDIT : Спокойно,нищо не са закрили,изтрили и т.н.

Е баща ти някво шефче ли е ? :)

Link to comment
Share on other sites

аре ве майна дайте на обикновените хора малко яснота, кво стаа

да се местя ли на друг доставчик, какво???

Искаш да ти кажат дали да се преместиш? :D

 

Ако локалните на Евроком отидат, другаде се съмнявам да намериш :)

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ти кажат дали да се преместиш? :D

 

Ако локалните на Евроком отидат, другаде се съмнявам да намериш :)

 

Що си мисля че Лангейм имат или се бъркам !? :blink:

 

warezzz.com or smth...

Link to comment
Share on other sites

Що си мисля че Лангейм имат или се бъркам !? :blink:

 

warezzz.com or smth...

Аз казвам, че Евроком не биха затворили уарезите за кеф. Това значи, че ако няма Евроком сайт за безплатни филми, то би трябвало и на другите да няма. Всичко е породено от нещо, за което не знаете.

Link to comment
Share on other sites

В момента се е поебал SQL-a ако някой ме разбира ко му говоря който не разбира ма боли такоата ... та начи сървърите си ги има обаче каталога е валад. Боли ме хуя дали ще ми спрат локалните или не искам да имам свястен нет а не да чакам по 1 мин да ми се отвори калдата-та примерно и да имам около 50% загуби на пакети и да не мога да ползвам нетя за нищо друго освен чат и отваряне на форума пак с 9568586 зора.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...