Jump to content
BulForum.com

zakrili sa saita za filmi


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Off:

Не мога да разбера защо само спамите темата и без тва никой от вас, които сте писали, знае какво точно става. Изчакайте някой модератор или някой админ да дойде и да каже ще ги бъде ли или не, писането на безсмислени постове е излишно!!!

 

 

И честита нова година!

Link to comment
Share on other sites

Off:

Не мога да разбера защо само спамите темата и без тва никой от вас, които сте писали, знае какво точно става. Изчакайте някой модератор или някой админ да дойде и да каже ще ги бъде ли или не, писането на безсмислени постове е излишно!!!

И честита нова година!

 

 

Какво те навежда на тази мисъл? :) аз работа в нет доставчик и там също закрихме сървърите от днес :)

Link to comment
Share on other sites

Стига сте мрънкали не са спряни локалните и те ще продължават да работят

http://play.evrocom.net/forum/index.php?showuser=1107

 

ЕДИТ:Вече работят.От мухата слон направихте.Кат са ги закрили има торенти,ние нямаме локална скорост,така че кво ревете.

Link to comment
Share on other sites

Може и да е било заради това , че спряха трети и четвърти блок на АЕЦ ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам информация, че ще работят още няколко месеца.

Така, че стига пискайте.Като ги закрият ще кажат :)

 

Пък и ГГБит с това дигане на скоростите няма да имате проблеми.

Всичко излиза на торенти много бързо.

Пример с филми и игри - излизат 1-2 часа след премиерата си :)

Торенти бол :)

Link to comment
Share on other sites

Мен тва прословуто увеличение на скоростите на ггбит все още не ме е хванало,а иначе както казах не е болка за умиранет че не ми отваря унгареца..знам от къде да си намирам нещатата които търся просто скоростите са си шит... и е леко мъчение понякога :)

Link to comment
Share on other sites

Ае никфо закриване we ! баси колко е некадурна наща държава от няколко часа сме европейци и искат да ни нарежат пък и нали нашите локали са на чужди сървъри това не преди понататъчната им работа или греша ???

Link to comment
Share on other sites

нашите локали са на чужди сървъри

Какви чужди сървъри те гонят :)

 

По добре да ги закрият... до този момент основните клиенти на ISP-тата в България бяха именно тези които искат да гледа филми онлайн.. тоест.. влагат се повече пари за поддръжка на тези локални сървъри .. отколкото например в подобряване на връзките ни с външния свят - тоест.. "истинския" Интернет (ако така ще ви е по-лесно да го разберете ;))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...