Jump to content
BulForum.com

zakrili sa saita za filmi


Recommended Posts

е ся ко ,нищо не рабрах мааму стара,Европа -ми тропа да не мога да си ползвам лаптопа :P :blink: :wacko: .Що бе ,кога има проблем никога,ама никога не се вясва админ ли,модератор ли да каже с думи прости ,на хората дето го лишават от пости- за кво аджеба стаа дума и има ли нужда всеки път да вием кат койоти да опяваме warez-a :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

shte vi kaja samo edno imam priqtel koito raboteshe v supporta na neta na EK koito malko predi nova godina beshe uvolnen zaedno sus si4kite si kolegi ot supporta ta malko predi da go uvolnqt mi kaza 4e tezi free-ta skoro shte budat zakriti ,taka 4e spokoistvie bratq torrenti bol

 

p.s. radvaite im se dokato gi ima

Link to comment
Share on other sites

shte vi kaja samo edno imam priqtel koito raboteshe v supporta na neta na EK koito malko predi nova godina beshe uvolnen zaedno sus si4kite si kolegi ot supporta ta malko predi da go uvolnqt mi kaza 4e tezi free-ta skoro shte budat zakriti ,taka 4e spokoistvie bratq torrenti bol

 

p.s. radvaite im se dokato gi ima

 

ми, айде де! аз откога чакам да ги закрият, за да олекне евроком кабел от към абонати :laughing:

Link to comment
Share on other sites

да спрат локала ама ъплоуда да е наполовина на даунлоуда,тогава грижи ич

Преди около две години бяха казали, че идеята им е да стане 1:1 и то в най-кратки срокове. Разбира се времето е относително понятие и зависи от това от коя страна на вратата на тоалетната се намираш.

Link to comment
Share on other sites

Защо всички сте толкова безразлични към това, че ще закриват сайтовете?! "Торенти бол" -> обаче по-голяма част искат регистрация и свалянето (на мен лично ми) отнема ден и половина, докато от movies го свалям за 40 мин. Освен това е много по-удобно да видиш оценки и коментари (макар и невинаги да са смислени), и търсачката е много полезна и още други предимства...

Сигурно и форума ще уме, а пък много неща можеш да питаш и да получиш съвет...

На мен ми е мъчно, че няма да ги има вече, доста лесно се свиква с хубавите неща.

Надявам се отново да се намери изход от положението.

Link to comment
Share on other sites

да измират всичките! да затворят де що има нелегални content server!

само така качеството на предлаганите услуги ще се подобри и неконкурентните ISP-та или ще си отидат, или ще трябва да подобрят "представянето" си пред "публиката", за да се задържат на повърхността ;)

Link to comment
Share on other sites

да измират всичките! да затворят де що има нелегални content server!

само така качеството на предлаганите услуги ще се подобри и неконкурентните ISP-та или ще си отидат, или ще трябва да подобрят "представянето" си пред "публиката", за да се задържат на повърхността ;)

Не бъди толкова сигурен. Кенефа винаги си е кенеф...

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми се отварят, при вас как е ? :blink:
В момента се е поебал SQL-a ако някой ме разбира ко му говоря който не разбира ма боли такоата ... та начи сървърите си ги има обаче каталога е валад...
Link to comment
Share on other sites

Всички,които си мислят че закриването на локалите(ако подобно нещо се случи) са в огромна заблуда.Лично аз съм студент в София и там,както знаете нормалните скорости са около 2-3 мб български и около 300 кб международен трафик.И така аз си бях спокоен че ще си тегля от дата-та,за която достапът на някой от доставчиците е безплатен,и няма да имам никакви грижи.Но истината е съвсем различна.Първо в самата дата има много по-малко филми,игри и софтуеър отколкото в нашите локали.Второ,времето за което се качват филмите на двд качество е може би с закъснение от поне 3-4 седмици.И трето,което е може би най-важно-липсата на този каталог,който имат нашите локали е усезаема.Никъде не може да видиш кой филм е качен,кой си струва да гледаш и общо взето трябва доста да се поровиш в нета, за да си избереш нещо,което евентуално да свалиш,ако го има.Разнообразието при торентите е малко по-голямо,но все пак не може да се мери по никаккъв начин с това тук.Така че мога само да кажа едно евала на хората,които се занимават с тези сайтове,защото липсата им е усезаема.Само който не го е изпитал не знае,колко лесно се свиква на хубавото и после колко е терсене като го няма :(

Link to comment
Share on other sites

samkijot пич..тогава излизаше съобщение за SQL-a..а сега не излиза :) или поне на мен :)

 

?! :blink: все тая, дали излиза или не. масивите са там. ако ползвате flashget, запознатайте се с функция site explorer. може и да ви е доста необходима занапред, ако често каталога е off

Link to comment
Share on other sites

?! :blink: все тая, дали излиза или не. масивите са там. ако ползвате flashget, запознатайте се с функция site explorer. може и да ви е доста необходима занапред, ако често каталога е off

 

Т'ва за унгареца става,ама японеца не ми го дава!? :blink:

Link to comment
Share on other sites

За мен сайта със софтуер изобщо не е важен.Следя няколко чужди сайта за софтуер всекидневно и ако излезе нещо ново, ако ми трябва го свалям - после му търся крак във форумите, ако няма такъв.

-Сайта с мр-тройките почти не го ползвам, защото качеството на албумите в него е много лошо.Старият варез-сайт беше много по-добър, но изчезна някъде.

-За филмите сайта е много добър и ми липсва наистина.Не си струва да ходя на торентите и да се ровя, след това да ъплоудвам сума ти време.Този сайт трябва да остане.

-Не е вярно, че в Европата всичко е платено.Имам познат от Холандия, който казва, че имат разкошен музикален сайт за теглене, но е на принципа на Арената - има регистрация и за нови потребители влизането става само с препоръка на стар член.Ако ти се издъниш, издънва се и той.

-Накрая - сайтовете трябва да ги има, а който иска да си тегли от торентите.

Link to comment
Share on other sites

...

-Сайта с мр-тройките почти не го ползвам, защото качеството на албумите в него е много лошо.Старият варез-сайт беше много по-добър, но изчезна някъде.

..

 

т'ва нещо не го разбрах. кой "стар" warez? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...