Jump to content
BulForum.com

Bulsat или ITV


CyberHill

Recommended Posts

Булсатком и те ли са прецакани като АйТиВи? 8.60 и не получаваш абсолютно нищо. За да имаш и Fox Life и Discovery трябва да даваш по 17 лева на месец. Иначе гледаш някакви пикливи канали дето нищо не дават по тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Нещо не мога да ти схвана въпроса ?

Чесно казано само дискавъритата ме примамват да мина на Премиум

, нищо друго ценно няма според мен там.

Но все още се чудя :)

Link to comment
Share on other sites

Ще изясня. Гледах брошура на ITV при която за 8.60 получаваш българските телевизии, без Диема, и още 300 канала. От които 300 канала всичките са някакви национални чуждестранни телевизии. Няма нищо специализирано. За още 4-5 лева получаваш FOX Life и AXN, а за още 4-5 лева, в друг пакет, получаваш Discovery и Viasat Explorer. И излиза, че за да имам каналите дето ся ги имам на телевизора с кабелната телевизия, трябва да плащам 17 лева, че и отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Точно така е. И като платиш допълнително, за да гледаш на друг телевизор и става дълга и широка. И При двете фирми е такова положението. Далавера има при ползване само на един телевизор

Link to comment
Share on other sites

Булсатком и те ли са прецакани като АйТиВи? 8.60 и не получаваш абсолютно нищо. За да имаш и Fox Life и Discovery трябва да даваш по 17 лева на месец. Иначе гледаш някакви пикливи канали дето нищо не дават по тях.

 

Не само че не са прецакани ами има няколко канала на Discovery, 3 AXN-а и какво ли още не. Интересното е че ние в София, по-точно в Банкя, не получаваме Диема Екстра, понеже се води платен канал. А в Първомай си бичи яко в пакета, което е много странно...

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип Булсат излъчват Диема Екстра и дори ITV я взимат от тях. Четох в един форум, че наистина Булсат имат навика да си пускат на аванта Филм+ и Диема Екстра :)

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип Булсат излъчват Диема Екстра и дори ITV я взимат от тях. Четох в един форум, че наистина Булсат имат навика да си пускат на аванта Филм+ и Диема Екстра :)

За диема екстра не е така. До момента само няколко пъти съм я гледам. За филм плюс обаче е напълно вярно. Аз до момента не съм я видял кодирана :pirate. Най - новото което има на Bulsat са ManUnitedTV & ChelseaTV :).

Link to comment
Share on other sites

Ще изясня. Гледах брошура на ITV при която за 8.60 получаваш българските телевизии, без Диема, и още 300 канала. От които 300 канала всичките са някакви национални чуждестранни телевизии. Няма нищо специализирано. За още 4-5 лева получаваш FOX Life и AXN, а за още 4-5 лева, в друг пакет, получаваш Discovery и Viasat Explorer. И излиза, че за да имам каналите дето ся ги имам на телевизора с кабелната телевизия, трябва да плащам 17 лева, че и отгоре.

 

за 17,80 лв гледаш всичко "HBO,foxlife,foxcrime,axm,axmcrime,diema+ diema2,diemaextra i sqkvi drugi takia podobni"

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да ти схвана въпроса ?

Чесно казано само дискавъритата ме примамват да мина на Премиум

, нищо друго ценно няма според мен там.

Но все още се чудя :)

аз сам на премиум точно заради дискаваритата и сам много доволен особенно като дават кво следва след това предаване :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сега са пуснали някво съобщение Булсата. Премиум пакет за 1лв.

Някой знае ли нещо по въпроса?

 

Защото аз сега съм на 12,80 , ако наистина е така си струва ;)

Но имам чувството че ще има и още нещо... към промоцията :)

Link to comment
Share on other sites

Сега званях и ми казаха , че е 1лв , но трябва да си включиш и някой от платените програми , или минимум ти излиза 16,80

 

12,80 ( стандартен) + 1лв. ( "промоция" Премиум) + 3лв ( Диема Екстра ) = 16,80лв.

 

Това е пълна глупост ! За к'во въобще се хабят да говорят за това...

Link to comment
Share on other sites

айде който е на булсат да каже имат ли fox life и fox crime:)

 

edit: CyberHill, много благодаря. ще ги почакаме да ги пуснат, понеже вкъщи това се гледа най-много:)

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос относно Bulsat, дали може да се ползва и в друга страна? За да го формулирам по-точно ще обясна за какво става въпрос. Един приятел е в Кипър и ме помоли да му взема приемник и чиния и да му ги пратя. Дали ще може от там да ги ползва.

Link to comment
Share on other sites

Да може в цяла Европа. Погледни тук - има покрието на спътника Hellas Sat, а тук на ITV. По принцип и Bulsat и ITV стават за цяла Европа, зависи кои канали предпочита ;)

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е на 2 телевизора на Булсатком да се гледат различни програми и колко ще струва това?

Проверих им сайта и форума, но не намерих отговор на въпроса ми.

Ако не може ще мина на ITV въпреки негативните мнения, които прочетох тук :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е на 2 телевизора на Булсатком да се гледат различни програми и колко ще струва това?

Проверих им сайта и форума, но не намерих отговор на въпроса ми.

Ако не може ще мина на ITV въпреки негативните мнения, които прочетох тук :bgrin:

 

Да, може. Цената за допълнителен приемник е 5.80 на месец. Има и вариант, който идва по-скъп като първоначална инвестиция, но се плаща само една такса, а картата се шерва. Варианта с шерването е с техника от друга фирма, а не от Bulsat или ITV, и се купува само карта от дадения доставчик. Всичко излиза около 700лв. с чиния, карта, 2 приемника, двоен конвертор и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Значи ако например мина на "Стандартен" + MAX PAK, DIEMA EXTRA + пакет "Премиум" пакета им ще трябва да платя 24.80 за него + 5.80 за втория приемник на месец. А втория приемник ще разполага ли със същите програми като първия или и за него ще трябва да се плащат по 24.80 на месец? Също така какво представлява Пълния Пакет Булсатком за 148 лева?

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Получаваш всички канали, за които е платено и за първия. За 148лв. доколкото знам включва цялото оборудване за 1TV - чиния, приемник, карта, конвертор и т.н. Като с този пакет не се обвързваш с никакъв договор. Ако ти скимне след 2 месеца спираш да плащаш. При ITV на втория приемник, който струва 7.80 на месец получаваш само основния пакет, а ако искаш и другите канали плащаш допълнително да кажем за HBO или DE. Кофтито при Булсат е липсата на Fox. Иначе всичко друго е отбрано.

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е на 2 телевизора на Булсатком да се гледат различни програми и колко ще струва това?

Проверих им сайта и форума, но не намерих отговор на въпроса ми.

Ако не може ще мина на ITV въпреки негативните мнения, които прочетох тук :bgrin:

 

 

Да, може. Цената за допълнителен приемник е 5.80 на месец. Има и вариант, който идва по-скъп като първоначална инвестиция, но се плаща само една такса, а картата се шерва. Варианта с шерването е с техника от друга фирма, а не от Bulsat или ITV, и се купува само карта от дадения доставчик. Всичко излиза около 700лв. с чиния, карта, 2 приемника, двоен конвертор и т.н.

Има и друг подобен , но по-евтин вариант.

Например си взимаш от промоцията на Булсат-а за 28 лв. оборудването което включва : чинията и приемника (те си остават за теб)и декодера който връщаш(или купувш за 98 лв)след 18 месеца.После се купуваш декодер със кард шеринг (приличен струва около 120 лв.) и гледаш на двата телевизора различни програми без да плащаш допълнително 5.80 лв..Само като си купуваш декодера с кард шериг питаш дали е съвместим с Булсат или ИТВ. Кусура на това е че като си взел от промоцията на Булсат си длъжен по договор да плащаш

Основен +премиум+някой платен канал (ДЕ,НВО,Синемакс)и най-евтино ти излиза 16.80.което пък не е много защото си заслужават каналите. Дано съм бил полезен.

Link to comment
Share on other sites

Има и друг подобен , но по-евтин вариант.

После се купуваш декодер със кард шеринг (приличен струва около 120 лв.) и гледаш на двата телевизора различни програми без да плащаш допълнително 5.80 лв..Само като си купуваш декодера с кард шериг питаш дали е съвместим с Булсат или ИТВ.

Кой е този приемник за 120лв. да си го купя, че не ми се дават още 500лв. за още един Дриймбокс?

Значи повечето питате за премиере, аз в нас какво направих купих си антена, мотор, приемник и т.н.

търся в интернет ключове за различни програми и ги гледам. Проблемът за сега е че може да се сменят ключовете и след 1 час или след 4-5 дни - няма гаранция. Премиере наистина се разкодира, НО сиглалът му е слаб (със 150см антена едвам се докарва до 76%) трябва по-голяма и по-скъпа. Това с шерингът още не съм го научил, но смятам да го направя.

Аз ви препоръчвам булсат, нямат Фокс но поне диема екстра не се плаща допълнително, ако искаш да решиш да гледаш някой мач който се плаща си пращаш смс и гледаш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...