Jump to content
BulForum.com

Bulsat или ITV


CyberHill

Recommended Posts

На ITV /Total/ толкова ядове ще береш, че не искам да ти казвам. Принципно явно имаш проблем с конвертора или чинията ти е мръднала. По въпроса със снегопочистването - да, има такъв проблеми при много сняг, за по-малко чинията си има запас. Имаш 2 варианта - или си сваляш чинията на тераса /ако имаш изложение/ или инвестираш 36лв. в по-голяма чиния, с която няма да имаш никакви ядове. Ако си сигурен, че проблема ти е в конвертора и си близо до Кючука, мини през Камела да ти дам един, докато ти подменят твоя. С подмяната няма да имаш никакви ядове - отиваш в офиса, казваш, че е дал фира и ти дават нов. Но се съгласи, че няма как да дойдат да ти отворят офиса и да получиш нов конвертор в неделя вечерта. Все пак е техника и се разваля. Стават такива неща. Я кажи какви показатели имаш като натиснеш синьото копче на приемника, като си сложиш конветора.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Вече обясних, че горе конвертора явно е заминал. Аз не съм казал да идват в неделя, но можеше спокойно да дойдат днес. В крайна сметка се уговорихме за вдругиден поради факта, че утре аз съм зает. Ще ги видя като дойдат какво ще кажат за чинията. Ако е за 36 лева - не ми дреме особено, ще я сменя.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Вече обясних, че горе конвертора явно е заминал. Аз не съм казал да идват в неделя, но можеше спокойно да дойдат днес. В крайна сметка се уговорихме за вдругиден поради факта, че утре аз съм зает. Ще ги видя като дойдат какво ще кажат за чинията. Ако е за 36 лева - не ми дреме особено, ще я сменя.

 

И да им кажеш за друга чиния, те не разполагат с по-големи /освен в редки случаи, но ги пазят за техни хора/ и ще ти кажат, че тази е ок. Тук трябва да ти да си поиграеш 20 минутки, а преди това да се разходиш или до Ботеча на Източен или до Стронгсат след Бриколажа. Антената е 36лв. и си ползваш булсатския конвертор.

Така и не ми каза какви са ти показанията на сигнала като натиснеш синьото копче на дистанционното.

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо си толкова любопитен, но при повреден конвертор между 4 и 6 процента играе сигнала при мен. А тия номера "за тяхни хора" много обичам да ги лекувам. Утре ще видим като дойдат какво ще се случи.

Link to comment
Share on other sites

Не съм любопитен, по-скоро искам да ти помогна. Случвало ми се е при уж повреден конвертор да се окаже проблем с кабел или недобре затегната антена и след силен вятър сигнал няма на никой транспондер.

Link to comment
Share on other sites

Аз го свалях, разглобявах, суших... Не е такава работата. Освен това утре съм поръчал новия с два изхода и втори приемник, че имам още един телевизор. Засега ще се въздържа от HD, тъй като предлаганите канали са смях в залата. За цифров телевизия приемника друг ли е? Да им кажа отсега да носят 2 laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не си и помисляй за HD приемник в момента. Ще трябва да си назначиш човек на контакта, за да го рестартира през час - имат някакъв софтуерен бъг и не могат да се справят с него. От офисите дори не ги дават в момента.

За сега си вземи обикновен, а септември-октомври, като си оправят софтуера, тогава.

Link to comment
Share on other sites

Отказах се отдавна от тия щуротии - ти виж какво ми предлагат в HD формат и умри от смях... И днес им казах - като пуснете нещо стойностно - може и да се замисля. В смисъл не Хоби ТВ примерно... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...