Jump to content
BulForum.com

Bulsat или ITV


CyberHill

Recommended Posts

Добре де...ние имаме 3 телевизора и плащаме на тия бездарници ЕК за всичките.. та интересува ме на Булсат как стоят нещата с повечето телевизори.Трябва да имам 3 цифрови приемници за да гледам различни канали ?Тая дето няма да стане ....други варианати ? :)

 

 

Единствения кофти момент при БулсатКом е че когато плащаш една такса не е проблем да навържеш и 8 телевизора, но всички ще гледат това, което се гледа от този, дето държи дистанционното на приемника :devil , т.е. различните ТВ не могат да гледат различни канали както при ЕК. За целта - шариш за всеки ТВ отделно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Има вариант за втори примник с месечна такса 5.80, като вторият приемник си е независим от първия и има пакета, за който се плаща на първия. Имаше цена за оборудване на втори приемник, но не се сещам колко беше. Звънни на телефоните, които съм посочил в един от постовете си и разпитай :)

 

PS: И ITV имат такава оферта с такса 7лв. на месец и както при Булсат с отделна цена за оборудване за втори приемник. При ITV обаче искат предплащане на таксите на втория приемник за една година напред.

Link to comment
Share on other sites

А някъде има ли списък на каналите, които предоставят от Булсат? Не ме интересуват тези, които са показали в сайтовете като примери- все български са. Казаха ми, че с тях идали и ~300 непреведени канала. Къде мога да видя кои са?

Link to comment
Share on other sites

RTL, Super RTL, 2DF, RTL2, Das Erste, Das Vierte, Terra Nova, SFI, VOX, RTR Planeta, RTR Sport, ORT International, Russia Today, TV Moda, World Fashion, Viva Polska, TV Polonia, Euro News, BBC World, Bloomberg Europe, TVE International, Canal 24 Horas, Real Mardid TV, Hit Channel, Music Box, Rai 1, Rai 2, Rai 3, Rai Sport, Canale 5, Italia 1, Planeta Italia, Maguar TV, Duna TV, TV 5 Monde, CCTV4, MKTV Sat, TV Montenegro, RTS Sat. Горе-долу това са каналите. Те се хващат с втора чиния, чието оборудване струва 48лв. еднократно :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси! Само дето нещо не съм впечатлен от този списък. Discovery-тата, history channel, animal planet, cnn, nbc, cartoon network и още доста липсват. От тези, които изброи бих гледал по-малко от 5 канала :) Иначе малко ми се стуват..но така или иначе смятам да си пусна или "Стандартен" + DIEMA EXTRA + пакет "Премиум" или "Стандартен" + HBO + пакет "Премиум" за 2 телевизора.

 

24/7 - научно популярни неща

24/7 - футбол/спорт като цяло

24/7 - еротика

24/7 - анимация

24/7 - хубава музика, а не мтв боклуци.

24/7 - новини

това е малка част от това, което ми трябва. Отделно канали за филми като NBC,TV1000,AXN... този Sci-Fi канал някъде в България дават ли го? (не става дума за AXN Sci-fi)

 

 

EDIT: Поразгледах пак сайта им и видях, че някои от споменатите от мен канали ги има, но все пак колко са на брой общо каналите, които получаваш? И на коя "тарифа" си :) ?

Link to comment
Share on other sites

Мерси! Само дето нещо не съм впечатлен от този списък. Discovery-тата, history channel, animal planet, cnn, nbc, cartoon network и още доста липсват. От тези, които изброи бих гледал по-малко от 5 канала :) Иначе малко ми се стуват..но така или иначе смятам да си пусна или "Стандартен" + DIEMA EXTRA + пакет "Премиум" или "Стандартен" + HBO + пакет "Премиум" за 2 телевизора.

 

24/7 - научно популярни неща

24/7 - футбол/спорт като цяло

24/7 - еротика

24/7 - анимация

24/7 - хубава музика, а не мтв боклуци.

24/7 - новини

това е малка част от това, което ми трябва. Отделно канали за филми като NBC,TV1000,AXN... този Sci-Fi канал някъде в България дават ли го? (не става дума за AXN Sci-fi)

 

При Bulsat имат Discovery, History и изобщо всички канали, които изброи, без NBC. У нас имам една тяхна брошута, в която има повече канали от изброените в сайта. Подозирам, че някой не е допълнил каналите в сайта, защото брошурата взех от офиса им преди 2 дни. В Премиум пакета има 3 Discovery, TV 1000, Free X-TV и другите 2 AXN. Звънни на 080013800 и ги разпитай, защото явно някъде има грешка.

 

Edit: Още не съм техен абонат, защото чакам да пуснат Fox Life. Този канал се гледа доста вкъщи и ще стане война ако го няма :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
а на третия месец какво става...да не би да се махйат някои програми ?

 

Остава пакета за който си се абонирал .

Аз съм се вклчил на 12,80/месец - Стандартната тарифа.

 

Аз АХN не гледам.... така че..... HBO пък съвсем :)

Ако сложат Дискавъри Sifi ще се замисля.

Link to comment
Share on other sites

Много хора гледат ITV Partner и Bulsatcom като си шерват картите между 20-30 и повече души ,както си шерват интернет някои.Затова ползват специално оборудване-приемници под Linux с мрежова карта или pci платка -Sky Star 2 примерно:

 

itvpartnerhackie8.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз имам един много спешен и важен въпрос!

 

Булсатком имат ли някаква програма с класическа музика, щото не видях никъде!

 

 

Не.Нямат.И ITV нямат.

Link to comment
Share on other sites

Не.Нямат.И ITV нямат.

Off/...aми да...кой ти е.. :hump:..ава класическата музика в днешно време...виж..да щракаме с пръсти е доста по-лесно... ;) Добре, че ЕК имат един, макар и не най-добрият...

Link to comment
Share on other sites

Абе принципно, ако се инвестира еднократно в по-скъпо оборудване - около 200-250лв. ще имаш всякакви канали, но зависи колко пари ти се дават ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

До колкото си спомням съм пробвал тези комбинации.

Сега се чух с един познат който уж много ги чатка тези неща и ми каза , че ПИН-а бил 1234 , но

аз се съмнявам че не ме разбра много добре и ми казва КОД за кодиране на даден канал.

Също ми каза че не можело да се премехне това че ако приемника не приема повече от

72 часа от HellaSat се заключва :(

Това било вградено в някъв чип.

Колко е вярно незнам , ако някой има опит да сподели.

 

 

ПИН-a стандартно е 0000 , а моя беше 0001 , защото някой го е сменял и аз взех че попогрешка го улучих.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...