Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Здравейте , извинявам се ако мястото на темата ми не е за тук , но искам да ви помоля :

 

някой би ли ми намерил Serial за програмката ProShow Gold 3.0 ???

 

 

търсих , но не намирам :( Благодаря предварително !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здрасти, наскоро претърпях формат и след това се появи добре познатия проблем с кирилизацията на windows,един приятел ми прати Bulgarian Phonetic но с тва освен да пиша на български по форумите за друго нестава :( всички песни в winampa с български имена са под формата на символи,немога да пиша в WoW на български (преди можех) и капака на всичко е днес като си пуснах едно филмче със субтитри и те бяха под формата на някви ченгели и символи :( Въпросът ми е някой може ли да ми препоръча свясна програма за кирилизация на windows? (като се изключи FlexType)

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми програма за каталогизация на файлове като ТХТ.

Примерно имам един диск ДВД с над 2000 файла, при това във фолдъри. Искам да им направя списък под формата на текст-файл (.txt)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, наскоро претърпях формат и след това се появи добре познатия проблем с кирилизацията на windows,един приятел ми прати Bulgarian Phonetic но с тва освен да пиша на български по форумите за друго нестава :( всички песни в winampa с български имена са под формата на символи,немога да пиша в WoW на български (преди можех) и капака на всичко е днес като си пуснах едно филмче със субтитри и те бяха под формата на някви ченгели и символи :( Въпросът ми е някой може ли да ми препоръча свясна програма за кирилизация на windows? (като се изключи FlexType)

Мерси предварително :)

Пробвай с FlexType2k в датата го има с крак ... а относно филмите. Там трябва да влезнеш в настройките на субтитрите (големина/шрифт..) и там трябва да си избереш Вид на текста : Кирилица..

 

@BelfordRoxo пробвай Каталог CD 2.1.0 - CD каталогизатор+плейър

Link to comment
Share on other sites

Здр,търся програма която слага кодове на дисковете или нещо подобно имам едно двд на него мога да гледам само оригинални дискове а не е лошо просто си е и предизвикателство благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся прогеама с която да мога да проверявам телефонни номера.Например вкарвам номера и да ми даде информация на коя компания е този телефон от коя държава и така нататък.Ако някои знае подобен софтуер моля да ми каже защото е наистина спешно.Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraveite, plz kajete mi programa, s koqto da konvertiram AVI i MPG videoklipove vav format 3GP (za telefona mi) :) tenkzz

 

 

P.S. sorry za latinicata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябва ми програма за кирилизиране на Windowsa (май това е термина :))... My Computer >>> Моят компютър, My Documents >>> Моите документи, Refresh >>> Опресни :)

 

Оправих се. Благодаря на отзовалите се :), оценявам го :).

Търсил съм български интерфейс, не кирилизатор :)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, наскоро претърпях формат и след това се появи добре познатия проблем с кирилизацията на windows,един приятел ми прати Bulgarian Phonetic но с тва освен да пиша на български по форумите за друго нестава :( всички песни в winampa с български имена са под формата на символи,немога да пиша в WoW на български (преди можех) и капака на всичко е днес като си пуснах едно филмче със субтитри и те бяха под формата на някви ченгели и символи :( Въпросът ми е някой може ли да ми препоръча свясна програма за кирилизация на windows? (като се изключи FlexType)

Мерси предварително :)

В регионалните и езикови настройки от контр. панела избираш за нонюникод български! При мен свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...