Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Някой ако има дискове с драйвъри и софтуер за Creative Audigy серията, ама не Audigy 2 или Аudigy 4, а първата версия, хайде ако може да качи на тракера или поне да пише за да се разберем как да ги получа :rolleyes: ще съм много благодарен и ще почерпя :P

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой има ли идея за програмка чрез която може да имам постоянна сихронизация /през интернет/ между две папки разположени да два отдалечени компютъра.

Идеята ми е да работя на единия компютър/Който има статичен адрес/ - свалям например някакви документи и после чрез програмката се прехвърлят на другия и обратно.

За предпочитане е да подържа SSH

Пробвах с CVS Client and Server ама 2 дни си играх и така и не успях да ги подкарам. Ще се радвам на предложения.

Link to comment
Share on other sites

Хора, трябва ми регистрационен номер за Instant Messengers Password Recovery Master... Ако не, можете ли да ми предложите нещо за възстановяване на парола на QIP от кеша?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Търся сериал или кейген за DiskRecovery 4.1. Мъчих се около час, намерих само един с Name: Nurul Huda Ikrima и не става. Ще съм благодарен ако помогнете.

Ето ти програмата !

O&O Disk Recovery 4.1 Tech Edition.rar

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся крак или сериен номер на плюсминус 6.9 версия или малко-по малка, но не и тези, които са качени в датата. Ако някой изяви желание му благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Нямаше нужда да спамиш с двоен пост за да ти отговори някой , аз не успях да намеря програмата след като ти прочетох поста и явно останалите услужливи хора също не са е намерили ... за това не получаваш отговор .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Търся User и Password за Nod32 v3.0.621.0 , защото ми остават 7 дена от траила и някой от опциите за защита вече не работят, така че ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Здр.Търся някоя програмка,която да прави от видео файлове в gif.Ще съм благодарен ако някой ми каже някоя такава!

Link to comment
Share on other sites

Полудявам сигорно , но немога да открия една БГ програмка. Казва се DESIGN SINTEZ - за проектиране на мебели . прерових навсякъде и така и не успях да я открия с изключение на DEMO версията.

Моля ако някой знае нещо по въпроса да ми пише на Skype ---- gb_kanini

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...