Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Спомням си че iperf можеше да прави това.

Мерси, но не намирам грам документация за програмата, и нещо не ми вдъхва доверие.

Не намерих подобна програма, и понеже не е толкова трудно, реших сам да си напиша програмка за тест на скоростта на мрежа без да се пише по файлове. Хем да си поприпомня TCP :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Колеги търся РАБОТЕЩ активатор за Windows Visa Ultimate SP2.

Всичко което съм пробвал не "оправя" нещата.

 

При инсталацията , не съм вкарвал key, забранени са update-ите и съм я disconnect-нал от I-net.

Пробвал съм почти всичко от zamunda-та , но без резултатно...

Link to comment
Share on other sites

Колеги търся РАБОТЕЩ активатор за Windows Visa Ultimate SP2.

Всичко което съм пробвал не "оправя" нещата.

 

При инсталацията , не съм вкарвал key, забранени са update-ите и съм я disconnect-нал от I-net.

Пробвал съм почти всичко от zamunda-та , но без резултатно...

Пробвай с този, цъкаш "активиране" и изчакваш да ти изкоти прозорче... тогава си готов.

ЛИНК - Проверих го за вируси и все пак го провери и ти за да не стане някоя каша.

Пиши ако стане за да знаят и другите хора.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Трябва ми програмка с която да конвертирам Филми в 3gp формат

 

Помагайте :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми програмка с която да конвертирам Филми в 3gp формат

 

Помагайте :)

total video converter примерно... може да си адваш и субтитрите.

Link to comment
Share on other sites

Мерси DUDE :beerchug

 

програмката е страхотна B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте :)

 

Можели някой да даде линк към

Design Sintez + crack или serial или пач или нещо подобно за да работи пълноценно :)

 

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте. Търся програма (прокси сървър предполагам), с която да мога да пусна няколко РСта в офиса да имат достъп точно до 2-3 определни сайта свързани с работата.. Можете ли да ми помогнете?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги!

Търся сериал или крак за една програмка:SoftFuse Password Generator Pro 2.3

Също така, търся някаква неина алтернатива да ми изгенерира едни номера.Инсталирах сума ти Random генератори и password,words какви ли не глупости, някои работят, но генерират малко номера .На мен ми трябва от порядака на 1000000 вариации.

Благодаря предварително.

 

С Perl под линукс може да стане номера ,но не го разбирам.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Че в замундата си има целия офис пакет кракнат. При мен след ъпдейт измрънка, че не е лицензиран, но след препокриване отново с крака всичко заспа на 6+.

Вече няколко месеца си работи.

Link to comment
Share on other sites

Install using this cd-key:

VB48G-H6VK9-WJ93D-9R6RM-VP7GT

 

Use this key for the other office apps:

HCFPT-K86VV-DCKH3-87CCR-FM6H

 

 

тва е за 2007 без допълнителни кракове

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Install using this cd-key:

VB48G-H6VK9-WJ93D-9R6RM-VP7GT

 

Use this key for the other office apps:

HCFPT-K86VV-DCKH3-87CCR-FM6H

 

 

тва е за 2007 без допълнителни кракове

Благодаря и от мен :))

 

И два допълнителни въпроса... Кое копие на Майкрософт Офис да сваля - всичките ли са читави?

 

И друго. Имам стар Офис-пакет, на 2003, обаче направих глупостта да кача един ъпдейт - просто забравих, че не трябва да го ъпдейтвам, сега ми обяснява, че не е автентичен - което си е вярно и до 13 дни ще стане неизползваем или нещо подобно.

 

Ако го uninstall-на и кача нов, с ключове и т.н., това ще реши ли проблема или трябва да направя и друго нещо?

 

И трети въпрос - уж нямаше да има... Имам документи на Ексел, които са правени на 2003-версия. Има някаква разлика във формулите - при съставянето. Обясняваха ми как да правя една формула, аз не успях да го повторя, после ми дадоха вариант за 2003, който само копирах - не си дадох труда да го вдявам - ще ги чете ли нормално версия 2007?

 

Много благодаря (предварително) за помощта на всички, които ще се отзоват.

Link to comment
Share on other sites

...

И два допълнителни въпроса...

  1. Относно Офис 2003 мисля, че вероятността да уцелиш проблемна дистибуция е малка. Гледай само да си върви с ключа.
  2. Мисля, че правилния начин е деинсталиране и инсталиране на новата дистибуция с приложения ключ.
  3. Ако става въпрос за функциионални зависимости, зададени в клетките, то не ми се вярва да има различен синтаксис на вградените функции в по-новите версии на Excel.
    Визуалното представяне на формули обаче става с вграденото приложение Equation editor, което от Office 95 до Office 2003 е едно и също. В Office 2007 и по-нови не съм сигурен, понеже не съм ги ползвал.
    Има и едно гадно недоразумение, наречено MathType, което кой знае защо Microsoft предлагат да си инсталираш (след няколко стартирания на Equation editor-а). Не стига, че написаните с него формули стават нечетими за други редактори, ами и след деинсталирането му трябва с допълнителен tool (не безплатен!) да се преобразуват оаканите формули. Дано твоя случай не е като последния.

Link to comment
Share on other sites

  1. Относно Офис 2003 мисля, че вероятността да уцелиш проблемна дистибуция е малка. Гледай само да си върви с ключа.
  2. Мисля, че правилния начин е деинсталиране и инсталиране на новата дистибуция с приложения ключ.
  3. Ако става въпрос за функциионални зависимости, зададени в клетките, то не ми се вярва да има различен синтаксис на вградените функции в по-новите версии на Excel.
    Визуалното представяне на формули обаче става с вграденото приложение Equation editor, което от Office 95 до Office 2003 е едно и също. В Office 2007 и по-нови не съм сигурен, понеже не съм ги ползвал.
    Има и едно гадно недоразумение, наречено MathType, което кой знае защо Microsoft предлагат да си инсталираш (след няколко стартирания на Equation editor-а). Не стига, че написаните с него формули стават нечетими за други редактори, ами и след деинсталирането му трябва с допълнителен tool (не безплатен!) да се преобразуват оаканите формули. Дано твоя случай не е като последния.

Благодаря ти много за помощта. ДА те разбирам ли, че ме съветваш, като деинсталирам стария, пак да инсталирам версия 2003, само че някоя, която да върви с ключ - а не 2007, например? Някой да препоръча конкретна версия отнякъде? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ето 2 линка, където е най-вероятно да намерите това, което ви интересува:

 

_http://forum.ru-board.com/forum.cgi?forum=35

 

_http://torrents.ru

 

И двата изискват регистрация (безплатна) и са на руски, но със сигурност си струват.

Link to comment
Share on other sites

Name and pass for Panda Antivirus + Firewall 2008 ????????????? :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде работещ линк към Plan&More на Grass ? В общи линий това е програма за мебелен дизайн , но не мога да я намеря никъде за сваляне.......... . Хайде някой колега който я има , или знае откъде да се намери да даде едно рамо моля.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Търся астрологичната програма ZET 9 Professional!

Има я в RapidShare, но не можах да я сваля от там.

Ако може някой да помогне !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Търся пълната версия на SPlan7 на Abacom

По възможност търся и Sprint Layout 5.0

Благодаря!

П.П Намерени с помоща на един добър приятел.

Направих торент, който всеки, който смята, че ще му бъдат полезни програмките, може да изтегли.

http://free.arenabg.com/details.php?id=c1c691057c69f4db264ff53945fa3bb26ee99331

Link to comment
Share on other sites

Намерих BlueSoleil програмата, но ми се иска ако някой има и CPhoneTool плъгина към нея, някой по-нов, да подаде насам :) . Или крайник за него.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...