Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Трябва ми конвертор на мерни единици, но софтуерен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Трябва ми конвертор на мерни единици, но софтуерен.

Гугъл не ти ли върши работа? Или искаш да си инсталираш нещо и да го ползваш офлайн.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ima edni programi deto si vkarva6 snimkata i si slaga6 razli4ni pri4eski

kajete nqkoi da si drypna nqkoq ama i crack da ima de. :)

 

Има 2-3 онлайн сайта които работят с такива програми и не ти е нужно да я сваляш качваш си снимката там и са ти дадени няколко вариянта за мъже и жени , руси , черни кестеняви и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Има 2-3 онлайн сайта които работят с такива програми и не ти е нужно да я сваляш качваш си снимката там и са ти дадени няколко вариянта за мъже и жени , руси , черни кестеняви и т.н.

Дамм много му помогна на пича :laughing: :laughing: :laughing:

edit: Говоря за датата X)

Link to comment
Share on other sites

Дамм много му помогна на пича :laughing: :laughing: :laughing:

Просто го ориентирам , аз да не съм длъжен да ги помня на изуст тези неща . Когато търсиш намираш . Когато ми трябваха скъсах се да търся програми и не намерих , е може и да не съм търсил достатъчно . И така попаднах на сайтовете които са български , ако с това мога да помогна .

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча ПРОСТИЧКА програмка,с която да отрежа някои части на едно клипче?Никфи други ефекти не искам-само да го резна :)

Link to comment
Share on other sites

Търся крак за Warcraft: Frozen Throne + крак за World Editor-a. Кракът може да е която и да е версия, не ми е проблем да намеря версията, само дайте работещ крак, щото започнах да се изнервям много....

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча ПРОСТИЧКА програмка,с която да отрежа някои части на едно клипче?Никфи други ефекти не искам-само да го резна :)

Аз ползвам VirtualDub. Тя по принцип за друго се ползва, но и за това става. Пък е и лесна. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми каже някоя програма за 3D скициране (трябва ми за 3D копие на една стая) ? ? ?

АРЕ БЕ ХОРА ПОМАГАЙТЕ ! ! !

 

Търся крак за Warcraft: Frozen Throne + крак за World Editor-a. Кракът може да е която и да е версия, не ми е проблем да намеря версията, само дайте работещ крак, щото започнах да се изнервям много....

Всички възможни версии на кракове ги има само в dc.data.bg хъба.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча ПРОСТИЧКА програмка,с която да отрежа някои части на едно клипче?Никфи други ефекти не искам-само да го резна :)

Filename: SolveigMM_AVI_Trimmer_1.1.exe

File: http://files.to/get/424389/24020/SolveigMM...Trimmer_1.1.exe

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Ае никой ли не знае някаква програма за правене на DVDRip който и да питам,се ми вика ми незнам...Айде кажете някоя,аз държа на качеството,а не на бързината с която се рипва... 10х предварително ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Ае никой ли не знае някаква програма за правене на DVDRip който и да питам,се ми вика ми незнам...Айде кажете някоя,аз държа на качеството,а не на бързината с която се рипва... 10х предварително ! :rolleyes:

тая тема, ако не греша май беше за request-и, а ти в случая нямаш такъв :P

иначе по въпроса -> www.videohelp.com .... един ще ти каже една, друг - друга. въпрос на предпочитание.

 

имам чувството, че ти си малко като този потребител тук :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ако имате възможност качете някои от по новите версии на по сериозните продукти на Microsоft (Exchange 2007, ISA Server, Operations Manager, SMS Server). Знам, че сигурно трудно излизат тия неща. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...