Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Ако някой може да ми намери пълна кракната версия/ кей генератор / крак за A4Desk 5.77 ще съм му много благодарен. Ако някой има информация да ми пише пм тук или в bt.wrzru.com с име Bladerunner

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми програма (плъгин) за MS Outlook която да изтрива дублиращите се съобщения. Фрее или такава, която има работещ крак или SN. Намерих доста в нета но нито една със работещ SN или крак

Link to comment
Share on other sites

здравейте, много бих бил благодарен ако някой знае compatible Deamon Tools версия за Виста, че насвалих доста и при инсталацията Вистата реве че програмата не е compatible. дори и да е някаква друга програма вършеща същата работа за мен няма проблем. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

здравейте, много бих бил благодарен ако някой знае compatible Deamon Tools версия за Виста, че насвалих доста и при инсталацията Вистата реве че програмата не е compatible. дори и да е някаква друга програма вършеща същата работа за мен няма проблем. Благодаря предварително.

4.09 li probva ?

Link to comment
Share on other sites

всъщност най-новия който съм пробвал е 4.03 мислиш ли че със 4.09 ще стане да го тарся или .. ?

spored teb kato sam te pital za to4na versiq,misli6 li 4e imam ne6tko konkretno vpredvid!? ili ei taka za lafa!?

 

 

4.03

Platforma systemowa: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP

 

DAEMON Tools 4.09

OS (Microsoft Windows XP, Windows2003, Windows 2000, VISTA) ONLY !!

 

i syobrazi X64 ili x86 ti trqbva

Link to comment
Share on other sites

Ако някои може да помогне със сериен номер или крак за

 

Advanced Registry optimizer 5.0

 

Благодаря предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде serial number за SpeedUpMyPC 3.0 ще му бъда много благодарен : )

samo da ti kaja 4e teq programi sazdavat samo qko qdove...

 

za 3.5 -> Сериен номер 00XHEH-M5TY2P-QEZJWB-V8UUHN

za 3.0 -> 00XHEH-M5TY2P-QEZJWB-V8UUHN

Link to comment
Share on other sites

АРЕ БЕ ХОРА ПОМАГАЙТЕ ! ! !

Mая върши ли ти работа. Съвсем малко съм работил с нея щот е сложна но мисля че ще помогне

няма да ти давам линк има я в Замунда.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми serial за RegCure v.1.0.0.43 ако някой може да намери да ми каже,защото търсих навсякъде ама освен някой вирус,друго не можах да намеря :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ей, някой може ли да ми каже CD Key за Office 2007... моля!

За Enterprise става този:

VB48G-H6VK9-WJ93D-9R6RM-VP7GT

Знам го наизуст :D . Ако го инсталираш 4 пъти по ред и ти ще го научиш ;) .

Link to comment
Share on other sites

Търся една доста стара програма за 3д Хоме Дизайн на име: 3D Home Architect 1.0

Имам е на един диск но с годините диска доста се е по надраскал и вече не тръгва.Та ако някой е има или знае от каде може да се изтегли да пише :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някаква програмка за 3D моделиране на вътрешен интериор,по точно Knauf и лунички(за тавани).Имам такава фирма и много хора не знаят какво искат,а като им го нарисувам и после го направя се цупят и не им харесва.От няколко дни ровя из нета ама все на дърво удря(може и да не търся там където трябва).Свалих си autocad 2007,ама това е много сложна програма и изисква години за усъвършенстване,а и не знам дали може да ми свърше работа(не че имам свободно време да се упражнявам де).Така,че апела ми е ако някои знае за такава програма нека ми пише на ang.pl@abv.bg.Брагодаря на всички предварително.

Трябва ми някаква програмка за 3D моделиране на вътрешен интериор,по точно Knauf и лунички(за тавани).Имам такава фирма и много хора не знаят какво искат,а като им го нарисувам и после го направя се цупят и не им харесва.От няколко дни ровя из нета ама все на дърво удря(може и да не търся там където трябва).Свалих си autocad 2007,ама това е много сложна програма и изисква години за усъвършенстване,а и не знам дали може да ми свърше работа(не че имам свободно време да се упражнявам де).Така,че апела ми е ако някои знае за такава програма нека ми пише на ang.pl@abv.bg.Брагодаря на всички предварително.
Трябва ми някаква програмка за 3D моделиране на вътрешен интериор,по точно Knauf и лунички(за тавани).Имам такава фирма и много хора не знаят какво искат,а като им го нарисувам и после го направя се цупят и не им харесва.От няколко дни ровя из нета ама все на дърво удря(може и да не търся там където трябва).Свалих си autocad 2007,ама това е много сложна програма и изисква години за усъвършенстване,а и не знам дали може да ми свърше работа(не че имам свободно време да се упражнявам де).Така,че апела ми е ако някои знае за такава програма нека ми пише на ang.pl@abv.bg.Брагодаря на всички предварително.
Link to comment
Share on other sites

Търся една доста стара програма за 3д Хоме Дизайн на име: 3D Home Architect 1.0

Имам е на един диск но с годините диска доста се е по надраскал и вече не тръгва.Та ако някой е има или знае от каде може да се изтегли да пише :)

 

 

Намерих само тези:

 

3D Home Architect Design Suite Deluxe v8.0 740 MB

 

3D Home Architect Design Deluxe 6 Retail 179 MB

 

Envisioneer 3.0 (бивша 3D Home Architect) 154 MB

 

3D Home Architect Home Design Deluxe 4 735 MB

 

Ако ти трябва нещо пиши.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Трябва ми някаква програмка за 3D моделиране на вътрешен интериор,по точно Knauf и лунички(за тавани).Имам такава фирма и много хора не знаят какво искат,а като им го нарисувам и после го направя се цупят и не им харесва.От няколко дни ровя из нета ама все на дърво удря(може и да не търся там където трябва).Свалих си autocad 2007,ама това е много сложна програма и изисква години за усъвършенстване,а и не знам дали може да ми свърше работа(не че имам свободно време да се упражнявам де).Така,че апела ми е ако някои знае за такава програма нека ми пише на ang.pl@abv.bg.Брагодаря на всички предварително.

 

 

Аз съм работил в фирма за кухни. Правехме всичко на Kitchen Draw. Хубава е много програмата, интуитивна и с добър интерфейс. С течение на времето ще почнете да правите доста добри неща на нея. Окачените тавани не са и приоритет по принцип, но и те стават с малко повече фантазия....

 

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли поне да ми каже някаква програма за управление достъпът до компютри в мрежа.

 

Малко като в залите имам предвид. Да забранявам определени неща, като например смяна на wallpaper-а, отключване на старт менюто, можеби и инсталация на програми и др.

 

Трябва ми за училище иначе. Опитах Best Network Security, но крака и е гаден. Има 12 компютъра, а онзи крак не може и 1 комп да "покрие". Нямал съм бил лицензи. Та затова търся алтернативна програма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...