Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Те в субс.юнакс.бг ли излизат най-бързо субтитрите...щото нещо не ми се гледа вече...3та поредна серия без субтитри, а се бавят много вече 7-8 часа излезе серията :)

Айде праснете един линк като излезнат.

Link to comment
Share on other sites

Пример !

http://www.wrzru.com/movies/watch_movie/pl.../Heroes.(2006)/

Ако искаш да гледаш 3 епизод ще стане така !

http://www.wrzru.com/movies/watch_movie/pl...TV.XviD-LOL.avi

И принципно това е само за директорията !

http://www.wrzru.com/movies/watch_movie/pl...p?a=html&d=

И след това може да дадеш линк към всеки епизод за да го гледаш !

;)

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да избереш коя серия искаш да гледаш ако решиш да го гледаш online?? :blink: :blink:

изтегли си една програма (плеър) казва се fenix :) и можеш да гледаш сичко онлайн само и посочваш линка на филма и титрите ;)

 

иначе сериала е страхотен след последната серия доста напечено стана , чакам е16 :)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще е кача и ще ти дам линк !

Кажи ако си е свалил !

Имам да качвам още няколко неща и да не качвам епизода на празно !

Heroes.S01E15.HDTV.XviD-LOi

На същият адрес са и субтитрите , но може да си ги свалиш от унацс сайта !

;)

Link to comment
Share on other sites

изтегли си една програма (плеър) казва се fenix :) и можеш да гледаш сичко онлайн само и посочваш линка на филма и титрите ;)

 

иначе сериала е страхотен след последната серия доста напечено стана , чакам е16 :)

 

 

ми там кадето трябва да въ веда адреса на филма например той е от локалния кой адрес трябва да дам за download или за play online ??щтото ми показва някаква грешка :blink:

Link to comment
Share on other sites

ми там кадето трябва да въ веда адреса на филма например той е от локалния кой адрес трябва да дам за download или за play online ??щтото ми показва някаква грешка :blink:

пускаш програмата , влизаш в download и да кажем.. преплъзгваш филма на горното и буквите долу и даваш плей ;)

Link to comment
Share on other sites

пускаш програмата , влизаш в download и да кажем.. преплъзгваш филма на горното и буквите долу и даваш плей ;)

 

 

начи накрая въвеждам всичко и давам play приема командата без да показва никакви грешки и след това нищо ,филма не тръгва ?!!! :(

Link to comment
Share on other sites

DOBRE , ama kade sa subtrite a ?

 

Е чакай малко де :P Tой епизода преди няколко часа излезе, ти и за титри питаш вече :P Ша има утре предполагам най късно :)

Link to comment
Share on other sites

Не не не тоя еп просто ме разби :excl: Толкова действие не е имало във всички епизоди взети заедно досега :excl: Тва просто беше нереален епизод (буквално и преносно) :excl: Тва е,просто Heroes си РУЛИРА :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Не не не тоя еп просто ме разби :excl: Толкова действие не е имало във всички епизоди взети заедно досега :excl: Тва просто беше нереален епизод (буквално и преносно) :excl: Тва е,просто Heroes си РУЛИРА :punk :punk :punk :punk

Iskam subtitles za tazi seriq poglednax go vidqx 4e e omazvashto,no ne vsi4ko mi se vruzva kato prevod i 4akam SUBS.are de slagaite :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...