Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Оп изтървал съм кога е качен осми епизод. Чаках някой тук да се обади и непогледнах в локала.

Субтитри за осми епизод subs.unacs.bg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Преди малко изгледах 9 епизод. Епизодът е ултиматен просто най-яката серия до сега според мен, който я гледа няма да съжалява :punk :punk . Още чуствам еуфорията от видяното!!!!

Link to comment
Share on other sites

Завчера изгледах 2 серии

а вчера 3

и сериалчето ме грабна няма как да го пропусна

със всяка серия се вижда че става все по интересен

добре е измислено и реализирано :bgrin:

 

Edit:

Мда изгледах всичките 9 серии

добър е последната серия беше интересна

да се надяваме че със всяка ще ни грабва все повече

Link to comment
Share on other sites

Сериала е невероятен! На 9 серия съм и направа умирам от яд че ги няма всичките серии:)Един познат ми каза че шречината поради която излизала само 1 серия на седмица е че телевизия от която копират сериала пуска 1 серия на седмица:) а дано почнат пускат 1 всеки ден....

Link to comment
Share on other sites

Чувам страшно добри отзиви и за тази серия. Следобед като стана ще си я изгледам с голям кеф и кафенце!:)

 

http://movies.co.jp:8085/Serials/Heroes.(2...TV.XviD-LOL.avi

 

Ако някой иска да сподели нещо да слага СПОЙЛЕРИ.

Link to comment
Share on other sites

Чувам страшно добри отзиви и за тази серия. Следобед като стана ще си я изгледам с голям кеф и кафенце!:)

 

http://movies.co.jp:8085/Serials/Heroes.(2...TV.XviD-LOL.avi

 

Ако някой иска да сподели нещо да слага СПОЙЛЕРИ.

Имате ли субс за 9ти епизод?

(На това ли се нарича спойлер? И защо се слагат?)

Link to comment
Share on other sites

Не.

Когато някой е гледал епизода и решава да коментира по него е изключително желателно да се слагат предупреждения наречени спйлери/spoilers за тези, които все още не са гледали серията и не искат да им я разказват преди да са я гледали. Примерно нещо от рода на

SPOILERS

Йо хо-хо и бутилка ром. Тази не трябваше да умира/тоя как излетя оня как направи това.. ей такива неща са спойлери. Не съм гледал 10ти епизод още, така че това са само примери.

SPOILERS

 

Ще е хубаво някой админ да вмъкне направо и спойлер тагове за по-лесно.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spoiler_%28media%29

Link to comment
Share on other sites

Общо взето за филма не трябва да се пише в темата, защото винаги има хора, които даже не са гледали филма и не искат да знаят за какво ще става дума.

Тук коментари без спойлери и други тунинг изпълнения не трябва да има, освен от рода:

"кога ще излезе новата серия, къде има субтитри, бася якото, разцепих се" и т.н. :)

 

 

едит: щях са разцепа, ако имаше скин като на hardwarebg форума, с тъмен фон и светли текстове, и тогава щеше ми е интересно кво щяхте да правите с тия спойлери, единия ги пише за неговия си скин, другия за другия ... :D

Link to comment
Share on other sites

При такива случаи се прави таг за спойлери който автоматично прави нечетлив текста според темата, която ползва дадения потребител :)

Link to comment
Share on other sites

При такива случаи се прави таг за спойлери който автоматично прави нечетлив текста според темата, която ползва дадения потребител :)

прави се, ма с намеса от админ, дето чакай да стане :D

а и досегашния тунинг си заминава... :bgrin:

 

п.с.: само дето не се сещам таговете да имаха отношение със скина на форума :)

пускал съм разни custom тагове и никога не е ставало дума за кой скин как да се изпълнява. Ясно че може да стане, но с горните си наблюдения искам да кажа че ще е още по-голяма играчка.

Link to comment
Share on other sites

Е..не съм казъл, че няма да е играчка :) Въпрос е желание да има. Имаше един админ преди- zoeker, жалко, че заряза форума иначе добре го си го customize-ваше :)

Link to comment
Share on other sites

еее стига де. и на Heroes ли няма да се качи серията ? Има я ж ДЦ-то ама мноо бавно свалям. някой ще даде ли линк или нещо такова та да си я свалим, ние непросветените :P

Link to comment
Share on other sites

Season 1, Episode 12: Godsend

Original Air Date: 15 January 2007

 

:cry

 

Season 1, Episode 12: Godsend

Original Air Date: 22 January 2007

Link to comment
Share on other sites

Season 1, Episode 12: Godsend

Original Air Date: 22 January 2007

Season 1, Episode 12: Godsend

Original Air Date: 15 January 2007

 

Season 1, Episode 13: The Fix

Original Air Date: 22 January 2007

 

Season 1, Episode 13: Episode #1.13

Original Air Date: 29 January 2007

;)

Link to comment
Share on other sites

Аз за пореден път съм възхитен от ескалиращото напрежение в този сериал! Наистина много яко е направен да изглежда много динамичен сюжета и в същото време да не се усеща значително развитие по въпроса къде точно е проблема и кои са лощите? (Всеки американски филм май трябва да има лошо герой а?)

 

Важното е че ще влизаме пак в зимна ваканция и никви сериали няма да има(бях запазил надежда че поне този няма да го прекъснат понеже е доста нов ама...)

Link to comment
Share on other sites

За 2 дена изгледах всичките 11 серии. Уникален сериал! Грабна ме както и Prison Break миналата коледа, когато изгледах 15 серии за 1 ден. :bgrin: След като го гледах в началото, първите няколко серии, останах малко объркан, обаче лека полека почна да се изясняват работите. Изглежда ми като happy end сериал... че накрая никакви бомби и прочие няма да има. Само да не стане някаква сага от над 2-3 сезона...

Link to comment
Share on other sites

Който следи сериала може ли да ми каже в 11 епизод как Сайлър (уж в сграда, в която не можеше да прави нищо слециално) и накрая на серията как го направи онова с прозореца, как я дръпна ?

Link to comment
Share on other sites

Който следи сериала може ли да ми каже в 11 епизод как Сайлър (уж в сграда, в която не можеше да прави нищо слециално) и накрая на серията как го направи онова с прозореца, как я дръпна ?

Вероятен SPOILER

Не сградата, а този, който изтрива спомените на разни хора му спира силите също така както спира и на полицая умението да чете мисли. Онази отиде сама и за това изяде мекия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...