Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

:bgrin: Аре кажете ако някой знае кога ще излиза 13 епизод на Героите

 

Mon. Jan. 29 9:00 PM NBC

Другия път просто влез в IMDB.com там пише кога и къде ще дават всеки сериал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply
Както казах, най-просто обяснение излезе правилно. Много калпава фантастика четете ей :)

 

Все още не се знае със сигурност. Ще погледаме и ще видим :E

Link to comment
Share on other sites

Spored men serialata e IDEALEN za FENOVETE na Fantastika no ima 1 proble MALKO e truden da se razbere stot deistvieto se prehvarlia v badeshte minalo i nastoiashte pak i go motaiat v na4aloto mejdu 7-8 4oveka i nali :dry: !Ina4e na men mi haresva pove4e ot X-men i 2roto neshto koga ste izliza sezon 2 ama ne po televiziata v shtatite ami v movies.co.jp?

Link to comment
Share on other sites

Аре хорца сваляйте от арената защото излезна 13 серия.Гледах я зарибена е.За сега това ви казвам останалото ще разберете като я гледате.Ще ви хареса

 

 

 

Ето ви линк за феновете на този луд сериал http://www.arenabg.com/ :punk

Link to comment
Share on other sites

Аре хорца сваляйте от арената защото излезна 13 серия.Гледах я зарибена е.За сега това ви казвам останалото ще разберете като я гледате.Ще ви хареса

Ето ви линк за феновете на този луд сериал http://www.arenabg.com/ :punk

Страхотен словоред и още по-страхотен линк.
Link to comment
Share on other sites

Пич някой още не са разбрали за сайтове като този затва не се ядосвай.Ще се научат хората.Има време много :punk

 

Не знам ама като погледна 6-7 поста по-нагоре и пак виждам, че има линк към IMDB. Гледам че ти вече се научи, обаче ако трябва да даваме за всеки линк не знам кво ще стане, така че имам предложение в главния пост да се сложи линк с размер 7 към това толкова труднооткриваемо място, където са записани датите. А дано тогава някой се сети да погледне.

 

Иначе за 13 еп. ще кажа, че 35 мин общо взето нищо интересно, а последните 5 мин съм гледал така :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: и накрая бях :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сериалчето за сега е доста интересно и много по различно от другите сериали, но чувствам как скоро ще го разводнят.. А има ли и 2-ри сезон, определено няма да го гледам повече.

Link to comment
Share on other sites

Днес излиза др. епизод на сериала !

Някой може ли да ми каже за колко време го обработват за да знам кога ще се появи по торентите !

:blowup:

Link to comment
Share on other sites

Днес излиза др. епизод на сериала !

Някой може ли да ми каже за колко време го обработват за да знам кога ще се появи по торентите !

:blowup:

Обикновено сутринта се появява по нашенските торенти , а за чуждите не съм сигурен , но може би късно вечерта ще го има и там...

Link to comment
Share on other sites

Днес излиза др. епизод на сериала !

Някой може ли да ми каже за колко време го обработват за да знам кога ще се появи по торентите !

:blowup:

Ами в мининовата излиза точно в 05:00 сутринта - аз от там дърпам (90KB).

ПС Тегли само VTV версиите че EZTV са с парола :angry1

edit: говорим за вторник сутринта се пак в USA-то са с 8 часа назад!

Link to comment
Share on other sites

Какво се случва с тоя сериал,че няях комп 2 месеца и половина...поне са се натрупали сериики ^^ :) до последната качена ли е така добър както беше в началото?

Link to comment
Share on other sites

На мен лично ми става по-интересен с всяка серия ;)Верно някой ако е намерил субс за 14 епизод да казва, че ми се гледа тая вечер, ако до час няя субс, ще се прежаля и ще го гледам без ;)

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта го гледах и това беше най - интересния епизод досега. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Става за гледане ама е много предсказуем особено след 2 серия ( аз съм на 3 в момента ) се разбра какво ще стане даже мога да се хвана на бас без да съм гледал другите и въпреки това ще продължа да го гледам зарибявка е .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...