Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Стига си ги пращал локалните в тоя тракер де. Като ще се тегли да е от едно място. Арената е най-популярна така че най-бързо от там да е:)

Link to comment
Share on other sites

Като ще се тегли да е от едно място. Арената е най-популярна така че най-бързо от там да е:)

Да ама е гадна.. покани.. sms-и... простотии - linkos rule :)

Link to comment
Share on other sites

Стига си ги пращал локалните в тоя тракер де. Като ще се тегли да е от едно място. Арената е най-популярна така че най-бързо от там да е:)

 

ами аз арена нямами линкоса си ме кефи...независимо дали са локални или не тея които сиидват аз си дърпам с 44-45к от всякъде :) предполагам и на другите си е така дори на по-горни тарифи...може би ако си на ггбит има значение ?

Link to comment
Share on other sites

Мда сериала найстина е много готин мен повече ме кефи от "Prison Break" и "Lost". :)

Link to comment
Share on other sites

Мда сериала найстина е много готин мен повече ме кефи от "Prison Break" и "Lost". :)

Всеки си има нещо, което другите два нямат :) нямам любим..и трите ти гледам и трите ме кефят.. =]

Link to comment
Share on other sites

7 - ма серия е много добра, а смятам , че още по - добро ще е продължението й.

Link to comment
Share on other sites

Серяла наистина е много як. Най много ми харесва, че действието ескалира и се разкрива сюжета във все по-големи детайли. Не е като примерно LOST, където само ти се трупат загатки и действието се пръска във всевъзможни посоки и няма никво обяснение за нещата само се трупат нови и нови въпроси. Притеснявам се само да не е само един сезон! Че като гледам как се равиват нещата може и на бързо да ги прикючат. Някой може ли да каже какво е разписанието на сериите :D кога излизат официално?

Link to comment
Share on other sites

Сериала е супер як. Аз по принцип си го гледам по НБС-то ама си го свалям и от локала та да си го запиша като се събере целият сезон :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...