Jump to content
BulForum.com

Free WiFi Hot Spots


Recommended Posts

Само да ви кажа за на Албена прословутото Wi-Fi покритие в целия курорт!Че го има-има го,НО е платено и цените са яка резачка.5 лева=1 час Wi-Fi,12=3 часа Wi-Fi,20=7 часа Wi-Fi.Да го имате предвид ако сте се засилили натам с лаптоп в ръка :D

 

 

П.П.Забравих да кажа-самата мрежа е заключена,а в картите се съдържа acc и pass :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Вчера отивам в Амадеус (до Света Петка) и идва сервитьорката, ето диалога:

- Здрасти, какво ще желаете?

- Едно капи портокал и паролата на интернета!

- Портокал.

- Да, капи портокал и паролата на нета?

- Портокал!

- Да капито е портокал, а паролата на нета също я искам.

(тук вече тя се залива от смях, аз почти ядосан, хората наоколо се кискат)

- Ще ти донеса капи портокал, а паролата на нета също е портокал!

 

:punk :lol: :lol:

 

Та.. Амадеус е със заклучен нет, мрежата е "dlink", а паролата очевидно е "portokal"

 

Също така на ОМВ на митницата има нет от бтк-адсл на когото от Е65 закачих 250-300КБ/сек :tongue

 

Хотел Бордо (между прелезите на шести септ. и свобода).

 

Някой ако знае финт за отключване на заключени мрежи да сподели в темата, на всички ще ни е от полза!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Вчера отивам в Амадеус (до Света Петка) и идва сервитьорката, ето диалога:

- Здрасти, какво ще желаете?

- Едно капи портокал и паролата на интернета!

- Портокал.

- Да, капи портокал и паролата на нета?

- Портокал!

- Да капито е портокал, а паролата на нета също я искам.

(тук вече тя се залива от смях, аз почти ядосан, хората наоколо се кискат)

- Ще ти донеса капи портокал, а паролата на нета също е портокал!

 

:punk :lol: :lol:

 

Та.. Амадеус е със заклучен нет, мрежата е "dlink", а паролата очевидно е "portokal"

 

Също така на ОМВ на митницата има нет от бтк-адсл на когото от Е65 закачих 250-300КБ/сек :tongue

 

Хотел Бордо (между прелезите на шести септ. и свобода).

 

Някой ако знае финт за отключване на заключени мрежи да сподели в темата, на всички ще ни е от полза!

 

 

:lol: :lol: :lol: Това беше готино... Клуб "Портокали" на "Младежка" също предлага... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Някой би ли обяснил какво представлява WiFi за по незрящите като мен :)

 

Едит: Ми не не ми отваря гугъг. Ко да напраа

незрящ? сериозно ли бе :(

аз не мисля ,че си незрящ щом успя да напишеш поста ;)

извинявам се за офф-а ама незрящ значи съвсем друго :)

 

Билярд Клуб Straight и в моето даскало ОМГ "Кирил Попов" tongue.gif

а в английската знаеш ли дали има ?...че тея часове много скучни бе :(

Link to comment
Share on other sites

Ф Олимпа (Пловдив-Центъра) е мн добра връзката песен от датата за 2 сек. свалих след това си гледах клипчета перфект от YouTube тва с тел :)

Link to comment
Share on other sites

Има нет до тая високата зграда до Съединение(забравих каква точно беше...май някфа прокуратура ;) :wacko: :blink: ) .btc-adsl е мрежата,а връзката е прилична...

 

П.П.То вече няма място в Пловдив,където да няма Wi-Fi...почти навсякъде може да се намери отключена мрежа

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ресторант дейзи в кичука - кръстовището на марса, само че от другата страна/пада се по диагонал на марса/. връзката е стабилна, ресторантът е на два етажа, 4бири+порция картофи = 7.50лв :D

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли има ли Wi-Fi в близост до ТЕТ-а(ПГЕЕ)?

 

btw Wi-Fi има и във "Форум Тракия"(мисля, че никой не го е писал)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако знае финт за отключване на заключени мрежи да сподели в темата, на всички ще ни е от полза!

 

Ако си с линукс ще ти споделя ;)

Link to comment
Share on other sites

ресторант дейзи в кичука - кръстовището на марса, само че от другата страна/пада се по диагонал на марса/. връзката е стабилна, ресторантът е на два етажа, 4бири+порция картофи = 7.50лв :D

На форума в Тракия, връзката е много лоша. Наскоро я пробвах и не можах да се завържа. А по диагонал на Марса, не говориш ли за ресторант Тромпета?

Link to comment
Share on other sites

На форума в Тракия, връзката е много лоша. Наскоро я пробвах и не можах да се завържа. А по диагонал на Марса, не говориш ли за ресторант Тромпета?

Не е лоша ве.Аз в понеделник ходих да видя.С Нокията сваляше с 200-250КБ/с

Link to comment
Share on other sites

Ами аз вече втори път пробвах и даже втория път не можах да я засеча. Но може би на първия етаж не хваща добре, де да знам. Аз пък съм със SE G900.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
а в английската знаеш ли дали има ?...че тея часове много скучни бе :(

Ми ти по време на час не трябва да се занимаваш с Wi-Fi, а трябва да учиш! И си в английската на всичкото отгоре. Срамота!

 

А някой да знае къде в Интернет има карта или GPS POI с Wi-fi хот спотовете в България?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ми ти по време на час не трябва да се занимаваш с Wi-Fi, а трябва да учиш! И си в английската на всичкото отгоре. Срамота!

 

 

Добре МАМО :wacko:

Понякога опитите ви да се правите на начетени и да наливате някъв акъл са мноооооого смешни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре МАМО :wacko:

Понякога опитите ви да се правите на начетени и да наливате някъв акъл са мноооооого смешни :lol:

 

Трябва да се учи. Образованието запада и обществото затъпява.

А сега по темата - в "Южен" засичам мрежите AlienNetwork и AlienNetwork1 , които са без пароли, но не мога да се свържа. Някой да знае защо?

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се учи. Образованието запада и обществото затъпява.

А сега по темата - в "Южен" засичам мрежите AlienNetwork и AlienNetwork1 , които са без пароли, но не мога да се свържа. Някой да знае защо?

Вероятно са ограничени по мак адрес.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
На форума в Тракия, връзката е много лоша. Наскоро я пробвах и не можах да се завържа. А по диагонал на Марса, не говориш ли за ресторант Тромпета?
Не говори за Тромпета.Само,че е объркал името на ресторанта.Не е "Дейзи",а "ДАЛИЯ"! ;) По улица "Димитър Талев" посока Билата,веднага след кръстовището на бившето кино "Тракия" в ляво.
Link to comment
Share on other sites

а в английската знаеш ли дали има ?...че тея часове много скучни бе :(

Има wi-fi,ама е с парола и не съм 100% убеден,че по тоя wi-fi изобщо 'тече' нет,защото уж не е платен ;/

Иначе не отказвам някой да ме открехне как да се вържа без pass key-a :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Около блок 145 в тракия има безплатен нет има 4 рутера без пасове на нет груп са всичките, аз съм в 143 хващам всичките над 60 % (и вече не плащам нет)

Та ако ня някой му се муфти нет там има стигал съм до 3 мб даунлоуд

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някакви идей как може да се отключи заключена мрежа?

 

едит: има отключена мрежа в лицево- челюстна хирургия в хирургийте на Пещерско шосе... Ама да не дава господ да ви се налага да я ползвате :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...